Гороскоп з 16 по 22 листопада: Попереду новий тиждень, на якій нас чекають нові випробування і нові можливості

Середина листопада обіцяє бути досить сприятливою, але не для всіх і не в усьому. Може виникнути багато питань, на які хтось так і не отримає відповідей. Краще запастися терпінням і відповідально поставитися до поточних справ і турбот. Зірки будуть на боці терплячих і спокійних людей.

Овен

Овнам варто пам’ятати про законах рівноваги, щоб залишатися на плаву і не здійснювати вчинків, про які можна пошкодувати. У людей цього Знака починається час, коли все має бути в балансі, включаючи увагу, яку приділяють різним сферам життя. Астрологи радять не пропадати на роботі, а також не лінуватися, забуваючи про важливі справи.

Щоб зберігати баланс, потрібно спочатку розставити пріоритети і спланувати справи. Астрологи рекомендують зайнятися плануванням заздалегідь. Овнам не можна ризикувати. Також їм не варто ділитися своїми планами з оточуючими: це загрожує несподіваними зривами, негараздами і невдачами.

Телець

Робочий тиждень буде дуже продуктивним. Астрологи називають період з 16 по 20 листопада вкрай сприятливим. Зірки і планети дарують Тельцям багато енергії і творчого запалу. Щоб стати ще продуктивнішими, людям цього Знака необхідно позбутися від страху, тривоги і негативних думок. Все це емоційне «сміття» гальмує розвиток.

На вихідних енергетика зірок різко впаде, тому астрологи радять Тельцям більше відпочивати, не затівати тривалих поїздок, не захоплюватися живим спілкуванням з незнайомими людьми. Потрібно виходити на свіже повітря, присвячувати час простим домашнім справам. Можна здійснювати покупки в інтернеті.

Близнюки

Для Близнюків порятунком буде домашня енергетика і аура затишку. Також на цьому тижні краще тримати будинок в чистоті. Варто відмовитися від прийому гостей і берегти спокій. Удома можна працювати, відпочивати, займатися особистими справами.

Великий успіх чекає Близнюків, зайнятих в інтелектуальній сфері. Люди цього Знака зможуть швидше приймати рішення. Необхідно брати на себе відповідальність і не боятися визнавати помилки перед собою і перед людьми, залученими в спільні справи. Це подарує Близнюкам повагу з боку оточуючих. Експерти радять побоюватися спілкування з неприємними особистостями.

Рак

У кожної людини є свої таланти, які можуть бути просто не розкритими. Ракам на цьому тижні зірки допоможуть в цій непростій справі. Це не така вже складна задача, якщо знати, як діяти і на що зробити акцент.

Раки на цьому тижні можуть змінити своє життя в кращий бік. Доведеться довіритися інтуїції, яка підкаже вірний шлях. Деякі корисні поради можуть дати і близькі люди. Велику увагу астрологи радять приділяти зовнішності, особливо тим Ракам, які зараз знаходяться в пошуках другої половинки.

Лев

Зірки посилять емпатію Левів, а вона, як відомо, допомагає відчувати людей. Леви зможуть дуже швидко розібратися, хто бреше, а хто говорить правду. Також людям цього Знака буде простіше приймати правильні рішення. Удача на боці Левів, причому протягом багатьох тижнів. Лише в неділю і понеділок варто обережніше підходити до справ.

Тиждень з 16 по 22 число не для ризиків і авантюр. Це дуже перспективний час для тих, хто бажає завойовувати перевагу своєю працею, для спокійних і наполегливих. Іншим же доведеться визнати той факт, що зараз не трапляється нічого просто так. Для підвищення доходів доведеться більше працювати і менше лінуватися.

Діва

Не виключено, що життєвий шлях Дів поверне в нове, сприятливе русло. Потрібно приймати будь-які зміни і не гнівити долю за те, що щось іде не за планом. У спілкуванні з близькими людьми доведеться проявляти більше стриманості: в іншому випадку можна сильно посваритися.

Астрологи повідомляють, що це ідеальний час, щоб зробити обдуманий крок в любові або в роботі. Можна скласти резюме, дізнатися щось корисне про нове місце або про людину, в яку Діви закохані. Не потрібно поспішати, пропускаючи етап збору інформації. Час діяти, але продумано, не кваплячи події.

Терези

Терезам потрібно боротися з негативним настроєм і апатією, особливо в кінці тижня. Також експерти рекомендують не приймати бажане за дійсне. Не потрібно прикрашати факти: Терезам зараз важливо залишатися реалістами.

Удача піде за впевненими в собі людьми. Зірки і планети в такому положенні, при якому у Терезів буде багато енергії і мотивації. Час можна інвестувати не тільки в роботу, але і в любов. Особливо це стосується тих, хто вже перебуває у відносинах. Друга половинка чекає уваги і турботи.

Скорпіон

У Скорпіонів настає дуже сприятливий час для пошуку нового життєвого шляху. Якщо Скорпіони зрозуміють, що це про них, то зараз ідеальний момент для того, щоб це виправити. Потрібно брати свою долю у свої руки.

Зірки і планети дадуть Скорпіонам багато сил і впевненості, так що варто скористатися моментом, щоб змінити роботу, сходити на побачення, досягти успіху в новій справі. Настав час для того, щоб зайнятися тим, що ви давно відкладали. Не виключено, що на цьому тижні людям даного Знака вдасться стати кращою версією себе.

Стрілець

Стрільцям нічні світила допоможуть відокремити важливе від другорядного, розставити пріоритети. Настає ідеальний час для роботи і бізнесу. Найбільше буде везти тим, хто займається спокійною і монотонною роботою або знаходиться в постійних роз’їздах. Спілкування з клієнтами та колегами може бути не найприємнішим.

У сім’ї можуть нагадати про себе забуті сварки і конфлікти. Це дивно приємний період для романтичного відпочинку. Можна відправитися куди-небудь з другою половинкою, щоб змінити обстановку. Також корисно буде разом ходити по магазинах, зустрічатися з друзями.

Козеріг

Козерогам варто пам’ятати про те, що в період з 16 по 22 число удача не посміхається двічі. Якщо з’явиться можливість досягти успіху в бізнесі, в любові або в чомусь ще, краще нею скористатися. Козерогам знадобиться сміливість і рішучість. Також люди цього Знака зможуть побачити перші наслідки нещодавно прийнятих рішень.

На цьому тижні Козерогам варто почати позбавлення від звичок, які отруюють життя і біополе. Це ідеальний час для очищення від усього зайвого. Можна і навіть потрібно провести ревізію будинку, позбувшись від мотлоху, зламаної техніки, старих речей. Можна провести чистку інформаційного простору – видалити непотрібні фотографії, контакти в соціальних мережах.

Водолій

Знаки Зодіаку по-різному висловлюють свої почуття. Це необхідно пам’ятати в стосунках з другою половинкою або з новою людиною. Уявлення про кохання у всіх різні, тому ідентичними принципами у відносинах з різними людьми користуватися не можна. В середині листопада Водоліям потрібно бути гнучкими і готовими йти на компроміси.

У справах і в роботі Водоліям час діяти максимально рішуче. Результат не змусить себе чекати. Астрологи радять не ділитися ні з ким планами, особливо найбільш амбітними. Краще не піддаватися спокусі – не витрачати багато грошей. Це хороший період для заробітків, але не для шопінгу.

Риби

Найбільшими ворогами для Риб в ці сім днів будуть сумніви і скептицизм. Астрологи радять шукати джерела впевненості, менше взаємодіяти з людьми, які постійно сумніваються в їх починаннях. Також експерти рекомендують знаходити баланс між роботою і відпочинком, щоб не перевтомлюватися.

Рибам бажано поменше спілкуватися з жадібними Знаками Зодіаку. Такі люди можуть бути дуже токсичними. На них не можна покластися, з ними складно взаємодіяти на роботі і в бізнесі. Риби і самі часом грішать цим, але на цьому тижні їм вдасться стати більш щедрими і відкритими. Потрібно допомагати оточуючим, дарувати їм любов і дорогоцінний час.