fbpx

Гороскоп з 16 по 22 травня: цього тижня зірки та планети далеко не в кращому становищі

Овен

Овнів чекає багато нових знайомств, у тому числі романтичних. Одиноким представникам даного Знаку астрологи рекомендують попередньо перевіряти, чи є майбутнє у стосунків за допомогою спеціального нумерологічного розрахунку. Обережність не завадить, адже енергетична обстановка не є найсприятливішою. Це перспективний час для подорожей та пошуків нової роботи. Овни мають можливість повністю оновити своє життя, але доведеться постаратися для того, щоб реалізувати задумане.

Телець

Тельцям астрологи не радять міняти плани в останню мить. Необхідно слідувати розкладу, затвердженому раніше. Інакше можуть виникати непередбачені негаразди. У понеділок та середу буде чимало непередбачених ситуацій та неприємних подій, тому Тельцям необхідно пам’ятати про шість порад про те, як залишатися спокійними навіть у складних життєвих ситуаціях. Зараз не можна виходити з себе, оскільки це загрожує погіршенням обстановки у всіх сферах життя, особливо в роботі та справах.

Близнюки

Друга половина травня буде непростою, тому що Близнюкам заважатимуть оточуючі люди. У цей час представникам цього Знаку варто бути обережнішими з рішеннями, нав’язаними людьми. Краще залишатися на самоті і менше перебувати в оточенні малознайомих чи токсичних людей. Це час самостійності та самодостатності — у думках, у справах, цілях, у всьому. У стосунках можливі зради та зради через дисонанс зірок і планет.

Рак

Ракам необхідно якнайшвидше зловити стан потоку. Зірки допоможуть його утримати і пронести аж до кінця цього непростого тижня. Цей час важко назвати сприятливим. Але він багато чому навчить представників цього знаку. Експерти стверджують, що успіх супроводжуватиме не надмірність, а помірність у всьому. Це означає, що потрібно працювати, відпочивати, бувати вдома та періодично залишати рідні стіни. “Усього потроху” – це основний рецепт щастя на період з 16 по 22 травня. Раки можуть згладити гострі кути та вийти переможцями.

Лев

Левів очікує продуктивний, але нервовий і напружений тиждень. Якщо на роботі чи в іншому місці знайдуться люди, які зможуть дістати Левів та навантажити психологічно, перед сном краще користуватися медитацією на повне розслаблення. Вона ж допоможе Левам відпочити від сильної інтелектуальної чи фізичної втоми. Допомогу оточуючим краще знизити до мінімуму. Альтруїзм не приведе Львів до нічого хорошого — лише додасть проблем. Що точно їм допоможе досягти успіху та зберегти його на довгий час, так це скромність.

Діва

У Дів починається час, коли їм захочеться стати активніше в роботі та бізнесі, або у затемнення станеться щось таке, через що доведеться більше трудитися. Як би там не було, Великий успіх чекає цих людей у ​​коханні, але доведеться зробити вибір щодо того, яку сферу поставити у пріоритет. Посидіти на двох стільцях, на жаль, не вдасться. Дівам, ймовірно, варто слідувати консервативним поглядам цього тижня і прислухатися до оточуючих.

Терези

У Терезів може пропасти будь-яке бажання рухатися вперед. Також зараз у жодному разі не можна ставити нікому ультиматумів, грубити, гнути свою лінію до останнього. Терезам необхідно стати найспокійнішою версією себе. Це гарантує їм відсутність зайвих проблем. Люди будуть на взводі, а багатьом конфлікти взагалі принесуть можливість зірвати на комусь свою злість. Астрологи радять Терезам зберігати свою енергетику і не накликати на себе лихо.

Скорпіон

Нічні світила висвітлять у Скорпіонах усі їхні гарні сторони. Грізною зброєю у боротьбі за місце під Сонцем стане не агресія, а розуміння та доброта. Крім небезпечних днів 16, 18 та 21 травня будуть і сприятливі – наприклад, 19, 20 травня. У такі дні важливо пам’ятати про активність мозку по годинах, щоб знати, у який час мозок працює швидше. Це допоможе у вирішенні інтелектуальних завдань.

Стрілець

Стрільців можуть мати спалахи негативу. Негативні думки можуть з’являтися на рівному місці, особливо у першій половині тижня. Особливі техніки підкажуть, як цих думок можна позбутися. Якщо на роботі та в бізнесі піде щось не так, не треба поспішати складати повноваження. Можливо, настав час обдумати подальші дії та переглянути свої принципи. Це час глобальної перебудови та зміни фокусу. Втратити контроль над ситуацією буде просто, але якщо Стрільці залишаться на плаву, це зробить їх набагато успішнішим у найближчому майбутньому.

Козеріг

Козерогам зірки та планети допоможуть вирішити їхні кармічні завдання. Це дуже важливий тиждень — з якого боку не подивися. У жодному разі не можна перекладати відповідальність на інших людей. До проблем краще ставитися філософськи — пам’ятаючи, що кожна з них робить нас сильнішими. Також період з 16 по 22 травня ідеально підходить для зміцнення сімейних зв’язків. Стрільцям потрібно більше часу проводити із другою половинкою, дітьми, батьками. Представники цього Зодіаку дуже потрібні своїм близьким.

Водолій

Водоліям варто почати тиждень з очищення будинку та душі. Це важливо, оскільки після коридору затемнень може настати чорна смуга. Астрологи радять Водоліям бути обережнішими у спілкуванні з токсичними людьми і самим не виявляти ознаки токсичності. Не варто добиватися поставленої мети маніпуляціями та обманом. Всесвіт помітить прагнення Водоліїв до доброти та обов’язково нагородить їх за це. Найбільше щаститиме тим, хто знає, чого хоче від життя. Найуразливішими будуть Водолії, які перебувають у пошуках роботи, захоплень та сенсу життя.

Риби

Рибам варто побоюватися злих та токсичних людей. За бажання можна з головою поринути у домашні справи та сімейні проблеми. Також астрологи радять здобувати нові знання — займатися вивченням мов, готуватися до іспитів тощо. Також можна спробувати змінити далекосяжні плани, адже цього тижня нічні світила намагатимуться допомогти Рибам зрозуміти, що для них дійсно важливо, а що має лише другорядне значення.

You cannot copy content of this page