fbpx

Гороскоп з 16 по 25 березня: для кого можливі клопоти, пов’язані з родичами, а кому вкінці тижня може про себе нагадати старе кохання

Овен

Зірки закликають приділити максимум уваги своїй сім’ї, і насамперед – літнім і маленьким її представникам. В особистому житті на найближчі 10 днів кардинальних змін астрологи не прогнозують.

Телець

У справах амурних на найближчі 10 днів нових знайомств астрологи не прогнозують. Прагнення до змін доведеться співставляти з можливостями, які в цей період перед вами відкриються: не варто замахуватися на те, що в цей період вам не по “зубах”, – можливо, час для здійснення наполеонівських планів ще не настав.

Близнюки

На порядку денному – значне поліпшення матеріального становища, від збільшення зарплати у одних до побічного джерела доходів у інших. Як стверджують астрологи, цей тиждень найкраща пора для реалізації давно поставлених цілей та мрій.

Рак

Не варто чекати, що все, чого ви хочете, складеться саме по собі, проте, якщо ви докладете хоча б мінімум зусиль, результат перевершить навіть найсміливіші ваші очікування. На любовному фронті доленосних зустрічей зірки не пророкують, як, власне, і змін у стосунках з коханими.

Лев

Втома, що накопичилася за рік, негативно позначиться на вашій самооцінці: невластиву вам невпевненість в собі потрібно лікувати відпочинком – поїздка до моря поверне вам моральну і фізичну форму.  Знайомства з симпатичними жінками будуть  малоперспективними.

Діва

Нові ідеї, які прийдуть до вас в цей час, зажадають ретельного опрацювання і попередньої підготовки – не провівши відповідну роботу, за серйозні проекти краще не братися.  На любовному фронті буде ой як солодко.

Терези

Не варто гнатися одразу за кількома зайцями, намагаючись виконати всі професійні завдання, які потраплять у поле вашого зору.

Скорпіон

З категорії осіб, які активно діють, вам – зрозуміло, на час – краще перейти в категорію глядачів, в іншому разі ризикуєте зіпсувати навіть ті завдання, з якими впорається навіть новачок. Наприкінці тижня можливі клопоти, пов’язані з дітьми і родичами.

Стрілець

Складаючи план дій на наступний місяць, не перестарайтеся – взявши на себе занадто багато обов’язків, ви ризикуєте і задумане не виконати, і самі надірватися.

Козеріг

Важко буде домогтися вагомих професійних результатів, не заручившись підтримкою оточення: співробітників або підлеглих на роботі, сім’ї – вдома, в цей час надійним повинен бути як “фронт”, так і “тил”.

Водолій

Будьте гранично уважні, підписуючи серйозні фінансові документи – навіть невелика неточність може коштувати збитків.  Водоліїв очікують приємні сюрпризи, а сімейних, швидше за все, чекає поповнення в родині.

Риби

Вдалий місяць для тих, хто збереться в довгоочікувану відпустку, – погода буде гарною, а екскурсії – цікавими і пізнавальними.  Вкінці тижня може про себе нагадати старе кохання.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page