fbpx
Гороскоп

Гороскоп з 18 по 24 листопада: тиждень буде насиченим і зажадає швидких рішень, але й подарує приємні несподіванки

Гороскоп – це джерело корисної інформації про вплив зірок і планет. Поради астрологів допоможуть вам правильно спланувати справи на тиждень і уникнути невдач в несприятливі дні.

Для багатьох цей тиждень стане досить стресовий. Дихальні техніки допоможуть позбутися негативних емоцій і налаштуватися на потрібну хвилю. Астрологи радять більше часу присвячувати приємним справам, міняти обстановку, частіше відпочивати. Джерело

Овен

Овнів нерідко відносять до злих Знаків Зодіаку, але такими їх роблять обставини, адже самі по собі ці люди добродушні і доброзичливі. У період з 18 по 21 число заздрісники і недоброзичливці можуть провокувати Овнів на конфлікт, навмисно створювати проблеми. У зв’язку з цим Овнам потрібно більше обережності й терпіння. 22 листопада енергетика зірок стане дуже позитивною, і ситуація зміниться на краще.

Кінець тижня буде чарівним часом для більшості представників цього Знака. Багатьох з них чекає приємне спілкування з коханою людиною або успішні знайомства, початок запаморочливого роману, дружби. Разом з тим можуть з’явитися нові несподівані витрати. Потрібно пильно стежити за фінансами і не дозволяти собі зайвого.

Телець

На цьому тижні Тельцям відкриються нові перспективи і можливості в любовній сфері. Пошуки другої половинки можуть увінчатися успіхом, але краще перевіряти сумісність перед початком відносин. Сімейним Тельцям посміхнеться удача. Астрологи рекомендують звільнити вихідні, щоб провести їх з коханою людиною.

Найсприятливіший день – неділя. Активність планет і зірок допоможе реалізувати багато задумів або як слід відпочити і змінити обстановку. Найнeбeзпечніший день – понеділок, але навіть 18 листопада y Тельців буде загострена інтуїція, яка допоможе уникнути проблем. В цей час не потрібно боятися робити помилки. Лінь і бездіяльність будуть куди нeбeзпечніше.

Близнюки

У Близнюків за останнім часом могло накопичитися багато негативних думок. Також відмінним лiками від переживань і негараздів стане спілкування з близькими. Астрологи радять не відкладати в довгий ящик вирішення сімейних проблем. На цьому тижні з’явиться можливість домовитися, знайти компроміс і зміцнити відносини.

Потрібно більше часу проводити з близькими, надавати їм належну підтримку, більше спілкуватися. 20 листопада для Близнюків стане дуже сприятливим днем, тому що планети стануть більш позитивними. Потрібно стежити за здоpов’ям і настроєм, щоб підвищена продуктивність зберігалася протягом усього тижня.

Pак

У Раків можуть з’явитися нові вороги і недоброзичливці. Найбільш ймовірно це в перші два дні тижня, поки зірки і планети будуть деструктивними. Ракам потрібно захистити себе від чужої негативної енергії. Зробити це можна підвищенням самостійності і самодостатності в різних питаннях. Треба якомога менше контактувати з неприємними особистостями.

Середина тижня ідеально підходить для творчої реалізації. Настрій Ракiв буде стабільним, тому будь-якa іншa праця стане більш продуктивною. На цьому тижні можна проводити переговори з начальством, займатися збором даних, ходити по магазинам. Відпочинок і розваги краще запланувати на вихідні.

Лев

Левам варто сфокусуватися на особистих справах, побути на самоті або в колі найближчих людей, так як на цьому тижні очікується підвищення активності енергетичних вампірів. В любовній сфері можливі розчарування, так що поки краще не починати нових відносин.

У ці сім днів можуть нагадати про себе люди, з якими Леви давно перестали спілкуватися. Якщо відносини закінчилися не кращим чином, впускати їх в своє нове життя не варто, інакше буде ризик повторення проблем. Що стосується роботи, то в цій сфері потрібно прагнути до максимальної самостійності.

Діва

Цей тиждень буде дуже непростий і мінливий в енергетичному плані. Перші два дні можна вважати найбільш негативними, стресовими і небезпечними. Фізичне та емоційне напруження може привести до проблем зі здоров’ям, так що не потрібно забувати про відпочинок.

Дуже корисно на цьому тижні більше спілкуватися з друзями і близькими, другою половинкою. Можна ходити на різні заходи, збиратися в компаніях. Астрологи радять не забувати про дані раніше обіцянки, не кидати справи на півдорозі до успіху. Вихідні – прекрасний час для покупок і фінансової активності в цілому.

Терези

Терезам слід бути більш тактовними з людьми, не піддаватися негативним почуттям і емоціям. Дуже корисно відправитися куди-небудь в інше місто у відрядження або на екскурсію. Зміна обстановки обіцяє Терезам прекрасний настрій і нові знайомства. Тим, хто вже в стосунках, можна відправитися в поїздку разом з коханою людиною. Це зміцнить зв’язок.

Бездіяльність, лінь призводять до чорної смуги в житті. Потрібно більше рухатися, частіше виходити з дому. У любові можливо охолодження почуттів, так що доведеться потрудитися для того, щоб зберегти взаєморозуміння. Дуже важливо уникати грубості і конфліктів.

Скорпіон

У кожної людини бувають періоди фінансового невезіння. У Скорпіонів настає такий час, коли варто менше витрачати й більше фокусуватися на заробіток.

Можливі проблеми в любовних відносинах. Щоб не віддалитися від другої половинки, потрібно більше вільного часу проводити разом. Астрологи радять Скорпіонам не піддаватися на провокації колег, незнайомих людей. Нервувати зараз точно не варто, особливо в перший день тижня, коли зірки і планети будуть деструктивними і небезпечними.

Стрілець

Стрільців тимчасово можуть захлеснути негативні думки, смуток і апатія. Стрільцям належить зустріти на своєму шляху зміни, деякі з яких будуть не найприємнішими. Астрологи радять зберігати спокій і самовпевненість. Якщо вдасться зробити це, невдачі відступлять вже до вихідних.

Представникам цього Знака можна сміливо довіряти інтуїції, але краще не приймати необдуманих рішень, навіть якщо в якомусь з питань буде повна впевненість. Амбіції повинні поступитися місцем розсудливості і мудрості. В якості відпочинку можна відправитися в поїздку або просто провести вихідні активно. Головне – не сидіти склавши руки.

Козеріг

Для представників цього Знака Зодіаку тиждень може виявитися не найлегшим, тому їм важливо підвищувати свою енергетику. Самовпевнені і енергійні Козероги зможуть здобути перемогу в будь-якій сфері життя. Астрологи рекомендують не шкодувати сил для досягнення цілей. У період з 18 по 24 число немає місця стpахам і невпевненості.

Цей тиждень буде насиченим і динамічним, тому час від часу доведеться приймати рішення дуже швидко. У деяких питаннях можна звернутися за допомогою до колег або близьких. Якщо вийде заробити більше, ніж зазвичай, краще поки не витрачати ці гроші.

Водолій

Водоліїв називають агрecивним Знаком Зодіаку. Це не випадково, оскільки люди, народжені під цим сузір’ям, дійсно час від часу вдаються до досить радикальних заходів. На цьому тижні краще уникати імпульсивності, не вступати в суперечки, не підтримувати і не розпалювати конфлікти.

Читайте також: Любовний гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада: На думку астрологів, тиждень буде непередбачуваним, і для кого-то навіть стресовим

Цей період ідеальний для домашніх справ. На вихідних бажано зробити прибирання, позбутися від непотрібних речей. Щоб зарядитися позитивними емоціями, можна покликати в гості друзів або родичів, влаштувати невеличке свято, змінити обстановку. В цілому ж краще не відхилятися від стандартного розпорядку дня і не витрачати час даремно.

Pиби

Представників цього водного Знака очікує насиченbq, але складний тиждень. Нерви можуть бути на межі, але холотропне дихання допоможе поліпшити настрій і позбутися від негативних емоцій. Це не найвдаліший період для зміни роботи, нових знайомств і ризикованих справ.

Взаємодопомога буде дуже важлива, особливо 18 і 19 листопада, поки зірки будуть дуже деструктивними. Чим надійніше будуть самі Риби, тим надійнішими будуть їх колеги і друзі. При цьому астрологи радять берегти душевний спокій, не забувати про відпочинок, прогулянки і спілкування.

You cannot copy content of this page