fbpx

Гороскоп з 19 по 25 квітня: Настає новий тиждень, коли можуть зустрітися нові проблеми і нові перепони на шляху до щастя

Головна порада астрологів на цей тиждень для всіх нас – взяти життя під контроль і не допускати ризиків, не чинити необачно. Також корисно буде навчитися керувати своєю енергетикою. Будьте готові до раптових змін, але не бійтеся їх. Цей тиждень дуже важливий для тих, хто хоче досягти успіху в житті.

Овен

Любовна сфера повинна вийти на перший план для Овнів. У пошуках другої половинки і в цілому в амурних справах корисними стануть сильні любовні талісмани. Можна сміливо ходити на побачення, фліртувати, знайомитися в соціальних мережах, на сайтах знайомств і в реальному житті. Ініціативність буде корисною, але не тільки в любові. У справах і в роботі Овнам теж необхідно бути активними. Це буде тиждень можливостей. Кажуть, що часом всі засоби хороші в досягненні цілей. Дана фраза найкраще характеризує цей тиждень.

Телець

Тельцям необхідно пробудити в собі інтуїцію, навчитися чути самих себе. Зірки і планети допоможуть цим людям розгледіти в низці справ важливі натяки Всесвіту. Найважчими днями тижня для Тельців виявляться 19 і 25 квітня. У ці дні відбудуться астрологічні події, які позбавлять Тельців удачі. Не варто боятися, адже всі негаразди досить швидко себе вичерпають, якщо не дозволяти їм брати верх. В цілому тиждень вкрай вдалий і продуктивний. Люди даного Знака зможуть стати кращою версією самих себе.

Близнюки

Астрологи вважають, що Близнюки в період з 19 по 25 число будуть одними з найщасливіших людей. На радарі можуть виникнути нові проблеми, але вони не виб’ють Близнюків з колії. Все, що потрібно представникам даного Знака зараз, – це терпіння, сила волі і фізична витривалість. Незважаючи на вроджену скромність цих людей, їм варто перестати задовольнятися малим. Настав час, коли можна і потрібно брати від життя все, ставити амбітні цілі.

Рак

На цьому тижні активними стануть фінансові потоки. Це означає, що настав час для покупок, активної роботи, вкладення коштів в нові справи, в бізнес і у власний розвиток. Зірки і планети поліпшать пам’ять Раків, давши їм можливість стати більш продуктивними в інтелектуальній діяльності. Зараз не можна забувати про слово «треба», але у вільний час можна звернути увагу на своє внутрішнє «хочу». Можна побалувати себе смачною їжею, розвагами, новим одягом. Це ідеальна тиждень для спілкування, пригод та яскравих емоцій.

Лев

Левам можна з головою піти в амурні справи. Дуже вдалими стануть ці сім днів для пошуків другої половинки. Якщо вдасться знайти любов, краще спочатку перевірити, як можуть скластися стосунки. Обережність зайвою точно не буде. Левам строго протипоказано довгий час перебувати на самоті, особливо в неділю – з-за небезпечного аспекту Меркурія і Венери. Люди будуть більш чуйними і добрими по відношенню до Левів. Цим варто скористатися в своїх цілях, але не потрібно забувати про те, що люди будуть чекати добра у відповідь.

Діва

У Дів починається час, коли можна проводити серйозну роботу над собою. Для початку важливо позбутися від звичок, які перетворюють людину в невдахи. З 19 по 25 число корисно також виробляти нові корисні звички. Можна почати бігати вранці, ходити в спортзал. Якщо є зайві гроші і час, можна спробувати знайти нове хобі, відправитися в подорож. У жінок і чоловіків будуть цього Знака будуть трохи різні завдання. Чоловікам варто зайнятися домашніми справами і прибиранням, а жінкам постаратися допомогти батькам, братам і сестрам.

Терези

У Терезів на цьому тижні буде лише одна небезпека – вороги і заздрісники. В іншому тиждень може вважатися сприятливим. Астрологи не рекомендують давати порожні обіцянки близьким і колегам. На роботі і в бізнесі важливо проявляти обережність і намагатися всіх себе віддавати вирішенню нагальних проблем. За це доля винагородить Терезів. У любові астрологи радять відключити раціоналізм, проявити кмітливість і трохи ініціативи.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться на цьому тижні винести важливі уроки. Прийшов час проаналізувати своє життя, не перетворюючи самоаналіз в самокопання. Зірки і планети сильно послаблять хвалену інтуїцію Скорпіонів. Астрологи радять Скорпіонам не носити з собою великі суми в понеділок – можливі зустрічі з шахраями, кишеньковими злодіями. На початку тижня краще утриматися від покупок.

Стрілець

Стрільці належать до одних з найбільш романтичних Знаків Зодіаку. На цьому тижні їм потрібно розкрити свій любовний потенціал. У відносинах важливо проявляти якомога більше уваги до другої половинки. Можна зробити вечерю при свічках, вибратися кудись розважитися, подивитися разом кіно вдома. Тим, хто перебуває в пошуках, бажано бути відкритими. У справах і в бізнесі експерти радять покладатися на факти, а не на домисли, доводити справи до кінця. Це дуже вдалий період для закриття боргових зобов’язань перед банком.

Козеріг

У Козерогів на початку тижня можуть трапитися склоки з родичами, дітьми і другою половинкою. Обряди на примирення допоможуть обійти стороною сварки і конфлікти, вирішити ці проблеми в одну мить. Астрологи радять шукати компроміси. У любові багатьом Козерогам вдасться відкрити нові грані почуттів, усвідомити вищий сенс цього почуття. У справах настає ідеальний період для творчої активності і просування нових ідей. Найголовніше зараз – не переоцінювати свої можливості. Це може спричинити проблеми і розчаруваннями.

Водолій

Зірки і планети допоможуть Водоліям у вирішенні кармічних завдань. На цьому тижні люди даного Знака зможуть закрити безліч боргів перед Всесвітом. Вони відчують легкість, свободу, наближення чогось дуже хорошого. Не потрібно розслаблятися, адже деякі вороги будуть вміло розставляти мережі. На любовному радарі можуть виникнути нові претенденти на роль другої половинки. Одиноким Водоліям посміхнеться удача. Вони зможуть швидко розглядати у вподобаному людині вищі духовні риси, оцінити сумісність.

Риби

Рибам варто сфокусуватися на сфері любові. Це чарівний тиждень, коли удача буде завжди поруч з Рибами. Не варто сприймати все занадто близько до серця. Якщо виникне якась проблема, з нею Рибам допоможе впоратися інтуїція. Також можна звертатися за допомогою до друзів, родичів. Це ідеальний час для поїздок, зміни обстановки, початку ремонту, грандіозних покупок. Все в руках самих Риб. Їм варто повірити в себе і не відступати.

You cannot copy content of this page