Гороскоп з 2 по 8 серпня: цього тижня можуть відбуватися різні приємні і неприємні події

Також на цьому тижні астрологи радять не користуватися непроханими порадами оточуючих. Люди не зможуть дати вам добру пораду, адже вони не знаходяться на вашому місці.

Овен

Овнам варто налагодити відносини з оточуючими людьми, в першу чергу з друзями. Саме з цього варто почати останній місяць літа. Також не завадить крапелька чуйності і доброти, прагнення допомогти і зрозуміти. Овнам варто бути трохи більш самокритичними. Це дасть їм можливість чинити правильно в будь-якій ситуації. На самому початку тижня люди даного Знака можуть стати свідками не надто приємної ситуації. Краще зберегти побачене в таємниці, щоб не уславитися пліткарів.

Телець

Чакри людини повинні перебувати у відкритому стані, але на цьому тижні у Тельців вони будуть працювати абияк через перепади настрою зірок і планет. Це позначиться на успіхах у всіх сферах життя. Особливо сильно зміни в енергетиці зірок позначаться на любові. Одиноким Тельцям варто насолодитися своєю самотністю, а тим, хто в стосунках, краще присвятити весь свій час сім’ї і другій половинці. На початку тижня і в кінці краще не смітити грошима. Всі найважливіші покупки астрологи радять робити з 4 по 6 серпня.

Близнюки

Близнюкам експерти радять зайнятися на цьому тижні домашніми справами. Наприклад, корисно буде навести порядок в особистих речах. З огляду на настрій нічних світил, обереги від сворок будуть корисними на вихідних і в цілому в серпні, їх можна розкласти в будинку. У роботі і в справах не можна упускати деталей. Важливо враховувати кожну дрібницю, особливо якщо від цього залежить заробіток і репутація. Цей тиждень підходить для відряджень, ділових переговорів і спроб просунути нові ідеї.

Рак

Всесвіт буде прихильним до представників даного знака Зодіаку. Він буде залишати підказки про те, в якому напрямку краще далі рухатися, з ким варто вести справи, а кого потрібно побоюватися, і так далі. Корисно також прислухатися до інтуїції, тому що через неї зірки і планети будуть зв’язуватися з Раками найчастіше. Осяяння може прийти в будь-який момент. У період з 2 по 8 серпня варто відмовитися від стратегії «не вийшло, значить, не моє». На непохитність і завзятість будуть винагороджені.

Лев

У Левів найважчим днем виявиться понеділок, але не тому, що вони його не люблять. У цей день зірки будуть не в найкращому положенні. Рятувальним кругом для Левів стануть колеги-оптимісти і в цілому люди, з якими приємно спілкуватися. Потрібно оточувати себе тими, хто вміє підтримати в скрутну хвилину. У наступні дні настрій сам піде вгору, з’явиться удача, мотивація і підвищиться творчий потенціал.

Діва

У Дів на цьому тижні очікується багато поїздок. На жаль, зірки не завжди допомагатимуть цим людям в організації успішних подорожей і відряджень. Вони допоможуть обійти стороною перешкоди. Вільний час астрологи радять Дівам проводити вдома, з родиною або з другою половинкою. Цей тиждень чудово підходить для спілкування з родичами, нових знайомств. Головне зараз – не провокувати скандали і не пред’являти нікому претензій.

Терези

Терезів чекає підвищення кількості завдань і турбот на роботі і вдома. Тиждень буде напруженим, тому пройде швидко і непомітно. Сподіватися на те, що зірки будуть прихильними і самі забезпечать Терезів додатковою енергією, не варто. Зараз краще покладатися на самих себе. У другій половині тижня, з 5 серпня, зірки будуть в гармонії з планетами. Терезів чекають яскраві і позитивні емоції, які надовго залишаться в пам’яті.

Скорпіон

Скорпіонам варто бути подвійно обережними, тому що на цьому тижні очікується підвищення активності ворогів і недоброзичливців. Деякі з них будуть прихованими, тому важливо вміти помічати людей з поганою енергетикою. До зарозумілих людей також варто ставитися простіше. Не варто намагатися когось переконувати або з кимось сперечатися. Це зайва трата часу і енергії, яка ніяк не окупиться. Наприкінці тижня можна розвіятися – зайнятися шопінгом, змінити обстановку.

Стрілець

Стрільці зможуть виконати безліч своїх дрібних бажань. Так вони будуть збуватися частіше. Велику увагу астрологи радять Стрільцям приділити новим знайомства, особливо діловим. Перше враження буде найправильнішим, тому потрібно виглядати з голочки і говорити правильні речі в правильний час. Зірки зроблять Стрільців чарівними, тому багатьом вдасться успішно пофліртувати з протилежною статтю.

Козеріг

Козероги на цьому тижні в ударі. Їх чекають великі перемоги в бізнесі і на роботі, а також в любовній сфері. Всім, хто тільки шукає любов, важливо перевіряти сумісність з людьми. Якщо цього не робити, то нові стосунки можуть прожити недовго. Обережність важлива і в фінансовій сфері. Нічні світила на їхньому боці, але астрологи все одно радять витрачати гроші максимально розумно. Також не варто міняти пріоритети, розклад. Це може призвести до нових негараздами. Краще дотримуватися планів, які були прийняті раніше.

Водолій

Водолії зможуть познайомитися з кимось цікавим. Ця нова людина змінить їх світогляд і допоможе їм краще пізнати самих себе. В цілому тиждень очікується досить продуктивний. У деяких сферах можуть бути позапланові зміни, зриви в розкладі. Доведеться думати швидко і приймати рішення миттєво, без роздумів.

Риби

Для Риб перші два дні цього тижня будуть складними. 2 і 3 серпня краще не перевтомлюватися. Зірки зараз відчувають прихильності до Риб-мандрівникам, але краще вирушати в далеку дорогу тільки з 4 числа. Друга половина тижня буде успішною і для тих, хто перебуває в пошуках любові. Це буде цікавий час, коли представники даного Знака зможуть дізнатися щось важливе, змінити свою долю на краще.