fbpx

Гороскоп з 21 по 27 червня: розпочнеться тиждень зі сприятливої події – літнього сонцестояння, але навіть воно не може гарантувати, що перший день тижня буде успішним і вдалим

Овен

У Овнів очікується вкрай нестандартний і динамічний тиждень. Відбудеться багато нового і цікавого, тому астрологи радять налаштуватися на позитивний лад. Разом з успіхом і хорошим настроєм може прийти невдоволення недоброзичливців і їх бажання нашкодити Овнам. Удача піде за впевненими в собі людьми цього Знака, а також за тими, хто вміє фокусуватися на хорошому і не боїться експериментів.

Телець

У Тельців починається дуже сприятливий час для знайомства з новими людьми. Це можуть бути як любовні, так і ділові знайомства. На цьому тижні зірки і планети посприяють розширенню меж можливого. Це означає, що Тельцям потрібно ставати краще. Можна почати навчання чомусь новому, особливо після 23 числа – коли Меркурій перестане бути ретроградним.

Близнюки

Астрологи радять Близнюкам сфокусувати всю увагу на любовній сфері. Це прекрасний час для пошуків любові, флірту і побачень. Можна купити новий одяг, зробити зачіску. Відмінно пройде адаптація до нових життєвих умов – до нової квартири або будинку, до нової роботи. Всім, хто вже перебуває у стосунках, астрологи рекомендують проводити більше часу з коханою людиною і не змушувати її відчувати ревнощі і відчуття самотності.

Рак

У Раків настає ідеальний час для спільної роботи. Можливо, що в любові і в родині їх хтось розчарує, але кращий вихід із ситуації – це не образа. Необхідно знайти компроміс і дарувати близькій людині свободу думки і бажань. Завдяки сонцестоянню тиждень повинен початися зі сприятливої ноти, але з п’ятниці варто бути обережнішими, тому що 25 числа почнеться ретроградний рух Нептуна – планети ілюзій.

Лев

Левам зірки допоможуть дізнатися майбутнє, заглянути за горизонт подій. Це означає, що можна сміливо користуватися ворожіннями на долю і прислухатися до інтуїції. Настав час забути про минуле і проблеми, сфокусувавши свою увагу на тому, що чекає попереду. Левам допоможе дещиця креативності, причому не тільки в роботі, але і в любові. Якщо доля зведе їх з кимось цікавим, сподобатися новій людині допоможе нестандартний підхід до побачень і вибору місця їх проведення. Найголовніше – бути щирими і відкритими.

Діва

Діви – це люди, які обожнюють слідувати правилам і діяти згідно з планом. У першій половині тижня все буде в порядку, але з п’ятниці через ретроградність Нептуна все може піти шкереберть. Цей тиждень – ідеальний час для початку нового життя. Також астрологи радять йти на примирення з близькими і ворогами. Потрібно шукати точки дотику, менше лаятися, скандалити і проявляти агресію. Важливо пам’ятати, що життя не ділиться на чорне і біле.

Терези

У Терезів можуть з’явитися неприємні думки про минуле. Період з 21 по 27 червня ідеальний для планування справ і для руху вперед. Самоаналіз до добра не доведе, тому від нього варто відмовитися. Ліки від будь-яких бід – відпочинок. Астрологи радять Терезам якомога більше розслаблятися. Це означає, що підробітки брати поки не варто. Всіх грошей не заробити, а ось здоров’я і енергетика можуть постраждати.

Скорпіон

Скорпіонам експерти радять змінити обстановку. Цей тиждень чудово підходить для переїздів, подорожей, нових знайомств або, навпаки, усамітнення. Також корисно буде зробити перестановку меблів за правилами фен-шуй . Це допоможе вирішити життєві проблеми і негаразди, оновити енергетику будинку. У Скорпіонів буде знижений вплив на оточуючих. Близькі люди, друзі та колеги перестануть слухати їх мудрі поради, але не потрібно за це на них ображатися. Нехай вони діять так, як вважають за потрібне.

Стрілець

Стрільці можуть дуже сильно втомлюватися, оскільки справ і турбот додасться. Зірки і планети говорять про те, що в кожній із сфер можуть виникнути раптові негаразди. Представникам даного Знака дешевше спілкуватися з безцеремонними людьми, а також тимчасово відкласти свою напористість. Обережність і передбачливість будуть найкориснішими рисами, особливо в сфері фінансів.

Козеріг

Для Козерогів створилися ідеальні умови, що обіцяють великі життєві зміни. Можна зайнятися пошуками нової роботи, другої половинки, захоплень. Життя цих людей зміняться на краще. Потрібно лише розгледіти позитив в низці справ. Також варто звертати увагу на події, які вказують на прийдешні зміни. Можна займатися шопінгом, купувати щось дороге. Якщо на цьому тижні у Козерогів запланована відпустка, це також дуже сприятливо позначиться на їхній долі і удачі.

Водолій

Більшість негараздів в житті Водоліїв буде виходити від оточуючих людей. Це можуть бути чисті випадковості або чиїсь інтриги і маніпуляції. Астрологи радять ставитися до роботи без фанатизму. Втома може вкрай негативно позначитися на удачі. Також не варто приймати поспішних рішення. Їх наслідки можуть бути вкрай негативними для всіх сфер життя.

Риби

Рибам варто навчитися розуміти знаки Всесвіту, оскільки вона допоможе їм знайти щастя, посилаючи різні підказки. Трудоголізм принесе Рибам більше турбот, ніж користі. Неробство теж буде не кращим вибором. У період з 21 по 27 число потрібно прагнути до золотої середини. Лише в неділю, коли Венера повністю втратить свої сили, варто залишитися вдома і нічого не робити. Потрібно відмовитися від нестриманості в стосунках з близькими. Будь-яке слово може заподіяти біль другій половинці або рідним.

You cannot copy content of this page