Гороскоп з 22 по 28 лютого: нас чекає дуже сприятливий тиждень, коли можливо швидко досягти фінансового або любовного успіху

Дуже важливо пам’ятати про те, що ретроградний рух Меркурія закінчився. У 2021 році ще багато ретроградних планет, але зараз починається період, коли їх немає.

Овен

Овнам варто братися за найважливіші справи, обов’язково доводячи роботу над ними до повного завершення і досягнення якихось результатів. Овни отримають потужний заряд енергії, який зробить їх більш продуктивними і загострить їх і без того сильне чуття. Це час, коли можна братися за нові справи, але тільки після завершення основних завдань.

Телець

Тельцям варто сфокусуватися на сфері любові. Дуже пощастить тим, хто шукає другу половинку. Що стосується ділової і фінансової сфери, то в них краще активізуватися ближче до четверга. З’явиться багато сил і нових ідей, якими поки краще ні з ким не ділитися. Тельці будуть дуже щасливі, якщо стануть придивлятися і прислухатися до дрібниць. Можливо, Всесвіт дасть їм підказку.

Близнюки

Близнюкам варто навчитися чути себе. Їх внутрішній голос приведе їх до перемоги в роботі і до успіху в справах. Астрологи вважають, що Близнюки на цьому тижні знайдуть те, що давно шукали. Це може бути нова робота або друга половинка, натхнення або удача. З середи почнеться дуже сприятливий час для шопінгу. Незважаючи на сприятливе розташування планет, Близнюкам краще не поспішати і здійснювати тільки зважені вчинки. Сила планет може принести цим людям надмірну емоційність.

Рак

У Раків на перше місце вийде любов. Тим, хто в пошуку, варто скористатися найбільш сильними любовними талісманами. Всім, хто в стосунках, бажано покладатися на здоровий глузд. На роботі краще не ухилятися від важливих справ. Нормально відпочити в будні дні все одно не вийде. Фінансові проблеми будуть вирішуватися на цьому тижні без особливих труднощів. Все має піти як по маслу. Потрібно лише правильно розставити пріоритети в списку справ. Астрологи радять остерігатися шахраїв.

Лев

У Левів очікуються дуже вдалі поїздки, як особистого характеру, так і ділові. Всім, кому належить багато працювати, варто подбати про самопочуття. Можна сміливо користуватися змовами на міцне здоров’я, а також боротися з шкідливими звичками. Також експерти рекомендують не ділитися поки своїми планами з партнерами і колегами. Це може призвести до проблем. А ось коханій людині краще переказувати усі новини. Особливо важливо розповідати про те, що турбує Левів і змушує переживати.

Діва

Фінансові потоки будуть активними і творчими. Справа в тому, що Меркурій припинив ретроградний рух, тому тепер можна брати позики, кредити, іпотеку. Можна витрачати великі суми на бізнес, розваги та одяг. Можна міняти валюту, вкладатися в нові напрямки. Корисно буде займатися навчанням, але через зміни в положенні планет бажано звернути увагу і на безпеку – прийшов час змінити паролі від пошти і соціальних мереж. Тиждень підходить для ділових знайомств і переговорів.

Терези

У Терезів починається сприятливий час для позбавлення від шкідливих звичок, які перетворюють людину в невдаху. Це час, коли можна і навіть потрібно ставати краще, працювати над собою. Можна починати займатися спортом, виробляти у себе нові звички. Не потрібно замикатися в собі і вибирати усамітнення. Спілкування з людьми буде джерелом натхнення. Терези зможуть досягти взаєморозуміння і примиритися з ворогами. Для цього досить зробити перший крок назустріч.

Скорпіон

Девізом цього тижня можна вважати фразу: «Повний вперед». Потрібно діяти, але не змітати все на своєму шляху, немов бульдозер. Необхідно бути гнучкими і мудрими. Образити родича або колегу буде дуже просто, а от повернути повагу і дружбу – дуже важко. Варто налагодити захист від заздрісників. Зараз не час для відпочинку. Звичайно, відпустка не зашкодить, але астрологи вважають, що Скорпіонам не можна витрачати час даремно. Потрібно діяти, бути активними.

Стрілець

У Стрільців є можливість за тиждень встигнути зробити більше, ніж за весь минулий місяць. Це буде час змін – як внутрішніх, так і зовнішніх. Єдине, чим буде негативний цей тиждень для Стрільців, – ослаблення інтуїції. Астрологи радять спокійніше реагувати на все, що відбувається. Знімати напругу найкраще за допомогою простого відпочинку і прогулянок.

Козеріг

У Козерогів починається дуже вдалий час для виправлення помилок минулого. Це час, коли потрібно все погане залишати позаду. Можна сміливо починати нові справи, міняти місце роботи, знайомитися з людьми. Потрібно довіритися інтуїції, не приймати поспішних рішень, проявити тверезість і розсудливість. Амбітні Козероги зможуть домогтися всього, чого захочуть. Важливо лише повірити в свої сили.

Водолій

На цьому тижні зірки і планети допоможуть Водоліям у вирішенні їх кармічних завдань. Настав час звільнення від кайданів. Це сприятливий період для спілкування, поїздок, зміни обстановки, покупок. Планети допоможуть Водоліям знайти нові можливості для самореалізації. Астрологи радять не шкодувати сил для досягнення бажаного результату. Швидше за все, на роботі або в бізнесі від Водоліїв знадобиться максимум вкладення сил. Останні дні тижня можуть бути насичені подіями. Можна сміливо звертатися за допомогою до близьких.

Риби

На цьому тижні Риб чекають великі успіхи в любові. Для цього їм потрібно просто бути собою, адже вони є найбільш романтичними і люблячими людьми зодіакального кола. Це буде прекрасний час для побачень, знайомств і спілкування з протилежною статтю в цілому. Якщо і робити дорогі покупки, то тільки з п’ятниці по неділю. Астрологи радять частіше покладатися на факти, а не на порожні домисли, особливо якщо справа торкнеться любові. Це дуже сприятливий час для добрих і відкритих людей.

Автор фото = Сергій Майстер