Гороскоп з 23 по 29 березня: це буде дуже незвичайний тиждень, причому як в позитивному, так і в негативному сенсі

По-перше, в ці сім днів багатьом з нас зірки допоможуть активізувати наші приховані можливості. По-друге, нічні світила стануть трохи більш вимогливими, тому доведеться докласти трохи більше зусиль до досягнення деяких цілей.

Овен

Астрологи виділяють кілька небезпечних звичок, які здатні зруйнувати ваше життя. Саме від них на цьому тижні Овнам варто спробувати позбутися в найпершу чергу. Тим, у кого цих звичок немає, вже з перших хвилин понеділка буде посміхатися удача аж до четверга.

Вранці в четвер настрій зірок і планет різко піде на спад. Через це можуть початися деякі негаразди в сфері фінансів. У любовних справах все як і раніше буде досить спокійно і оптимістично. В цілому тиждень здатен подарувати Овнам багато яскравих емоцій. Своїм позитивним настроєм варто ділитися з оточуючими.

Телець

На цьому тижні багато людей з оточення Тельців можуть захотіти отримати контроль над їх розумом. Дотримання дванадцяти законівам Всесвіту допоможе Тельцям не допустити стороннього втручання в їх життя. Це буде дуже продуктивний тиждень для самостійних і самодостатніх представників даного Знака Зодіаку.

Не варто ризикувати і влазити в авантюри, адже найприємніший успіх – це той, який досягнений наполегливою працею. Велика удача чекає представників творчих професій і всіх, хто змушений за службовим обов’язком працювати з людьми, багато спілкуватися. Тиждень прекрасно підходить для покупки страховок, оформлення кредитів, складання плану покупок на майбутнє.

Близнюки

У Близнюків починається час, коли прийняття важливих рішень може вимагати набагато менше часу. В цьому плані варто сказати спасибі інтуїції, яка загостриться у вівторок і пробуде в такому стані до кінця тижня. Вона виявиться дуже корисною у фінансовій сфері і в роботі.

У любовної сфері корисною буде медитація на залучення коханої людини і приємних подій. Пощастить і тим, хто поки самотній, і тим, хто вже перебуває у стосунках. В принципі, астрологи не ставлять заборон на любовні зізнання, планування весілля і знайомства з батьками. Важливо робити те, що принесе гарний настрій обом половинкам.

Рак

У кожного з нас є свої життєві принципи, які у Раків з 23 по 29 березня можуть змінитися найбільш кардинальним чином. Відбудеться це спонтанно. У першій половині тижня – приблизно до 26 березня включно – причиною можуть стати дуже позитивні новини і зміни в справах і любові.

З 27 по 29 число Всесвіт може внести негативні корективи в життя Раків, але навіть в такому випадку їм вдасться швидко підлаштуватися під зміни будь-якого характеру. Найголовніше – не брехати собі або іншим. В іншому випадку можна нарватися на серйозні зіткнення поглядів. Доведеться боротися за свою територію, а це енергозатратно.

Лев

У Левів настає період дрібних і настирливих конфліктних ситуацій. У відносинах з оточуючими варто вести себе більш дипломатично, борючись з імпульсивністю і агресією. Якщо цього не робити, можна втратити друзів, любов і лідерські позиції на роботі. В кінці тижня можливі приємні і несподівані сюрпризи найбільш різного плану.

Найприємнішими днями стануть 23, 28 і 29 березня. У ці дні можна наштовхнутися на цікаві знайомства і породити дуже важливі творчі ідеї.

Діва

Найнесприятливіші дні тижня – 23 і 24 березня. В цей час Дівам бажано довше перебувати на самоті, тому що найбільша небезпека може виходити від оточуючих людей. Прийшов час побути далеко від суєти, розібратися в собі і своїх проблемах. У ці ж дні Дів можуть відвідати дуже важливі творчі думки.

Накопичені раніше негативні емоції можуть дати про себе знати в будь-який час. Саме тому експерти радять користуватися методами позбавлення від негативних емоцій. Головне – не виливати свою злість на оточуючих. На вихідних астрологи рекомендують більше бувати на свіжому повітрі і не перевтомлюватися.

Терези

Терезам не варто боятися змін в цей період. Багатьом представникам цього Знака вдасться перевести любовні і дружні стосунки на новий рівень. Для цього доведеться більше часу приділяти турботі про друзів і другій половинці. Проблема може бути тільки в нестачі сил, але поповнити їх запас допоможе дихальна гімнастика.

Якщо надійде пропозиція про перехід на нове місце роботи, можна впевнено погоджуватися. Будь-які подібні зміни позитивно позначаться на настрої Терезів і на їх удачі. Перші кілька днів тижня краще не витрачати зайвого, а ось на вихідних і в п’ятницю 27 березня можна дати собі можливість розгулятися. Можна купувати все найважливіше і необхідне.

Скорпіон

Тиждень ідеально підходить для отримання нових знань, обміну досвідом, нових випробувань і завдань. Вдалою буде підготовка до іспитів. Після 24 березня корисно буде знайомитися з новими діловими партнерами і в цілому з людьми. Є висока ймовірність зустріти майбутнього друга, подругу або навіть другу половинку.

Настрій і енергетика зірок і планет вказують на те, що Скорпіонів можуть очікувати приємні зміни у всіх сферах життя. П’ять головних ознак вкажуть на те, що ці зміни вже дуже близькі. Тиждень хороша для спілкування, спільної роботи. Самота – не найкращий спосіб корисного проведення часу.

Стрілець

На цьому тижні астрологи радять постійно зберігати фізичну активність. Вправи, спортзал або проста ходьба можуть істотно поліпшити настрій. Кінець тижня краще провести з сім’єю, подалі від робочої суєти і проблем. Корисно буде відправитися разом в інше місто, змінити обстановку, відвідати родичів.

Зона комфорту Стрільців досить широка. Ці люди можуть перебувати в несприятливих умовах досить довгий час, але при цьому не втрачати самовладання. На цьому тижні зірки і планети постараються в черговий раз перевірити Стрільців на міцність. Відбудеться це в період з 25 по 27 число.

Козеріг

Настав час переглянути свої стосунки з партнером або свої методи пошуку любові. Козерогам необхідний невеликий самоаналіз, щоб краще зрозуміти свої помилки і намітити плани на майбутнє. Ці люди належать до найбільш відповідальнихм і надійних, однак, зараз краще сфокусуватися тільки на свої особисті проблеми.

Корисно побути невеликими егоїстами і в любовній сфері життя ближче до кінця тижня. Прийшов час подумати про себе коханих, сходити по магазинах, купити новий одяг, зробити нову зачіску, порадувати себе розвагами. Одиноким представникам Знака краще присвятити час домашнім турботам, а не самокопанню.

Водолій

На вихідних астрологи радять зайнятися прибиранням і наведенням порядку. Це допоможе підняти настрій, зробити свій будинок місцем сили. З понеділка по четвер очікується великий приріст енергії з боку зірок і планет. Життя Водоліїв буде сповнене приємних моментів і удачі, тому можна буде займатися будь-якими зручними справами.

З п’ятниці по неділю може наступити період загострення стосунків з родичами і другою половинкою. Образа може виникнути буквально на рівному місці. Якщо на роботі в п’ятницю доведеться багато працювати, на вихідних краще не перевантажувати себе турботами, а розслабитися, подивитися кіно, почитати книгу.

Риби

На цьому тижні Риби можуть відкрити в собі нові таланти. Прийшов час для пошуку нових захоплень, нових джерел доходу і натхнення. Зірки і планети активізують енергетику і силу Риб, дозволивши їм вирішити всі найважливіші проблеми в найкоротший термін. Корисно буде прислухатися до внутрішнього голосу.

У понеділок та неділю очікуються сплески негативної енергії, які можуть привести до нездужання і стресу. У ці ж дні можливі непередбачені витрати, поява нових турбот і проблем у всіх сферах. Доведеться запастися терпінням.