fbpx

Гороскоп з 25 грудня до 31 грудня 2021 року: яке майбутнє чекає кожного знаку зодіаку. Козероги, сказане цими днями може здійснитися, слідкуйте за тим, що говорите

Овен

Для Овнів, завантажених роботою, пройде успішно . Ви зможете впоратися із великим обсягом справ завдяки високому рівню працездатності. Також це гарний час для наведення ладу у справах, встановлення оптимального режиму дня. Життя за режимом, коли ви чітко знаєте час обіду, відпочинку, прогулянки та роботи, дисциплінує. Так ви зможете легше впоратися із справами. Зараз не найкращий час для мандрівок, особливо на морських видах транспорту.

Телець

Перша половина періоду пройде у гармонійній атмосфері у Тельців, зосереджених на особистому житті. Поліпшаться ваші стосунки з партнером по шлюбу. Складні питання зараз варто промовляти, знаходити компроміси, зміцнювати порозуміння. Діти у цей період стануть сполучною ланкою у сімейному союзі. Якщо вас запросять на якийсь урочистий захід, візьміть із собою кохану людину.

Близнюки

Близнюкам у першій половині тижня рекомендується зосередитись на питаннях благоустрою житла та вирішенні господарсько-побутових проблем. Напевно, якісь справи по дому ви постійно відкладали на потім через брак часу: наприклад, прибирання, сортування речей у шафах, ремонт побутової техніки. Зараз настав найбільш вдалий період для їх вирішення. Друга половина може бути пов’язана з посиленням нерозуміння з партнером по шлюбу та бізнесу. Перш ніж про щось домовлятися, добре обговоріть все і переконайтеся, що правильно зрозуміли одне одного.

Рак

На Раків чекає багато цікавого спілкування, поїздок, зустрічей, телефонних розмов. Розмови з оточуючими людьми будуть дуже конструктивними. Не виключена розважальна подорож за місто: наприклад, на пікнік або на дачу до знайомих. Це добрий час для романтичних знайомств. Вони можуть відбутися під час поїздки чи на концерті чи театрі. Батькам принесе величезне задоволення спілкування з дітьми.

Лев

Левам рекомендується займатися врегулюванням фінансових питань. У цей час ви матимете шанс підвищити свій рівень доходів. Не виключено, що хтось із родичів надасть вам матеріальну допомогу. Це вдалий час для покупки одягу та товарів для дому. Взаємини із близькими родичами будуть дуже доброзичливими. Зараз можна планувати спільні домашні справи, проводити ремонт чи прибирання у квартирі чи на дачній ділянці.

Діва

Зможуть знайти порозуміння практично з будь-якою людиною. Це гарний час для знайомств, організації зустрічей, поїздок та телефонних розмов. Причому немає значення, якого характеру буде зустріч, особистого чи ділового. Ви зможете привернути до себе співрозмовника і досягти потрібного результату розмови. Також це добрий час для навчання. Завдяки посиленню інтелектуальної активності, ви зможете швидко засвоїти новий навчальний матеріал.

Терези

Терезам рекомендується присвятити весь свій час роботі. Не дозволяйте іншим відволікати себе на сторонні питання. Віддавайте перевагу індивідуальній праці. Також це слушний час для різних практик. При певних зусиллях вам вдасться досягти гармонійного поєднання фізичних навантажень, роботи та відпочинку.

Скорпіон

У Скорпіонів може посилитися потреба у дружньому спілкуванні та підтримці з боку однодумців. Можливо, для здійснення грандіозного плану вам потрібно буде залучити своїх друзів та родичів. Це слушний час для співпраці, участі в колективних проектах. У ці дні зросте потреба нових вражень. Саме тому період підходить для проведення дружньої вечірки. Друга половина не сприяє фінансовим витратам. Утримайтеся від великих покупок, будьте обережнішими при поводженні з грошима.

Стрілець

Стрільці можуть розраховувати на протекцію таємного покровителя у своїх планів. Особливо це стосується питань професійної діяльності. Вам може надійти інформація з конфіденційних джерел, яка дозволить скласти вірне уявлення про ситуацію, що склалася. Крім того, це вдалий час для різних практик. У другій половині варто утриматись від ініціатив. У цей період зростає ймовірність помилок, помилкових вчинків, причому найсильніше це може позначитися на стосунках із родичами та коханою людиною.

Козеріг

У багатьох Козерогів посилиться потреба у нових знаннях. Це зручний час для студентів. Вам не важко буде засвоїти складний навчальний матеріал, встановити гармонійні контакти з викладачами та однокурсниками, скласти іспити та заліки. Друга половина періоду може внести напруженість у ваші стосунки з оточуючими. Намагайтеся не довіряти нікому свої секрети і не щиро говорити про особисте життя. Сказане цими днями може здійснитися, слідкуйте за тим, що говорите.

Водолій

Водоліям рекомендується активніше добиватися поставленої мети і не боятися змін. Якщо щось не вдається виконати у звичному ключі, просто змініть свій підхід. Тоді ваші справи підуть у гору. На роботі не виключені кадрові перестановки, в результаті яких ви зможете значно просунутися вперед кар’єрними сходами. У цей час необхідно швидко реагувати на будь-які зміни обставин. У другій половині можливе розчарування: швидше за все далеко не всі намічені плани вдасться реалізувати. У цей час не слід слухати порад з боку та розпочинати фінансові відносини з друзями.

Риби

Для Риб складається сприятливо налагодження партнерських відносин. З партнером із шлюбу та бізнесу можна обговорювати будь-які питання. Так ви зможете дійти компромісу, який влаштує усі сторони. Це сприятливий час для повторного відзначення весілля. Подібний захід сприятиме закріпленню відносин у створеному союзі. Також це гарний час для подорожі разом із партнером по шлюбу. Друга половина періоду може внести хаос та нерозуміння у відносинах із керівництвом.

You cannot copy content of this page