Гороскоп з 25 по 31 січня: останній тиждень січня пройде переважно під егідою позитивної енергетики, однак 30 січня розпочнеться період ретроградності Меркурія

Перший місяць 2021 року добігає кінця. Астрологи розповіли про те, що чекає представників кожного Знака Зодіаку в ці сім днів. Намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій експертів.

Овен

У Овнів починається вкрай відповідальний час, коли потрібно стежити не тільки за своїми діями, але і за формулюваннями. Є слова, які можуть зіпсувати долю. Від них необхідно повністю позбутися. Вихідні краще провести вдома на самоті. Не варто нікуди ходити, займатися активним спортом. Краще як слід розслабитися за улюбленим заняттям. У будні дні Овнів чекають великі робочі успіхи і можливість зустріти на своєму шляху цікаву людину. У спілкуванні з оточуючими буде потрібно більше ввічливості і поступливості.

Телець

Тельцям варто почати тиждень з прибирання, наведення порядку, очищення домашньої енергетики. Знайти гармонію Тельцям варто і всередині себе. Важливо позбутися страхів і забобонів, які гальмують розвиток. Це той самий тиждень, коли робота над собою може коштувати деяких зусиль, але дасть набагато більше користі, ніж зазвичай. Також з 25 по 31 число корисно буде займатися навчанням. Ділове спілкування буде дуже плідним.

Близнюки

На вихідних Близнюкам краще не вирушати в далекі поїздки, не їздити нікуди на машині. Корисно буде дихати свіжим повітрям і розслаблятися. На початку тижня варто боротися з негативними установками. Не потрібно думати, що у всіх бідах винні випадковості. Необхідно пам’ятати, що ми самі вибираємо свою долю. Потрібно робити все необхідне для того, щоб амбіції перетворювалися в реальні цілі. Лінь і прокрастинація в кінці січня рівноцінні програшу.

Рак

Для Раків настає час, коли необхідно вирішувати всі проблеми якомога швидше. Не варто відкладати на потім важливі справи, оскільки значно підвищується ймовірність того, що вони так і залишаться порожніми планами. 30 і 31 числа у Раків сильно погіршиться пам’ять, і їх почне підводити шосте чуття. Якщо вони будуть займатися роботою, то це повинні бути монотонні і прості справи. До 29 січня включно можна займатися шопінгом.

Лев

Для них настає доленосний період. Сидіти і чекати біля моря погоди просто не можна. Це може призвести до нових негараздами. Велику обережність варто проявити по відношенню до оточуючих людей – на роботі, на вулиці, в транспорті. Вони можуть говорити одне, робити інше, а думати третє. Не варто довіряти тим, щодо кого є сумніви.

Діва

Дівам варто бути обережнішими за кермом. На цьому тижні потрібно дотримуватися правил дорожнього руху, навіть у ролі пішохода. Час ідеально підходить для початку фізичних тренувань, циклу вправ. Зірки і планети допоможуть людям даного Знака знайти нове захоплення, яке з високою ймовірністю може стати новим джерелом доходу в майбутньому. Ретроградний Меркурій на вихідних спровокує зростання пліток. Не потрібно довіряти тому, що розповідають інші.

Терези

У Терезів настає дуже сприятливий період для любовних пригод і романтики. Одиноким людям цього Знака вдасться знайти другу половинку. В кінці тижня може поширюватися брехлива інформація. Потрібно остерігатися обману. Всі найважливіші покупки краще зробити в першій половині тижня. Астрологи радять не носити з собою велику кількість готівки.

Скорпіон

Скорпіонам експерти рекомендують почати тиждень з найбільших і важливих справ. Не можна втрачати ні хвилини, тому що позитивна енергетика нічних світил буде повільно спадати. У такій динамічній обстановці не виключені стреси. В цілому тиждень буде вкрай продуктивним, причому не тільки в роботі, але і у відпочинку. В останні пару днів бажано насолодитися свободою від справ. Не потрібно ходити по магазинам і кудись їздити. Краще побути вдома з родиною.

Стрілець

На цьому тижні Стрільців чекає велика кількість побутових проблем. Часто у них бувають духовні причини, але в цей раз виною всьому буде дисонанс планет і зірок. Для людей цього Знака настає дуже непростий час, коли можуть легко зриватися плани, змінюватися обставини. Головне зараз – не сваритися з оточуючими, не посилювати і без того непросту обстановку. Не виключено, що в кінці тижня Стрільці зустрінуться з позаплановими витратами. Не потрібно впадати в паніку.

Козеріг

У період з 25 по 31 січня цих людей чекає безліч неприємних зустрічей. Це можуть бути випадкові люди або негативні клієнти на роботі. Доведеться запастися терпінням. Найважливіше зараз – бути гранично уважними до потреб своєї сім’ї і до свого здоров’я. Астрологи радять не перевантажувати себе роботою, не забувати про відпочинок і не витрачати час на другорядні завдання, забуваючи про коханих та близьких людей.

Водолій

Водоліям на цьому тижні вдасться стати щасливішим у всіх аспектах. Водоліям потрібно пам’ятати, що немає нічого неможливого. Будь-яка мета досяжна, але на неї буде потрібно якийсь час. Його краще витратити на роботу, на захоплення. Не варто впадати в депресію і зациклюватися на минулому. В кінці січня це може бути чревате великими проблемами на всіх фронтах. У любовних питаннях краще уникати публічних сварок. Можливо, варто взяти паузу.

Риби

У Риб на цьому тижні можуть активізуватися їх кармічні сценарії. Це означає, що багато подій, яким судилося статися, будуть незворотними. Астрологи рекомендують Рибам розслабитися і не нервувати з кожного приводу. Всесвіт все одно внесе свої корективи в їх життя, як би сильно Риби не старалися цьому запобігти. Все це принесе їм свіжий погляд на життя. Потрібно лише запастися терпінням. У фінансовій сфері буде великий ризик зробити помилку, як і в любовних питаннях. Не потрібно поспішати з прийняттям рішень.

Автор фото Сергій Майстер