fbpx

Гороскоп з 26 квітня по 2 травня: Назвати цей тиждень простим дуже складно, але якщо не впускати в своє життя образи і негатив, можна буде залишитися на плаву

Астрологи зазначають, що 27 квітня закінчується найсприятливіший період 2021 року. Одна з планет стане ретроградною. Мова про Плутон – планету змов, конфліктів і протиріч. Назвати цей тиждень простим дуже складно, але якщо не впускати в своє життя образи і негатив, можна буде залишитися на плаву

Овен

Середина тижня принесе Овнам багато негараздів у всіх сферах. Їх біополе може постраждати від людей і подій. В кінці тижня представникам даного Знака варто стати трохи більш самокритичними. Овни можуть стати свідками не надто приємної ситуації, але якщо вона не буде стосуватися їх самих, то краще не встрявати. Так можна буде зберегти нерви і час. Від покупок краще поки відмовитися, особливо в період з 27 по 30 квітня. На роботі і в бізнесі астрологи радять бути уважнішими.

Телець

Чого зараз Тельцям точно не варто робити, так це смітити грошима. Фінансова сфера через ризики може постраждати найбільше. Астрологи радять людям даного Знака слідувати енергетичним законам успіху , щоб притягати до себе більше грошей і удачі. У той час як більшість людей почне відчувати проблеми, Тельці можуть зіграти на цьому і примножити доходи. Головне – не хитрувати і не робити нікому погано безпосередньо своїми діями. Також не варто упускати деталей. Дрібниці будуть дуже важливі.

Близнюки

У період з 26 квітня по 2 травня Близнюкам необхідно відмовитися від стратегії «все само якось вирішиться, а я поки відпочину», тому що часу відпочивати немає. Важливо взяти своє життя в свої руки. Це складний і досить відповідальний час, коли визначиться багато в майбутньому. Рятувальним кругом для людей даного Знака стане їх вміння знаходити спільну мову з ким завгодно. Не потрібно відвертатися від тих, хто має інші погляди на життя.

Рак

Найбільша небезпека для Раків буде виходити від сімейних конфліктів і негараздів. Все це може спровокувати шквал проблем у всіх сферах. У деяких випадках можливі розлучення і розставання. Це зовсім не те, чого можна очікувати від початку останнього місяця весни. Труднощі не повинні вибивати Раків з колії і змушувати впадати в депресію. Нехай вони стануть для цих людей приводом попрацювати над собою і стати краще.

Лев

Левам варто пам’ятати про те, що перше враження завжди найважливіше. На цьому тижні люди будуть запам’ятовувати при першій зустрічі тільки найгірше, так що не варто давати їм поживи для роздумів. Також не варто дозволяти людям керувати собою. Астрологи зазначають, що в період з 26 квітня по 2 травня не можна втрачати самовладання і віру в себе. Для Левів це буде рівносильно втраті удачі. У любовних і сімейних питаннях варто проявити обережність, дипломатичність.

Діва

Дівам зірки і планети будуть посилати різні знаки, які будуть направляти цих людей по вірному шляху. Важливо навчитися розуміти такі знаки Всесвіту, щоб завжди бути на крок попереду своїх конкурентів і ворогів. Найголовніше на цьому тижні – не змінювати пріоритети. Важливо дотримуватися тих же принципів, що і раніше, а також не змінювати плани в останню секунду. Зірки прихильні мандрівникам, тому найбільше буде везти представникам тих професій, які передбачають постійні поїздки, відрядження, роботу за кермом автомобіля.

Терези

На цьому тижні зірки частково допоможуть Терезам відкрити їх і продемонструвати світові і самим собі. Вони зможуть дізнатися про свої приховані таланти. Це буде дуже корисним в роботі і в пошуках додаткового джерела доходу. Енергетика тижня погано підходить для ризиків і любовних пригод. Не варто йти на обман і фліртувати з оточуючими при наявності другої половинки. Нові знайомства можуть принести Терезам багато розчарувань і проблем, так що краще поки побути на самоті.

Скорпіон

У Скорпіонів очікується поява проблем на особистому фронті і в цілому в спілкуванні з людьми. Їм варто побоюватися енергетичних і психологічних атак. У фінансовому й діловому житті представників даного Знака очікують позапланові зміни. Потрібно навчитися підлаштовуватися і адаптуватися. Варто сприймати проблеми без нервів, без негативу. Дуже небезпечними стануть спонтанні рішення. Потрібно невідступно слідувати планам і намагатися бути чемними.

Стрілець

Незважаючи на те, що тиждень в цілому буде небезпечним і непередбачуваним, будуть деякі плюси. Наприклад, зірки і планети створять ідеальні умови для ворожінь. Можна спробувати отримати відповідь на питання, що цікавить за допомогою розкладу на рунах. Також у Стрільців загостриться і без того потужна інтуїція. У важких ситуаціях ці люди зможуть дуже швидко знайти вихід, рішення непростої проблеми. Астрологи радять не відхилятися від стандартного розпорядку дня, не придумувати собі нових завдань і справ.

Козеріг

Козерогам посміхнеться удача 26 квітня і 1 травня. Це будуть найпозитивніші дні тижня. В цей час людям даного Знака варто користуватися техніками здобуття щастя. Це допоможе пережити тяготи буднів в період початку ретроградного Меркурія, а також налаштуватися на краще на вихідних, які можуть виявитися досить тривалими. У бізнесі і в справах по роботі Козерогам потрібна невелика дещиця розважливості, що не переростає в обман і зради. Астрологи радять прощати образи, дозволяти зажити старим ранам.

Водолій

Водоліям астрологи рекомендують відмовитися від ведення справ з хитрими Знаками Зодіаку. Це може призвести до великих проблем і втрати фінансів. Не виключено, що знайдуться ті, хто захоче обвести Водоліїв навколо пальця, обдурити і нажитися на їх доброті, кмітливості. Ближче до кінця тижня до Водоліїв можуть повернутися старі проблеми, які не були вирішені в минулому. Настав час закінчити розпочате і більше не повертатися до нього. Якщо щось піде не так, людям даного Знака варто покладатися лише на самих себе.

Риби

На цьому тижні може відбутися безліч неприємних подій. Не варто переживати, адже все найгірше пройде і не залишить сліду в душі Риб. З практичних порад астрологів варто виділити прогулянки, заняття спортом. Рибам потрібно трохи більше рухатися. На роботі багато справ можуть просто не виходити. Не потрібно турбуватися з цього приводу. Щоб справи закінчувалися успіхом, не потрібно ставати багатозадачними. Також не варто очорняти репутацію інших людей для своєї вигоди.

You cannot copy content of this page