fbpx

Гороскоп з 27 липня по 2 серпня: тиждень буде успішним і сповнений приємних сюрпризів

Згідно з прогнозами експертів, цей тиждень прекрасно підійде для очищення карми, вирішення важливих і насущних проблем. На вихідних багатьох з нас можуть відвідати сумні думки про те, що літо добігає кінця. Можуть також нахлинути приємні спогади про минуле, але не варто занадто довго фокусуватися на них, адже важливо продовжувати свій шлях вперед.

Овен

У Овнів починається час фінансової активності, однак перший день тижня стане не найсприятливішим. На роботі варто довіряти колегам і не боятися спільної праці.

У любовній сфері у Овнів настає період відлиги. Всі конфлікти і негаразди підуть геть. Одиноким Овнам вдасться знайти споріднену душу і навіть закохатися. Зрозуміло, для цього доведеться покинути зону комфорту і проявити активність, показати оточуючим своє бажання спілкуватися і знаходити спільну мову.

Телець

У Тельців починається період, коли варто фокусуватися на дрібницях. Важливо абсолютно все, що відбувається і оточує цих людей. Варто знаходити нових друзів і не наживати собі нових ворогів.

Що стосується фінансової сторони життя, то в ній людям цього Знака може повезти ближче до кінця тижня. На вихідних корисні будуть шопінг і вкладення коштів у розваги, відпочинок і зміну обстановки. Астрологи радять відправитися в невелику поїздку, хоча в домашній обстановці теж буде багато позитивної енергії.

Близнюки

Прийшов час позбавитися від негативних установок, щоб стати щасливішими і більш успішними. У цьому Близнюкам допоможуть їх близькі друзі і родичі. Прийшов час послухати їхні поради і просто триматися ближче до тих, хто мудрий і оптимістичний. Тиждень може видатися непростий, так що бажано не ризикувати і не наживати собі нових ворогів серед оточення.

Близнюкам варто сфокусуватися не на руйнуванні, а на творенні. Важливо допомагати оточуючим, підтримувати близьких, не проявляти жадібність і не брати своє хитрістю, агресією. У фінансовій сфері можливі непередбачені затримки, різні перешкоди і негаразди, але це лише тимчасові труднощі, а не чорна смуга.

Рак

Для Раків починається дуже вдалий час в плані фінансової активності. Можна сміливо здійснювати дорогі придбання, шукати нову роботу, відкривати новий бізнес, обмінюватися товарами і так далі. Головне – не брати гроші в борг. Можливий невеликий дефіцит часу.

Найскладнішими днями тижня будуть вівторок і неділя. У ці дні Раки можуть відчути брак сил і енергії. Це може викликати легку невпевненість в собі. Щоб уникнути краху планів, потрібно залишатися в спокої. Відпочинок зі своєю сім’єю і другою половинкою дасть Ракам можливість позбутися негативної енергії.

Лев

Перші два дні тижня для Левів можуть виявитися складними через брак енергії. Зірки будуть в поганому настрої, так що можуть початися проблеми у всіх сферах життя. З 29 липня зірки і планети почнуть набирати силу, як і Леви. Розпочнеться період продуктивності.

Триватиме позитивний період до кінця тижня. На вихідних важливо змінити обстановку, відвідати якесь нове місце, познайомитися з новими людьми. Астрологи радять розважитися як слід і викинути з голови думки про роботу. У ці сім днів вирішувати негаразди Левам допоможуть їх потужна інтуїція і сила волі.

Діва

У Дів з’явиться грунт і привід для розширення можливостей та зміцнення свого авторитету. На цьому тижні будуть з легкістю вирішуватися завдання організаційного характеру. Можна сміливо займатися вирішенням юридичних проблем. Також зірки і планети радять надихати оточуючих. Для цього потрібно забути про критику і сфокусуватися на компліментах.

В цілому ж період відзначиться великим оптимізмом, хорошим настроєм, появою нових прагнень і цілей. На вихідних дуже сильно виросте популярність Дів у протилежної статі.

Терези

Починається час фінансової активності. Потрібно сподіватися на працьовитість, особистий досвід. Для того, щоб залишатися на гребені фінансової хвилі, необхідно зберігати свій погляд на світ і не слухати думки оточуючих. Важлива самодостатність у всіх аспектах.

У Терезів може з’явитися невгамовність. Вона допоможе у вирішенні складних завдань і дасть Терезам більше впевненості в собі і продуктивності. Астрологи радять зберігати непохитне бажання рухатися вперед і руйнувати стереотипи. Головне, щоб це не переростало в нахабство. З нахабними Терезами не захочуть співпрацювати оточуючі.

Скорпіон

У Скорпіонів настає дуже важливий час. Зірки і планети знаходяться в сприятливому положенні. Вони допоможуть представникам даного Знака зрозуміти свої справжні життєві цілі.

Найсприятливішими днями можна вважати 31 липня, 1 і 2 серпня. Зірки в ці дні будуть найбільш творчими. У ці дні і в цілому на тижні бажано уникати жадібності і нахабства. Потрібно бути чесними по відношенню до всіх людей, навіть до своїх ворогів і недоброзичливців. Астрологи радять не будувати порожніх ілюзій щодо людей. Потрібно приймати всіх такими, якими вони є.

Стрілець

Складними днями можна вважати 28 і 29 липня. У цей період енергетика зірок і планет буде деструктивною, через що можуть з’явитися негативні думки і невпевненість. Щоб вони не захопили розум Стрільців, необхідно буде слухати своє серце, а не думка оточуючих людей. Ніхто краще за самих Стрільців не знає, що їм потрібно для щастя.

Астрологи радять проявляти більше співчуття до людей. Допомога і підтримка близьких повернеться Стрільцям великою удачею в майбутньому. На стику липня і серпня Стрільці можуть стати більш чутливими до змін. Не варто боятися їх, бо будь-які зміни в житті – це початок чогось позитивного. Потрібно долати труднощі, а не наживати собі нові проблеми.

Козеріг

На цьому тижні зірки будуть в дисонансі з зірками, тому удача буде то приходити, то йти. Ця непередбачуваність буде відчуватися у всіх сферах життя. У деяких справах Козерогам знадобиться проявити дещицю хитрості. Це допоможе заощадити багато часу і сил, обійти перешкоди.

Віра в себе повинна вийти на новий рівень. Сумніви можуть стати причиною зриву планів. У спілкуванні з людьми і любовній сфері важливо підтримувати комунікацію, не йти в себе і не замикатися від усього світу. Період підходить для романтики і пошуків другої половинки. Всім, хто в стосунках, краще не шкодувати часу на кохану людину.

Водолій

У Водоліїв головною сферою астрологи називають любов. Також корисно буде користуватися порадами близьких. Вони дозволять уникнути негараздів, перетворити своє життя і змінити його на краще.

У справах, в бізнесі і в роботі Водоліям допоможуть досягти успіху колективна праця, воля до перемоги і впевненість в собі. Внутрішній світ цих людей перетвориться, з’явиться творчий заряд, бажання досягти успіху в усьому. Підтримати цей настрій допоможе порядок вдома і на робочому місці. На цьому тижні варто боротися зі стереотипами і бути відкритими для спілкування.

Риби

Рибам в понеділок вранці важливо почати тиждень з позбавлення від мотлоху і сміття. Це допоможе налаштуватися на потрібну хвилю і подолати кризу на початку тижня. Зірки і планети вже у вівторок стануть більш творчими, що позитивно відіб’ється на настрої Риб і їх удачі.

Астрологи зазначають, що це ідеальний час для здійснення важливих покупок, пошуку нової роботи, відряджень. Також можна починати навчання, просувати нові ідеї. Випадковостей в такі періоди не буває, так що потрібно розраховувати тільки на самих себе і на свій досвід. З’явиться можливість знайти другу половинку, зміцнити існуючі відносини.

Позначки:
facebook