Гороскоп з 28 червня по 4 липня: поради на цей тиждень допоможуть вам з успіхом завершити червень і почати липень. Настає час календарних змін, але прийдуть до нас зміни в плані енергетики – ось в чому питання. Астрологи розповіли, якою буде ситуація

Овен

У Овнів очікується досить незвичайний тиждень, коли буде багато нових можливостей. Доведеться діяти рішуче і зухвало, але такий ритм часом вибиває з колії навіть найвитриваліших і сильних. Вплив космосу буде сприятливим для початку нових стосунків, але Овнам доведеться вибирати між любов’ю і роботою. Всидіти на двох стільцях в період з 28 червня по 4 липня не вийде.

Телець

Тельці – це люди, які найчастіше прив’язані до будинку. Вони люблять перебувати там, веселитися в домашній обстановці і відпочивати. Саме тому астрологи радять їм зробити свій будинок місцем сили. У справах, пов’язаних з роботою і фінансами, бажано звертати увагу на дрібниці. У них буде полягати вся суть. Також корисно буде направити свою енергію на щось позитивне. Можна допомогти рідним і близьким або протягнути руку допомоги незнайомцеві.

Близнюки

Близнюків в останні дні червня можуть очікувати невдачі, з якими вони вже зустрічалися раніше. Настав час дізнатися, чому ми часом наступаємо на одні й ті ж граблі. Потрібно розібратися в собі і не шукати при цьому провини в когось ще. Перекладання відповідальності вкрай негативно позначиться на кармі Близнюків, на їхніх стосунках з друзями і близькими. На цьому тижні варто перечекати бурю, якщо вона почнеться. Людям такого Знака не варто витрачати багато грошей і братися за справи і проекти, в яких вони не впевнені.

Рак

Раки будуть дуже успішні в ці сім днів. Планети і зірки в повному спокої. Енергетика і космічні вібрації вляжуться, що благотворно позначиться на мисленні і настрої цих людей. Також корисно буде покладатися на шосте чуття. Можна сміливо просити про допомогу близьких людей. Якщо з’явиться бажання відгородитися від усього світу, краще цього не робити. У спілкуванні і спільних справах Раки зможуть почерпнути щось нове. Самота ж не принесе нічого хорошого.

Лев

Левам варто спробувати виправити свої недоліки і жахливі звички. Це ідеальний тиждень для роботи над собою, кардинальними зміни свого життя. Астрологи радять прислухатися і придивлятися до всього, що відбувається навколо. Серед усього потоку подій Леви зможуть виділити для себе щось важливе. Настав час стати мудрішими. Чого точно не варто робити в кінці червня та на початку липня, так це шукати винних в своїх проколах. Можливо, Всесвіт візьме зі Лева плату за минулі помилки.

Діва

У Дів на цьому тижні буде як багато хорошого, так і багато поганого.  Якщо немає стимулу для вдосконалення, то доведеться займатися насущними справами. Ні в якому разі не можна кидати їх на півдорозі. Це загрожує великими негараздами в сфері роботи і фінансів. В любовній сфері теж не все буде так просто, як здається. У багатьох Дів може з’явитися почуття ревнощів, яке їм абсолютно не властиве. Не варто поспішати з пред’явленням претензій другій половинці.

Терези

Терези входять в список природжених лідерів по знаку Зодіаку. Це означає, що люди до них прислухаються. Терези харизматичні і вельми дипломатичні, що робить їх прекрасними начальниками і командними працівниками. Прийшов час присвятити себе допомозі колегам. Це стане відправною точкою в світле фінансове майбутнє і допоможе Терезам піднятися швидше по кар’єрних сходах. На горизонті можуть виникнути нові можливості і в любові. Самотні Терези зможуть справити відмінне враження на кого завгодно, коли завгодно і де завгодно.

Скорпіон

Скорпіони можуть насититися негативною енергією на початку тижня. Причиною тому випадкові зустрічі з токсичними людьми, неприємні ситуації і події на роботі і вдома. Найбільший ворог в любові для Скорпіонів – фальшиві почуття. Не варто прикидатися кимось іншим, щоб справити враження. Потрібно бути собою, не боячись говорити відкрито про свої проблеми і недоліки, про цілі в житті.

Стрілець

Стрільцям варто з самого початку тижня створити сприятливу атмосферу в будинку. Це допоможе їм більш ефективно працювати і відпочивати. Великих успіхів можуть очікувати Стрільці-фрілансери і ті, хто перебуває на відпочинку. Астрологи рекомендують адекватно сприймати критику на свою адресу, присвячувати час навчанню, духовній освіті, пошукам нових ідей для роботи і бізнесу. Цілком можливо, що в голову Стрільцям прийдуть якісь геніальні думки.

Козеріг

Козерогам зірки допоможуть зосередитися на найважливіших справах і проблемах. У людей цього Знака буде витривалість і ентузіазм, але не буде головного – потужної інтуїції. Також людям даного Знака не варто ставити себе в жорсткі рамки. Свобода дій і свобода мислення гарантують успіх у бізнесі і в роботі. Це буде тиждень можливостей. Козерогам вдасться перемогти внутрішню дисгармонію, страхи, закрити вразливі місця.

Водолій

Часом для досягнення щастя нам усім потрібно від чогось позбавлятися. Для Водоліїв настав такий час. Також корисно буде позбутися від шкідливих звичок, зайнятися своїм здоров’ям. Спілкування з друзями і другою половинкою допоможе згладити внутрішні переживання. Корисними будуть також періоди усамітнення, в які можна зайнятися духовними практиками або просто відпочити від всіх і вся. Найнебезпечнішим почуттям цього тижня експерти називають заздрість. Не потрібно порівнювати себе з іншими.

Риби

Рибам варто побоюватися енергетичних вампірів. Токсичні люди можуть кардинально змінити життя Риб, причому в гірший бік. Це вдалий час для одинаків і всіх, хто вкрай обережно вибирає друзів. Представники даного Знака стануть більш сприйнятливими до критики і зауважень. Подібну інформацію варто використовувати собі на благо. Деякі слова оточуючих людей дійсно будуть вкрай важливими. Ближче до вихідних можна вирушати в далеку дорогу.