Гороскоп з 28 грудня по 3 січня: на цьому тижні закінчується 2020 рік і починається 2021. Це дуже важливий час, коли без рекомендацій і порад астрологів просто не обійтися. Вони допоможуть вам залучити удачу

На цьому тижні всім хочеться знайти щастя, завершивши рік на позитивній ноті і на ній же почавши наступний. Пам’ятайте про те, що найпростіший спосіб дочекатися дива – створити його самостійно, налаштувавшись на хвилю оптимізму.

Овен

Багато людей цього Знака люблять ворожити в новорічну ніч і в свята. Особливі ворожіння на папері допоможуть дізнатися долю. Найбільш невдалий день тижня – середа. Повний місяць для Овнів буде дуже небезпечним, тому 30 грудня краще тимчасово взяти перепочинок, звільнивши себе від приготувань до свят і домашніх справ. Зате все, що стосується початку року, буде дуже сприятливим. Астрологи вважають, що найяскравішими і позитивними днями стануть 1 і 3 січня.

Телець

Тельці відносяться до списку найбільш хитрих знаків Зодіаку. Це допомагає їм заробляти гроші і обходити стороною неприємності. На цьому тижні подібний навик буде мати протилежний ефект. Астрологи радять Тельцям проявляти більше щирості, бути відкритими з колегами, друзями і родичами. Це допоможе їм не нажити собі нових ворогів перед Новим роком. Експерти радять не робити великі покупки 29 і 30 числа. У ці дні краще сфокусуватися на роботі і домашніх справах.

Близнюки

Близнюкам варто направити всю свою енергію на порятунок від проблем і досягнення благополуччя. В кінці 2020 року краще не переставати працювати і частіше користуватися словами-паролями для збереження правильного настрою. Людям цього Знака ні в якому разі не можна залишати важливі справи на 2021 рік. Це загрожує великими негараздами і втратою новорічного настрою. На початку січня Близнюкам варто сфокусуватися на зміні іміджу і обстановки. Можна відправитися на відпочинок або знайти собі нову розвагу вдома.

Рак

Ракам астрологи радять остерігатися злих і токсичних людей. Якщо вступати в суперечки і з’ясовувати відносини, негатив може стати головним супутником на початку 2021 року. Не потрібно вникати в чужі проблеми, тому що в такий динамічний і важливий час своїх справ і турбот завжди вистачає. Найпозитивніший день тижня – 3 січня. Найбільші труднощі чекають Раків 28 грудня, в понеділок.

Лев

На стику 2020 і 2021 року дуже важливо залишатися позитивними і добрими. Потрібно допомагати нужденним, прагнути до пошуків компромісів у стосунках. Любовна сфера стане найважливішою на цьому тижні, але і про роботу зі справами забувати не варто. Всидіти на двох стільцях не вийде, тому потрібно визначитися з тим, які дні краще присвятити справам, а які – стосункам. Астрологи вважають, що для роботи і домашніх справ відмінно підійдуть 28, 29 грудня та 1 січня. Найсприятливіші дні для амурних пригод – 2 і 3 січня.

Діва

У Дів починається сприятливий час для боротьби з негативними вірусними програмами. Зірки і планети в дуже сприятливому становищі, тому Дівам буде набагато простіше позбавлятися від страхів і комплексів. Астрологи радять не поспішати з рішеннями, особливо у фінансовій сфері і в робочих питаннях. Варто ретельно зважувати всі «за» і «проти». Великий успіх чекає тих, хто знаходиться в пошуках другої половинки. Всесвіт подарує Дівам можливість познайомитися з приємною і позитивною людиною.

Терези

У Терезів на цьому тижні очікуються зриви планів – як до, так і після настання Нового року. Наявність запасних планів допоможе уникнути проблем. Необхідно бути завбачливими. 2 і 3 січня – ідеальні дні для творчої активності. 28 грудня та 1 січня – найсприятливіші дні для романтики, побачень, знайомств. Більше уваги варто приділяти внутрішньому голосу: нічні світила посилять інтуїцію Терезів.

Скорпіон

Скорпіонам в перші два дні тижня знадобиться більше удачі, так як нічні світила будуть не в настрої. Цей тиждень – сприятливий час для примирення з близькими і друзями. Не потрібно боятися просити вибачення. Навколишні за це почнуть більше поважати Скорпіонів. У січні в багатьох нових справах людям цього Знака буде простіше досягати успіху. Закінчити 2020 рік краще позбавленням від непотрібних речей. Варто зробити генеральне прибирання.

Стрілець

Настрій зірок і планет буде вкрай мінливим. Через це у Стрільців може пропадати мотивація і сила духу вранці. Великий успіх чекає на тих, хто стане дивитися не в минуле, а в майбутнє. На цьому тижні корисно мріяти, думати про щось хороше. Щоб зустріти 2021 рік правильно, доведеться позбутися від таких почуттів, як ревнощі і заздрість. Також варто обходити стороною нав’язливі думкиа оточуючих.

Козеріг

30 грудня – час повного місяця. Це найбільш несприятливий день тижня для Козерогів. У цей день варто побоюватися нових знайомств і спілкування з негативними людьми. На початку тижня експерти рекомендують користуватися дієвими установками, що дозволяють взяти під контроль своє життя і стати щасливішими. 31 грудня відбудеться різкий стрибок позитивної енергії, який допоможе налаштуватися на хвилю позитиву перед довгоочікуваним святом. На цьому тижні астрологи радять бути більш активними фізично.

Водолій

Велика удача чекає Водоліїв, їм набагато простіше залишатися емоційно стійкими, що в умовах наближення новорічної метушні буде просто незамінною навичкою. Астрологи вважають, що саме Водоліям буде найпростіше завершити важливі справи вчасно і з чистою душею зустріти новорічні свята. Не виключено, що зірки допоможуть Водоліям активізувати приховані резерви їх організму, підвищивши продуктивність.

Риби

У Риб починається дуже сприятливий період для любовних пригод. Великі успіхи очікують не тільки тих, хто перебуває в пошуках другої половинки, а й тих, хто вже в стосунках або навіть в шлюбі. Чим більше часу Риби стануть присвячувати родині і другій половинці, тим буде краще для них. Знайомитися найкраще на стику 2020 і 2021 року в соціальних мережах. Експерти рекомендують не міняти плани в останню секунду і зустрічати свята так, як було заплановано раніше.

Фото спеціально для Особлива