fbpx
Гороскоп

Гороскоп з 29 травня по 4 червня: Риби — час прощання з минулим, Близнюки-кошти надходитимуть стабільно і навіть з невеликим надлишком

Сприятливий тиждень, щоб влаштовувати романтичні зустрічі, знайомитись із новими людьми.

Пропонуємо вам гороскоп для всіх знаків Зодіаку в період з 29 травня по 4 червня, в якому розповімо, які несподіванки приготували зірки представникам зодіакального кола і що радять астрологи, щоб удача не залишила вас.

Овен

Успішний тиждень практично в усіх сферах життя, але особливе задоволення принесе особисте життя. Гарний час намітити плани на наступний рік. Проявіть високу активність у професійній діяльності — результат перевищить очікування. Ви зараз у чудовій формі, тож дійте.

Телець

Робота може зажадати вiд Тiльцiв великих зусиль, нестандартного погляду на звичнi обов`язки, неординарних i оригiнальних рiшень виникаючих проблем. Можливо, їм доведеться вiдстоювати свою честь, захищати гiднiсть, доводити свою важливiсть в справах.

Близнюки

Кошти надходитимуть стабільно і навіть з невеликим надлишком. Кар’єрні зусилля принесуть свої плоди, і це допоможе вже в наступному році розпочати новий етап у професійній сфері. Це не найкращий час для зав’язування нових романів, але відмінний період для відновлення давніх зв’язків. Сімейним людям доведеться розриватися між будинком і роботою.

Рак
Намагайтеся максимально економити кошти цього тижня. Не пов’язуйте себе новими борговими зобов’язаннями. Ці дні є сприятливими для конструктивного спілкування з колегами, дружніх зустрічей, ділових поїздок. Але уникайте зайвої відвертості з людьми — не всі виявляться щирими та порядними.

Лев
На вас чекає тиждень розчарувань i краху надiй. Час не зовсiм сприятливий для комерцiйної дiяльностi. Не виключено, що виникнуть розчарування, пов`язанi з друзями або далекими родичами, тому вам не варто повнiстю покладатися на них. Тиждень може бути важким, принести розчарування. Iснує вiрогiднiсть зради.

Діва

Нові романтичні знайомства, швидше за все, не матимуть продовження, тож краще сконцентрувати свої сили й енергію на роботі. Тим паче, цього тижня у вас буде достатньо важливих справ — доведеться ухвалювати самостійні рішення, брати відповідальність за реалізацію складних проєктів, працювати з документацією. Все це, зрештою, принесе вам фінансову вигоду.

Терези

Несприятливий тиждень.  Через необережнi висловлювання або зайву категоричнiсть ви не знайдете розумiння з близькими людьми. Але багатьох Терезiв чекає вдале закiнчення тижня, що принесе взаєморозумiння в сiмейних i професiйних вiдносинах. Ви втомилися вiд одноманiтностi i монотонностi життя i зробите все можливе для оновлення.

Скорпіон
Беріть кермо правління в свої руки і залучайте інших людей в команду. Втілюйте всі свої плани в життя, озвучуйте ділові ідеї.  Новаторські ідеї постійно відвідуватимуть вас, тільки треба дати їм вихід. У результаті своїх зусиль ви просунетеся по службі та покращите своє матеріальне становище. Давні романтичні зв’язки можуть перетворитися на серйозні взаємини.

Стрілець

Вiрогiдний конфлiкт з оточуючими або начальством може зашкодити ухваленню вiрного рiшення. Передбачливiсть i обдуманi плани мають великi шанси на успiх. Несприятливе розташування зiрок може викликати  помилки в поведiнцi або прорахунки в роботi. Можливi рiзкi i раптовi перепади в настрої.

Козеріг

Можлива деяка зупинка у справах, несподівані тимчасові перешкоди в роботі та бізнесі. З’являється більше вільного часу. Шукайте нові контакти, зав’язуйте та підтримуйте дружні зв’язки, створюйте спільні проєкти — зараз для цього найкращі умови. Приймайте все нове і не засмучуйтеся, якщо спочатку все здасться не таким яскравим.

Водолій

Тиждень обіцяє бути максимально продуктивним у професійному плані. На вас чекає схвалення керівництва і, можливо, новий цікавий проєкт. Будьте економні із фінансами і не проґавте можливість їх примножити. Окрім професійного задоволення, яке принесе вам тиждень, ви можете розраховувати на приємні романтичні зустрічі.

Риби

Цей тиждень для Риб — час прощання з минулим, період, коли треба покласти край стосункам, що не виправдали себе. Складіть план на наступний рік, додайте в нього все найважливіше — і робоче, й особисте. Зосередьтеся на собі та постарайтеся зрозуміти — по якому вектору вам рухатися далі, адже наступний рік відкриває новий найважливіший цикл вашого життя.

Фото, Олександри. 2023 р.

You cannot copy content of this page