Гороскоп з 30 серпня по 5 вересня: цей тиждень буде дуже важливим, оскільки відбудеться перехід від літа до осені

Це буде досить непростий час для фінансової сфери, що пов’язано з переходом Меркурія в знак Терезів 30 серпня. З іншого боку, у самий розпал робочого тижня нас з вами чекає поліпшення становища в амурних справах. Саме тому великий успіх чекає найромантичніших і люблячих знаків Зодіаку.

Овен

На цьому тижні Овни будуть сильно втомлюватися, але це не означає, що їм варто кинути всі справи і почати відпочивати. Просто потрібно трохи обережніше і уважно планувати справи і розподіляти енергію. Що стосується вихідних, то в ці дні Овнам потрібно якомога більше відпочивати і повністю абстрагуватися від справ і турбот. На цьому тижні краще не робити великих покупок і не вирушати в далеку дорогу на автомобілі або поїзді.

Телець

Тельцям в понеділок, який буде найнебезпечнішим днем тижня, варто користуватися ранковими ритуалами на успіх. Те ж актуально і для будь-якого іншого дня, який, на думку Тельців, повинен бути важким. В цілому вплив космосу на людей цього знаку можна назвати сприятливим. На початку тижня виникнуть деякі негаразди, але Тельці зможуть не тільки їх пережити без проблем, але і винести з них деяку користь. В середині тижня астрологи радять представникам даного знаку відвідати старих друзів, батьків, побути з сім’єю.

Близнюки

На стику літа і осені Близнюків чекають різкі перепади настрою і численні конфлікти, неполадки з роботою. Щоб проблеми якомога рідше відвідували їх, їм необхідно звернути увагу на дрібниці. Саме в них буде основний порятунок. Невеликі помилки не зроблять Близнюків самотніми і бідними, але якщо приймати важливі рішення без почуття відповідальності, життя може піти по негативному руслі.

Рак

На початку тижня Раків накриє хвилею ностальгії і негативних думок. Не потрібно шукати причини такого стану. Необхідно боротися з ним будь-якими методами. Астрологи радять частіше спілкуватися з добрими і оптимістичними людьми і більше розважатися, не йдучи з головою в роботу. Якщо негативні думки візьмуть верх, удача покине Раків. Експерти рекомендують цим людям направити енергію на щось світле. Не потрібно нікому мстити в ці сім днів.

Лев

Леви, як відомо, часом проявляють лінь і відмовляються виконувати роботу, знаходячи різні відмовки. На цьому тижні ця риса характеру не буде приносити їм удачу, але зате вони не втомляться так, як втомляться інші. Поки Меркурій не в настрої, робота і справи не будуть приносити задоволення і стануть менш продуктивними. Цей період краще провести в спілкуванні з друзями, розвагах. Якщо на цьому тижні у Левів відпустка, можна відправитися в інше місто або навіть країну. Пригоди і зміна обстановки – це добре.

Діва

Дівам на цьому тижні буде везти в спробах зробити самих себе краще. Можна позбутися від негативних звичок, що тягнуть за собою невдачі. Також корисно буде почати займатися спортом, змінити спосіб життя, режим сну, харчування. У діловій сфері може бути багато проблем, але перечекати бурю можна, займаючись лише тим, що подобається. Зірки і планети допоможуть Дівам знайти своє покликання, стати кращою версією себе. Це тиждень, коли може статися щось дуже важливе. Життя цих людей може різко змінитися в кращий бік.

Терези

Все, що необхідно Терезам для збереження і примноження щастя, – установка захисту від заздрісників і ворогів. У роботі і справах буде найбільше щастити самостійним Терезам, які не просять нікого про допомогу. В любовній сфері також важливо діяти на основі свого особистого досвіду або інтуїції, не слухаючи те, що радять оточуючі. У самому кінці тижня і у понеділок 30 серпня у Терезів може з’явитися бажання відгородитися від людей, але астрологи рекомендують їм цього не робити.

Скорпіон

Скорпіони славляться своїм потужним шостим чуттям. Всім, у кого інтуїція знаходиться в стані сну, потрібно розбудити її. Це допоможе Скорпіонам на цьому тижні передбачати майбутнє, стати більш проникливими і ефективними. Також астрологи рекомендують представникам даного знаку займатися пошуками нових захоплень. Це стане відправною точкою в нове життя і допоможе їм підкорити нові фінансові вершини цієї осені.

Стрілець

У Стрільців очікується динамічний тиждень, коли вже в перші дні люди даного знаку ризикують витратити більшу частину своєї енергії. В такому випадку хорошим помічником для Стрільців стане дихальна гімнастика, яка допоможе їм поліпшити свою енергетику і знайти сили на вирішальний ривок вперед. Астрологи рекомендують прислухатися до порад близьких і придивлятися до дрібниць. У любовних справах цих людей чекає невеликий застій. Буде складніше приймати рішення і в цілому залишатися популярними у протилежної статі.

Козеріг

Розпочнеться тиждень з несприятливої ноти. Меркурій може провести межу між Козерогами і їх близькими. Це спровокує сварки і скандали в сім’ї. У справах і на роботі астрологи радять перестати шукати винних в своїх проколах. Важливо брати відповідальність на себе і намагатися шукати вади в собі, а не в оточуючих. Це змусить колег, друзів і партнерів більше поважати Козерогів, а також сформує довіру до них.

Водолій

Цей тиждень відзначиться рішенням кармічних завдань. Всесвіт захоче змусити Водоліїв зробити те, що визначено їм долею. Саме тому астрологи рекомендують не фокусуватися на чомусь негативному. У всього, що відбувається буде свій сенс і своя мета. Поки Меркурій не в дусі, не варто себе ставити в жорсткі рамки. Потрібно займатися тим, до чого лежить душа. Дратівливі заняття приведуть до внутрішньої дисгармонії і невдач в любові і в справах. Від дорогих покупок теж зараз краще відмовитися.

Риби

Рибам необхідно навчитися керувати своєю енергією. Це дуже корисно для тих, хто постійно втрачає самовладання або знаходиться під впливом неприємних людей. Також це допоможе перемогти заздрість, ревнощі та інші психологічні недуги. Сприйнятливість Риб до негативу стане менш помітною. Переживати удари долі стане простіше. Також на цьому тижні можна сміливо міняти обстановку, подорожувати. Адаптація до нових умов на роботі пройде відмінно.