fbpx
Гороскоп

Гороскоп з 5 по 10 лютого: настає час оновлення та неймовірного успіху

Час з 5 по 10 лютого – це час оновлення. Добре б подумати про корисне для себе хобі або відповідне заняття у вільні години. Багатьох захопить нудьга, також про себе нагадають хронічні хвороби. Зараз краще піти в рутинні клопоти, зайнявши ними думки, не надто напружуючись. Також це ідеальний час для здобуття нової інформації, навчання, підвищення професіоналізму.

Овни

Тиждень важливо провести у гармонії з партнером. Підходящий час для романтичних зустрічей та зізнань. Уїк-енд очікується насиченим приємним клопотом.

Тельці

Їм заборонено поспіх. Правильний девіз – розміреність, незважаючи на можливі «кваплення» ззовні. З домашніми можуть виникнути невеликі тертя, а на роботі варто зосереджуватися, щоб уберегтися від помилки.

Близнюки

Найближчим часом доля підкине їм приводи для розладів та уразливості. Краще стримуватися щосили – все це тимчасово. Гарний період для встановлення цілей.

Раки

Каверзний етап. Сильно віє обманом. Краще мінімізувати спілкування з випадковими людьми і не смітити грошима, інакше доведеться пошкодувати.

Леви

Для них будуть зміни на краще. Але цього потрібно прагнути. При необхідності, добру пораду може дати близька людина. Відносини із дітьми напружені.

Діва

Варто опрацювати помилки та події минулого – висновки прояснять ситуацію в теперішньому. Не можна даремно витрачати емоції і давати непотрібних обіцянок.

Терези

Очікується внутрішній підйом. Потрібно ловити момент – вирішувати робочі та особисті питання. Початок тижня може порадувати вигідною пропозицією.

Скорпіони

У зоні уваги – самопочуття. Саме час зайнятися профілактикою застарілих проблем. У робочій сфері не варто розпочинати важливих завдань. Сил на виконання не вистачить. Краще присвятити себе рутині.

Стрільці

Відносини з близькими ризикують розладнатися. Важливо поміняти свій погляд на ситуацію і все увійде до звичної колії. Невдалий час для позик, але великі шанси заробити грошей. Це краще, ніж брати їх у борг і потім тяжіти.

Козероги

Насичений тиждень, коли варто підготуватися до активності на роботі та важливих, але радісних, домашніх турбот. Якщо до цього ставитися з гумором, все вийде на 5+. Потрібна уважність за кермом.

Водолії

Заплановані дієти варто перенести. Є ризик витратити енергію та не досягти результатів. Початок тижня може “зіштовхнути” з вагомою людиною, здатною вплинути на поточні події в житті.

Риби

Виникає загроза здобути неприємний сюрприз на роботі. Зайва довірливість із товаришами по службі не потрібна. Важливо приділити увагу інтересам сім’ї та обдарувати домашніх турботою, не забуваючи про себе.

You cannot copy content of this page