fbpx
Гороскоп

Гороскоп з 7 по 13 червня: намагайтеся не програмувати себе на поразку, тому що на цьому тижні 10 числа буде затемнення. Всі наші страхи в цей день можуть стати реальністю

Боріться з токсичними настройками і не дозволяйте оточуючим людям заражати вас своєю невпевненістю. Астрологи радять спілкуватися тільки з тими, хто позитивний і позбавлений невдоволення життям.

Овен

У Овнів перед затемненням можуть спливти старі образи і негативні емоції. Всесвіт так буде перевіряти їх на міцність. Якщо не піддаватися цій спокусі, життя продовжить текти в колишньому темпі і напрямку, так що затемнення не буде ніяк впливати на людей цього Знака. Позитивні думки допоможуть змінити долю. Овнам варто залишатися в стані очікування чуда й вірити в те, що все хороше виходить зсередини нас. Овни – одні з найуспішніших людей на цьому тижні.

Телець

Тельцям варто тимчасово призупинити далекі поїздки. Всім, хто постійно працює за кермом і переміщається по місту або між містами, варто бути обережними і вкрай уважними. Що стосується любовної сфери, то багатьом Тельцям, які перебувають у стосунках, вдасться перевести їх на новий рівень. Якщо це буде шлюб, то краще не поспішати, а спочатку перевірити сумісність. Одиноким Тельцям доля подарує можливість познайомитися з кимось новим. Це відмінний час для флірту.

Близнюки

З 7 по 10 червня Близнюків можуть очікувати негаразди в роботі і бізнесі, але вони не перейдуть в серйозні проблеми, якщо Близнюки зможуть вчасно зреагувати. Якщо нічого не робити, це може привести до фінансового колапсу. На цьому тижні сила енергетики Близнюків різко впаде. Цим людям варто звернути вектор думок в русло роботи і домашніх справ. Відпочинок буде теж грати не останню роль, тому про нього забувати не можна.

Рак

У Раків починається час, коли успіх в любові або в справах буде залежати від наявності важливих знайомств. З товаришами, колегами і друзями потрібно спілкуватися відкрито і без негативу. В іншому випадку дружба може перетворитися у ворожнечу. Врегулювання розбіжностей – найголовніша задача Раків на поточний момент. З боку родичів і другої половинки очікується невеликий тиск. Ситуація може загостритися.

Лев

У Левів починається період глобальних змін в житті. Якими вони будуть, сказати точно не можна. Але багато хто з них будуть позитивними, хоч на перший погляд і буде здаватися інакше. Щирість – це наймогутніша зброя Левів в боротьбі за місце під Сонцем в любові і в бізнесі. Важливо говорити людям правду, щоб вони почали довіряти. Також тиждень може бути насичений тривожними думками. Це наслідки коридору затемнень. До вихідних все повністю відновиться і повернеться на круги своя.

Діва

Дівам необхідно навчитися розпізнавати людей з поганою енергетикою, адже саме вони стануть головним джерелом небезпеки в період з 7 по 13 червня. Особливо актуальним це стане в затемнення. З 11 червня у Дів почнеться дуже сприятливий час, так як Марс поліпшить своє становище, подарувавши людям впевненість. Зірки і планети наділять Дів відмінною пам’яттю, інтуїцією, але позбавлять співчуття. Їх знайомі і друзі можуть захотіти відсторонитися на час. Не потрібно тримати близьких людей на короткому повідку. Це небезпечно.

Терези

У Терезів починається час, коли добре проходить будь-яке навчання. Можна спробувати перейняти східні мудрості, які допоможуть зрозуміти життя і набратися досвіду, стати кращою версією себе без допущення помилок. Астрологи повідомляють, що для людей даного Знака починається період внутрішніх змін. Не виключено, що Терези до кінця цього тижня стануть іншими людьми, з іншими поглядами на світ і на все, що відбувається навколо. Астрологи радять займатися духовними практиками і прислухатися до порад старших поколінь.

Скорпіон

Скорпіони відносяться до найбільш ревнивих знакам Зодіаку, а сонячне затемнення, як відомо, пробуджує в людях все найгірше і токсичне. Скорпіонам варто тримати себе в руках і не критикувати близьких людей, не ревнувати і не обмежувати їх ні в чому. Так можна змусити їх відсторонитися. Астрологи радять Скорпіонам зайнятися тим, що вони довго відкладали. Можна спробувати переробити те, що не вийшло раніше. У будь-якому випадку, сидіти склавши руки зараз рівносильно капітуляції. Потрібно боротися за місце під сонцем.

Стрілець

Стрільцям необхідно взяти своє життя під власний контроль, щоб стати щасливішими і успішнішими. Важливо пам’ятати про те, що тільки ми самі відповідальні за своє щастя або нещастя. Можна скидати відповідальність на інших, але довго це не триватиме. Навколишні люди втратять повагу і прагнення допомагати, працювати в команді. На даному етапі Стрільцям необхідно діяти. Всі люди будуть ослаблені коридором затемнень, але не Стрільці.

Козеріг

Козерогам потрібно перестати картати себе за минулі помилки і недоліки. Це може призвести до непоправних наслідків. Не виключено, що на цьому тижні відбудеться щось дуже важливе, доленосне. Козероги зможуть перевершити самі себе в роботі і встигнути зробити все заплановане. На вихідних корисно буде змінити обстановку, зайнятися шопінгом. Це допоможе забути про негаразди і налаштуватися на позитивну хвилю перед початком нового тижня. Варто бути спритнішим, динамічніше. Лінь і зневіра до добра не доведуть.

Водолій

Водоліям астрологи радять побути на самоті на цьому тижні. Навколишні люди будуть тільки заважати саморозвитку і вирішенню різних проблем на роботі і вдома. Також Водоліям не варто гнівити долю, кидаючись фразами типу «мені не щастить». Навпаки, зараз варто згадати щось хороше і подякувати Всесвіту за це. Зірки і планети в досить суперечливому становищі, так що людям даного Знака краще стежити за тим, що вони говорять.

Риби

Рибам варто зайнятися вирішенням проблем в любові, у стосунках. Потрібно навчитися довіряти близькій людині. Друга половинка може дати дуже важливу пораду представникам даного знака Зодіаку. Близькі люди допоможуть Рибам відокремити важливе від удаваного, хороше від поганого. Їх поради не можна ігнорувати. На вихідних відмінним вибором стане романтичний відпочинок, зміна обстановки. На цьому тижні можна займатися ремонтом, робити генеральне прибирання. Це допоможе перезавантажити свідомість.

You cannot copy content of this page