fbpx

Гороскоп з 8 по 14 листопада: загалом цей тиждень має бути досить сприятливим

Цього тижня будуть деякі труднощі та небезпечні дні типу 8 та 10 листопада, але багатьом з нас вдасться пережити негаразди та винести з них уроки.

Овен

Овнам цього тижня вдасться перемогти негативні вірусні програми, які стоять на шляху до успіху. Зірки та планети налаштовані таким чином, що Овни зможуть подолати свої страхи, комплекси та виправити сьогодення, сформувати майбутнє.

Найголовніше – підкріплювати свої амбіції вчинками. Порожні слова не принесуть Овнам поваги оточуючих. Також астрологи наполегливо радять не розпорошувати енергію марно, займаючись лише тими справами, які реально можуть принести користь чи задоволення від процесу.

Телець

Тільцям варто сфокусувати свою увагу на грошовій та робочій сферах життя. Настає той момент, коли необхідно скористатися ситуацією, щоб навчитися чогось нового. Труднощі не повинні лякати Тельців і змушувати їх тікати, підібгавши хвіст. Необхідно рухатися вперед, а результат не забариться. Це стосується і сфери кохання. Якщо хочеться знайти другу половинку, необхідно діяти сміливо та розважливо.

Близнюки

Близнюки або багато працювали останнім часом, або працюватимуть цього тижня. Не треба боятись будувати амбітні плани на майбутнє в період з 8 по 14 число. Потрібно боятися повної бездіяльності та зневіри, адже під лежачий камінь вода не тече. Також астрологи радять надавати психологічну підтримку своїм близьким. Близнюки зможуть у такий спосіб зміцнити стосунки з ними.

Рак

Цього тижня Ракам можна підключити свої вміння до заробітку. Головне — не йти на відкритий обман та не виявляти агресію. Хитрість може бути доречною і не завдає нікому дискомфорту. Також тиждень сприятливий для покупок, вкладення коштів у новий бізнес або розвиток старого. Це може бути купівля реклами, вкладення у розкрутку своєї справи тощо. Астрологи радять уникати недбалості і якнайчастіше думати про майбутнє. У коханні краще поки почекати з активністю.

Лев

Багатьом Левам у період з 8 по 14 число вдасться досягти своїх цілей, вирішити нарешті свої найнагальніші проблеми і проблемні питання. Також ці люди сміливо можуть покладатись на допомогу друзів, родичів. Не треба боятися просити їх про підтримку, адже один у полі зараз точно не воїн. Астрологи зазначають, що наприкінці тижня цілком ймовірні незвичайні події, які Левам доведеться пережити вперше.

Діва

Дівам вже в понеділок варто спробувати створити сприятливу атмосферу в будинку. Потрібно виділити трохи часу на прибирання та наведення порядку також на робочому місці. Перший день тижня буде небезпечним через поганий настрій Місяця. Краще не братися за нові справи, а сфокусуватись на вирішенні звичних завдань.

Експерти рекомендують Дівам оточити своїх близьких добротою та ласкою. Будувати непереборну стіну часом простіше, ніж виявляти добродушність та товариськість. Потрібно відкрито спілкуватися з дорогими людьми, поділяючись із ними емоціями.

Терези

Терезам цього тижня можна зайнятися самоаналізом. Можна проаналізувати, чому не виходить досягти успіху в тій чи іншій справі. Також астрологи радять Терезам проявляти більше фізичної активності: можна почати бігати вранці або хоча б просто почати виходити на вулицю на прогулянки, замінити транспорт ходьбою. Якщо дуже хочеться змінити життя, то доведеться встати з дивана. Одного бажання замало, і Терези це зможуть зрозуміти. Доля дасть їм вибір – продовжити стояти на місці чи почати рухатися далі.

Скорпіон

Скорпіонам варто жити за головними законами Всесвіту. Це найпростіші правила, які під силу виконувати кожній людині. Багато представників цього Знаку зможуть успішно переглянути свої правила та підвалини, звички. На вихідних їм варто відволіктися від рутини. Можна відвідати незнайоме місце, зустрітися з друзями, розважитися як слід.

У фінансовій сфері з 8 по 14 число ціль виправдовує засоби, але не варто користуватися обманом заради наживи. Можна піти з головою в роботу і постаратися стати продуктивнішим, навчитися чогось нового.

Стрілець

Стрільців у прийдешні сім днів очікують сприятливі зміни у всіх сферах, але важливо пам’ятати про те, що не тільки нове кохання чи підвищення зарплати роблять людину щасливішою. Посидючість не є сильною стороною Стрільців, але зараз краще не кидати розпочаті раніше справи. Так, проблеми можуть неабияк розхитати нерви, але це не означає, що потрібно змінювати плани і сумувати. Підняти настрій допоможе шопінг.

Козеріг

У Козерогів очікується досить неоднозначний тиждень щодо роботи. Можливо, доведеться стикатися із неприємними людьми. Астрологи радять людям цього знаку не зраджувати своїх переконань і продовжувати дотримуватися головних правил свого життя. Наприкінці тижня на них чекають позапланові сюрпризи, цікаві зустрічі та багато позитивної енергії. У вихідні дні краще якнайменше думати про роботу та негаразди, дозволивши собі як слід розслабитися.

Водолій

У Водоліїв настає час, коли можна і навіть потрібно запозичити якісь тонові знання та досвід інших людей. Також астрологи радять представникам цього Знаку ознайомитися із законами світобудови, які допоможуть їм стати щасливішими. Вони відкриють очі на багато процесів, що відбуваються навколо. Щодо роботи, то цього тижня діятиме простий закон: хочеш зробити щось добре — зроби це сам. Самостійність буде заохочуватися Венерою, яка нещодавно стала дуже сильною. Водоліїв чекає дуже сприятливий час і для кохання або його пошуків.

Риби

Рибам варто сфокусуватися на залученні кохання. Нічні світила зроблять цих людей найяскравішими та найпривабливішими для протилежної статі. Настає той самий час, коли вони можуть закохатися з першого погляду. Для цього варто більше посміхатися та носити яскравий одяг. Зазначається, що планети та зірки зможуть також підвищити шанси на фінансовий успіх, тому Риби знадобиться трохи більше рішучості, сміливості. Це зручний час для подорожей, переїзду, пошуків нової роботи та захоплень.

You cannot copy content of this page