Гороскоп з 8 по 14 лютого: лютий багато астрологів вважають найсприятливішим місяцем зими. Другий його тиждень обіцяє бути більш спокійним, оскільки енергетика зірок і планет стане трохи спокійнішою

Велике значення матиме те, що ми говоримо. Особливо відчутними ці бар’єри стануть у фінансовій сфері. Тема грошей, багатства і роботи для багатьох з нас стане головною в період з 8 по 14 число. Саме тому варто сфокусуватися на тому, що відбувається на роботі і в бізнесі.

Овен

Залучити щастя і успіх Овнам допоможуть позитивні установки на кожен день. Потрібно говорити собі частіше що-небудь хороше і мотивуюче, а також трохи менше сумніватися в собі. Зараз такий час, коли навіть невелика крапля сумнівів може стати причиною низки програшів, проблем і негараздів.

Це дуже небезпечний час для бездіяльності. Успіх може просто зникнути. В любовній сфері Овнам також варто проявляти трохи більше активності. Можливо, прийшов час зробити якийсь подарунок близьким. Одиноким Овнам потрібно більше знайомитися.

Телець

Тельцям потрібно навчитися керувати емоціями. В іншому випадку буде багато сварок і конфліктів, які не просто виб’ють їх з колії, а наповнять їх життя хаосом і проблемами. Ключ до успіху на цьому тижні – в пошуку компромісів. Тельцям варто поберегти свої нерви. Зараз вдалий час для поїздок, зміни обстановки, перестановки меблів і дорогих покупок. Шопінг буде корисний тільки в тому випадку, якщо він змушений і запланований. Якщо захочеться просто побалувати себе чимось, краще цього не робити.

Близнюки

У Близнюків найважливішою на цьому тижні стане сфера фінансів. У ній настане деяке затишшя, яким можна скористатися в своїх цілях. Настав час реалізації своїх цілей та мрій. В любовній сфері Близнюки теж отримають потужний позитивний заряд енергії від зірок і планет. Це буде час, коли можна встигнути за двома зайцями і всидіти на двох стільцях. Найголовніше – замінити надмірну активність на своєчасний відпочинок, щоб не втратити сили.

Рак

У Раків починається дуже сприятливий період для самоаналізу і духовних практик. Це означає, що можна буде знайти внутрішню гармонію і спокій, знайти відповіді на хвилюючі життєві питання. Якщо це так, то в найближчий тиждень цих людей може очікувати успіх в більшості справ, які їм доведеться вирішувати. Зараз не можна упускати ніяких деталей. Важлива кожна дрібниця. Багатьох Раків чекають приємні позапланові зміни в коханні.

Лев

У Левів настає сприятливий період в любові. Їх енергетика буде дуже потужною, тому вони зможуть побороти свої страхи і невпевненість. Це буде ідеальний час для вибачень і примирення. З великою ймовірністю Левам вдасться вирішити всі внутрішні проблеми в сім’ї. Також нічні світила їм допоможуть подолати бар’єри у свідомості, що заважають розбагатіти. В кінці робочого тижня настане сприятливий час для початку нових проектів і просування ідей. Левам може надійти пропозиція з іншого місця роботи.

Діва

У Дів зараз той самий час, коли без особливих зусиль можна притягувати бажане силою думки. У цьому їм допоможе творче мислення. Не варто таїти в собі образи, розробляти плани помсти, розпалювати агресію. Все це провокує невдачі. Початок тижня підходить для духовних практик і усвідомлених сновидінь. На вихідних Дівам захочеться змінити пріоритети, але астрологи рекомендують цього не робити. Енергетика тижні погано підходить для кардинальних змін в житті. Це може стати початком несприятливого періоду.

Терези

У період з 8 по 12 лютого Терезів чекають деякі труднощі в спілкуванні з людьми. Справа в тому, що від оточуючих може виходити багато негативу і критики, що може вибити з колії і позбавити впевненості в собі. 13 і 14 числа обстановка стабілізується, але не до кінця. Вихідні краще провести поруч з близькими, родичами і друзями. Не потрібно думати про проблеми, роботу, справи.

Скорпіон

Скорпіони на цьому тижні будуть щасливими і успішними, але їм раз у раз буде не вистачати сил і енергії на вирішення якихось важливих проблем. На радарі можуть виникнути нові проблеми, але це не означає, що вони не вирішуються. Скорпіони зможуть подолати всі, що приготувала їм доля. Найголовніше зараз – перестати керуватися своїми внутрішніми «хочу». Потрібно займатися своїми обов’язками і перестати бути егоїстами.

Стрілець

Стрільцям в період з 8 по 14 лютого варто думати переважно своєю головою, обходячи стороною непрохані поради. Астрологи зазначають, що зараз людям цього Знака строго протипоказано марнотратство фінансів і часу. Потрібно правильно планувати справи і поменше ризикувати. В любовній сфері варто проявляти більше чуйності. Не можна давати порожні обіцянки, особливо другій половинці. Це загрожує сварками.

Козеріг

Уже в понеділок вранці Козероги зможуть стати продуктивніше і креативніше завдяки потужній Венері. Тиждень ідеально підходить для прибирання, домашніх справ, покупки меблів, перестановки, подорожей. Астрологи радять доводити справи до кінця. У любові багатьом Козерогам вдасться відкрити нові грані, досі їм невідомі. Не потрібно переоцінювати себе, але і боятися йти вперед теж не варто.

Водолій

У Водоліїв починається період, коли може з’явитися необхідність в несподіваних покупках, які не запланованих раніше. Потрібно дивитися в обидва, тому що недоброзичливці будуть вміло розставляти мережі. Це стосується також сфер любові і дружби. Хтось може розпускати неприємні чутки. Не варто реагувати на це: агресор отримає по заслугах. Якщо сприймати все занадто близько до серця, ніяких нервів не вистачить.

Риби

Енергетика, підживлюється Венерою, допоможе Рибам стати дуже успішними в творчій діяльності і в любові. У справах і в роботі їм варто сподіватися на інтуїцію і діяти відповідно до планів. У любові ж можна розривати шаблони і ризикувати. Для продуктивності дуже важливим компонентом стане правильний режим дня. Астрологи радять не відхилятися від стандартного розпорядку. Не потрібно пояснювати причини своїх вчинків стороннім людям. Експерти також рекомендують утриматися від критики на адресу близьких.

Автор фото – Сергій Майстер