fbpx

Гороскоп з 8 по 15 червня для всіх знаків Зодіаку, у когось шанс повністю все змінити, а комусь не бачити щасливої дороги

Овен

Ваша віра в майбутнє неабияк підірвана недавніми розбіжностями на роботі. Ви щосили намагаєтеся відновити колишню впевненість, наново визначаючи своє призначення та місце під сонцем. Цього тижня продовжуйте рух до нових можливостей, пам’ятаючи, що жодна з ваших починань не була марною. І нехай вас не бентежить швидкість розвитку подій – ви точно слідуєте графіку, наміченому Всесвіту.

Телець

Ви завжди чуйно реагуєте на потреби свого організму: добре харчуєтеся, розумієте, коли настав час відпочити, і знаєте толк у комфорті. Але часом ви забуваєте, що поряд із фізичною їжею потрібна і розумова. Ваш мозок, ваша цікавість і потяг до відкриттів потребують їжі. Цього тижня зірки радять постаратися та налаштуватися на пізнавальну хвилю. Ви будете вражені тим, наскільки яскравішим і живішим стане світ навколо.

Близнюки

Цього тижня ви знову переконаєтеся, що світ наділений безмежною красою. І хоча цього тривожного року медіа невтомно інформують про докази зворотного, ваше сприйняття отримає шанс спостерігати, що відбувається крізь рожеві окуляри. Події складаються сприятливо, щоб ви встигали відчути гармонію буття, насолодитися смаком щастя, яким нудьгували. Не їдьте в дорогу далеку

Рак

Ви видихнулися останнім часом і почуваєтеся як риба на березі, позбавлена ​​звичного середовища та натхнення. Світ здається маленьким і душним, а душа рветься до грандіозних звершень та великих почуттів. Після важливої ​​розмови в середині тижня ви відчуєте, що за спиною знову виростають крила і стає очевидним напрямок, яким треба слідувати.

Лев

Зосередившись на правильних установках та важливих пріоритетах, ви забули про те, що гумор та іронія є важливими аспектами інстинкту самозбереження. У житті завжди є місце жарту, тому що надто серйозне ставлення до того, що відбувається, може увігнати в хронічний стрес. Всесвіт гарантує, що у вас все вийде – і навіть швидше, якщо ви навчитеся відпускати ситуацію.

Діва

Часом вас бентежить траєкторія ваших думок, які знову і знову притягуються незримою гравітацією на хвилю занепокоєння. Здавалося б, все непогано, але негативні емоції кружляють у вашій свідомості, як вир. Ця внутрішня боротьба добряче вас втомила, але на цьому тижні не потрібно спонукати себе до оптимізму: ви отримаєте незаперечний доказ, що негатив даремно засів у вашій голові: життя багате на приємні сюрпризи.

Терези

Останнім часом ви не наважувалися ділитися ідеями, оскільки і друзі, і колеги виглядають як типові трудоголіки напередодні відпустки, готові швидше до роздратування та засудження, ніж до розумної оцінки та похвали. На цьому тижні вам доведеться подолати сумніви — насамперед заради кар’єри. Ваші ідеї досить дозріли, щоб озвучити їх безпосередньо керівництву та отримати заслужену нагороду.

Скорпіон

Довгий час ви виношували план, як має скластися ваше життя, у подробицях уявляючи, чого треба досягти і які кроки зробити. Однак на тижні вас охопить дивне почуття потягу до чогось іншого, що ніяк не вписується в план А. Не чиніть опір бажанням і не намагайтеся адаптувати їх до готового сценарію. Настав час довіритися новому, залишивши колишні цілі у минулому. Це сміливий, але правильний крок, і скоро ви в цьому переконаєтесь.

Стрілець

Хоча вам це не властиво, з деяких пір ви завантажилися думками про досягнення моменту, коли у вашому житті все буде в повному порядку: ви досягнете цілей, станете раз і назавжди щасливою, шанованою та обожнюваною людиною. Але у світі все влаштовано на контрастах — ні щастя, ні біда не постійні, а без випробуваних сумів радість не була б такою солодкою. Зірки наполягають: не фокусуйтеся на тижні осяжних ідеалах, а зосередьтеся на тому, що відбувається прямо зараз.

Козеріг

Останнім часом ви відчуваєте потребу в чомусь приємному, щоб порадувати себе, не думаючи, наскільки це безвідповідально і не переймаючись можливими витратами. Ви звикли тверезо дивитися на речі, стримуючи подібні пориви, але бажання відпочинку та задоволень абсолютно нормальне для будь-якої людини. Цього тижня витратите трохи часу на роздуми про те, що вам насправді на радість. Зараз саме час закинути «корисні» насолоди і побалувати себе без виправдань.

Водолій

Ви обтяжили себе зобов’язаннями, намагаючись оточувати ближніх увагою та щедрою турботою. Проблема в тому, що ви часто отримуєте ту подяку, на яку розраховуєте, а те, що ви робите для інших, дається вам не так вже й легко. На цьому тижні ви отримаєте нарешті визнання, яке заслужили.

Риби

Ви так захопилися кар’єрними турботами, що здається, ніколи не настане вдалий час, щоб зосередитися на собі. Щодня відбувається якийсь форс-мажор, який потребує негайного вирішення. Стоп-стоп сигналять зірки, якщо ви продовжите в тому ж темпі боротися з робочими проблемами, недалеко і до вигоряння. Вгамуйте трудовий запал і знайдіть час на вечерю з милим у ресторані, довгий візит у спа або вихідний наодинці з собою та своїми думками.

You cannot copy content of this page