Гороскоп з 9 по 15 листопада: Починається новий тиждень, який принесе нам багато змін – як позитивних, так і негативних

Найголовніше – навчитися керувати емоціями, тому що тиждень може бути далеко не найсприятливішим для імпульсивних і грубих людей. Намагайтеся шукати компроміси. Якщо не накликати на себе біду, є ймовірність, що вона пройде повз, а тиждень стане нейтральним і продуктивним.

Овен

Овнам варто домовитися з внутрішніми демонами. Прийшов час подолати в собі негативні почуття, причому зробити це якомога швидше – на початку тижня. Планети вступають в сильний дисонанс вже з понеділка, що негативно відіб’ється на пам’яті та увазі Овнів. Астрологи радять не братися за складні інтелектуальні завдання.

До середи все устаканиться, тому з 11 листопада можна буде виходити за межі зони комфорту і трохи більше часу присвячувати важливим справам. На вихідних астрологи радять Овнам не витрачати багато грошей, відпочивши вдома. Можна зайнятися прибиранням, запросити в гості друзів або родичів. Це підніме настрій.

Телець

Досить часто ми самі для себе є джерелом удачі або проблем, особливо якщо це стосується грошей і роботи. Тельцям необхідно позбутися від бар’єрів у свідомості, які заважають розбагатіти. Настав час змінити внутрішні установки з «я не можу» на «у мене все вийде». Кожному з нас під силу стати краще. Просто для цього потрібно прикладати зусилля.

На цьому тижні можна досягти успіху і в любовних справах, але і тут необхідний правильний ментальний настрій. Нічні світила допоможуть Тельцям позбутися страхів і комплексів, полюбити себе і набути впевненості. Потрібно проявляти більше ініціативи, але при цьому залишатися собою. Всім, хто вже в стосунках, краще привнести в них щось нове.

Близнюки

Для Близнюків положення зірок і планет задовільне. Це означає, що серйозні проблеми не будуть виникати з нізвідки. З іншого боку, великої удачі чекати теж не варто. Єдине джерело фортуни для Близнюків – їх власні думки, які допомагають притягувати бажане. Астрологи радять залишатися оптимістами в будь-якій життєвій ситуації. Позитивне мислення допомагатиме Близнюкам в любові, в справах, в роботі і просто допоможе їм зберігати максимальну продуктивність, бадьорість духу.

Почати тиждень краще з простих справ. З середи можна заглиблюватися в рішення складних завдань, що вимагають великого вкладення сил і часу. На вихідних корисно буде змінити обстановку, відвідати інше місто.

Рак

У Раків очікується досить нервовий і непростий тиждень. Хтось постійно буде діставати їх і змушувати переживати. Якщо вийде впоратися з собою та своїми негативними емоціями, можна буде залишитися на плаву, зберегти авторитет і фінансову стабільність.

В кінці тижня можливі випадкові витрати, а також неприємні випадкові зустрічі з токсичними і отруйними людьми. Потрібно бути готовими до того, що далеко не всі випадкові перехожі налаштовані позитивно. Астрологи радять не роздувати з мухи слона. Чим менше на цьому тижні буде негативних емоцій, тим краще.

Лев

Левам астрологи рекомендують якомога рідше звертатися за допомогою і порадами до оточуючих, будь то родичі або друзі. Потрібно думати своєю головою і прислухатися до серця, до інтуїції, яка їх рідко обманює. Навколишні люди можуть вселяти помилкові деструктивні істини, які є небезпечними, особливо для тих, хто перебуває в пошуках чогось нового.

Левам необхідно бути більш самодостатніми. Прийшов час навчитися чомусь новому, взяти на себе нову відповідальність – за себе і за своє майбутнє. Це прекрасний період для зміни роботи, для пошуків нових захоплень. Планети загострять пам’ять Левів, допоможуть знайти нову мотивацію.

Діва

Дівам на цьому тижні зірки допоможуть досягти стану потоку. Велика удача чекає представників цього Знака, які займаються творчою діяльністю або змушені постійно придумувати щось нове. Приймати складні рішення теж буде простіше. Все це триватиме до четверга. Увечері 12 листопада сприятлива енергетика планет піде на спад.

Кінець тижня астрологи рекомендують Дівам провести у відпочинку і релаксації. Не варто братися за складні проекти і давати оточуючим обіцянки, які не вийде стримати. Дівам потрібно буде стати чеснішими, в тому числі і з самими собою. Найважливішою сферою життя в кінці тижня стане любов і спілкування. Потрібно буде оточити себе приємними людьми.

Терези

Не виключено, що в період з 9 по 15 число Терезам доведеться витратитися на щось велике. Може виникнути необхідність у термінових покупках. В такому випадку Терезам краще скористатися талісманами для вдалих покупок. По можливості краще не робити придбань в інтернеті. Терезам потрібно бачити те, що вони купують.

Одиноким представникам даного Знака вдасться зустріти на своєму шляху важливу людину, який стане другою половинкою або змінить їх долю. Настає час, коли будь-яка дрібниця вкрай важлива, це може бути навіть випадково кинуте слово. У відносинах з оточуючими краще проявляти терпіння і бути готовими йти назустріч.

Скорпіон

На цьому тижні Скорпіонам астрологи рекомендують дотримуватися режиму дня, адже це сприятливо впливає на біополе і настрій. Також експерти вважають, що людям цього Знака Зодіаку потрібно переглянути свої думки відносно недавній подій, що відбулися. Не варто переживати про те, що не можна змінити. Якщо ж змінити щось можна, потрібно діяти негайно.

Наприклад, якщо є можливість попросити у когось прощення, потрібно набратися для цього сміливості. Якщо є шанс щось переробити або доробити на роботі, потрібно також цим зайнятися, поки не стало пізно. Тиждень ідеально підходить для генерального прибирання, перестановки меблів, відряджень і незвичайного відпочинку.

Стрілець

Цей тиждень для Стрільців буде дуже складним, имі навіть виснажливим. Експерти рекомендують щовечора після роботи присвячувати відпочинку. Не потрібно вдома займатися ненависними справами або продовжувати думати про невирішені протягом дня завдання.

На цьому тижні також необхідно більш пильно стежити за своїм здоров’ям. Важливо не перевтомлюватися, одягатися тепліше і бути гранично обережними на дорогах. Енергетика цього тижня погано підходить для тривалої дороги, відряджень, зміни обстановки. Відпочивати найкраще з близькими, у себе вдома.

Козеріг

На Козерогів можуть нахлинути негативні спогади. Можуть загостритися образи, спливти в пам’яті неприємні ситуації. Астрологи радять Козерогам якомога частіше займатися приємними справами, уникати спілкування з токсичними людьми.

Цим людям потрібно прагнути до внутрішньої гармонії, пошуку нових захоплень. Найкращий відпочинок в період з 9 по 15 листопада – домашня релаксація, перегляд фільмів, читання книг. Дуже важливий навик – вміння приймати людей такими, якими вони є. Найголовніше – не зациклюватися на чомусь поганому.

Водолій

Початок тижня для Водоліїв буде дуже непростим. Понеділок і вівторок пройдуть під егідою негативної енергії зірок і планет. Також корисно буде уникати конфліктів і сварок. Лайкою нічого не добитися в такі періоди. Набагато простіше використовувати дипломатію і вести переговори.

В середині листопада Водоліям варто прагнути до гармонії з собою. Не потрібно слухати плітки і вірити в чутки про себе і своїх близьких, друзів. У цей період дуже важливо правильно відпочивати. Астрологи радять не думати про роботу вечорами і на вихідних. На початку тижня корисно буде зробити чистку інформаційного простору – видалити старі фотографії, непотрібні контакти.

Риби

Риби відносяться до найбільш ревнивих знаків Зодіаку. На цьому тижні цьому почуттю немає місця серед інших. Якщо обмежувати свободу близьких людей або виявляти невдоволення їхніми діями, вони можуть відвернутися від Риб. Зірки зроблять всіх нас трохи більше запальними, тому навіть невеликий натяк на ревнощі можуть знищити гармонію і порядок в сім’ї.

Одиноким Рибам краще сфокусуватися на справах і на роботі. Амурні пригоди зараз їм точно ні до чого. Можна вирушити в дальню поїздку або зайняти себе домашніми турботами. Удача піде за впевненими Рибами, які вміють тримати себе в руках і цінують почуття близьких.