fbpx

Точний гороскоп закоханих на 13 жовтня. У Вашому житті сталося вже щось значуще, і щось не менш значуще має відбутися

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні ви зрозумієте, що Вашій коханій людині не так цікаво з Вами спілкуватися, як це бувало раніше. Можливо, це буде помилкове відчуття, пов’язане з тим, що це буде непростий день, і він не буде відчувати нічого, крім втоми.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Постарайтеся сьогодні цілий день бути в думках поруч з Вашою коханою людиною, підтримувати його у всіх його починаннях, бути з ним терплячим і терпимим. Зрештою, у кожного бувають хвилини слабкості – у нього така хвилина триватиме цілий день.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Зараз у Вас складний період в плані відносин з коханою людиною. У Вашому житті сталося вже щось значуще, і щось не менш значуще має відбутися. А сьогодні Вам належить насолоджуватися кожною хвилиною затишку. Оцініть ці моменти по достоїнству.

РАК (23.06 – 23.07)

У цей день спілкування з Вашим коханою людиною буде для Вас досить-таки нелегкою працею, за який Вам би по-хорошому слід було доплачувати. Однак Ви самі свого часу прийняли таке рішення, і тепер доводиться за нього розплачуватися, нехай це і не найприємніший процес.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сьогодні зірки рекомендують Вам захопитися зовнішнім виглядом Вашого улюбленого людини, навіть якщо нічого особливо чудового Ви в ньому знаходити і не будете. Постарайтеся, однак, зробити комплімент дуже яскраво та барвисто.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогодні велика ймовірність того, що Ви закохаєтесь, а він закохається в Вас. Або, можливо, просто житель іншої держави значно вплине на Ваше особисте життя. Колір його шкіри, мову його народу і тому подібна атрибутика не так важливі.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Сьогодні Вашій коханій людині буде про що Вам розповісти і чим з Вами поділитися. Зірки рекомендують уважно прислухатися до того, що Вам будуть говорити, і взяти до відома отриману інформацію, тому що рано чи пізно вона Вам обов’язково стане в нагоді.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

В цей день вам не варто надто довго засиджуватися вдома. Так ваші відносини можуть перетворитися в якусь рутину. Постарайтеся придумати якісь пригоди, відчути хоч якусь радість відчуттів. Це ще більше зблизить вас.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні Вашій коханій людині захочеться внести якесь різноманіття у Ваше повільне життя, і для цієї благої мети він не пошкодує ні сил, ні часу. Навіть якщо Вас у Вашому способі життя все влаштовує, оцініть його зусилля.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

У цей день багато подій у Вашому особистому житті будуть відбуватися в самий невідповідний момент. Телефонний дзвінок, необхідність порозумітися, прохання поговорити серйозно і навіть зустріч Людини Вашої Мрії – все буде дуже і дуже не вчасно.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сьогодні Вашій коханій людині дуже знадобляться деякі знання, які він колись почерпнув з розмов з Вами. Тому постарайтеся з ранку обговорити з ним якомога більше всяких питань, які можуть його зацікавити. Може бути, що-небудь свіженьке також піде йому на користь.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні Ви з Вашою коханою людиною знайдете ще одного спільного знайомого, з яким ви познайомилися абсолютно незалежно один від одного. Це не тільки зміцнить вас у думці про те, що світ тісний, але і доведе, що познайомитися ви могли абсолютно різними способами.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page