fbpx

Точний гороскоп закоханих на 15 жовтня: Скорпіони, цей день стане ще однією важливою датою в історії ваших стосунків

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Ваше кохання, як картковий будиночок, який може розвалитися від будь-якого подиху руху. Постарайтеся бути гранично акуратними, зводячи нові поверхи. І подумайте, як зробити ваш спільний шедевр міцнішим.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Сьогодні Ви розчаруєтесь у своїй людині, бо дуже багато вона, на вашу думку, буде робити не так, як би того хотілося. Постарайтеся бути терплячими. Виясненням відносин ви все одно нічого не вирішите.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

З цього дня цілком можна почати нове життя. Варіантів дуже багато. З новим  чоловіком, взагалі без ніякого або з колишнім, але на зовсім новий лад. У будь-якому випадку, якась риса новизни сьогодні має бути присутня обов’язково. А якщо все влаштовує, просто скажіть новий комплімент або подаруйте свіжий букет квітів. Теж вихід.

РАК (23.06 – 23.07)

Вам покажеться, що ваша половинка нарешті зрозуміла, що від неї хочуть, та й від життя теж. Однак це може бути оманливе враження. Зірки рекомендують не розслаблятися і на всякий випадок пояснити все ще раз, повільно і виразно.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Якщо Ваше похмуре обличчя сьогодні хоч на хвилинку освітить ласкавою посмішкою по відношенню до Вашої половинки, це буде куди ефективніше всіх слів і обіцянок. Всього одна усмішка – і Ви відчуєте, наскільки Ви дорогі цієї людини, наскільки Вас люблять і цінують.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогодні Вашій  людині не доведеться довго гадати про причини незвичної поведінки. Вони будуть настільки на увазі, що навіть смішно буде припустити щось інше. Тому з Вашого боку немає ніякого сенсу щось приховувати. Дійте відкрито і щиро.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

На сімейному фронті сьогодні без змін – діти ситі, чоловік (дружина) задоволений (задоволена), свекруха (або теща) далеко, і в межах видимості не спостерігається. Найкраще проведення часу для обох – разом помити посуд і прибратися в будинку, бо ніщо так не зближує людей, як спільні дії в одному напрямку. Світ врятують краса і чистота!

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Цей день стане ще однією важливою датою в історії ваших стосунків. З яким почуттям Ви будете його згадувати і чи захочети взагалі це робити – залежить цілком і повністю від Вас і обранця. Ви в змозі вплинути на обставини, що склалися і змінити їх на Вашу користь.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні Вам зроблять досить незвичайну, але виключно приємну пропозицію, яка буде прямо пов’язана з Вашим особистим життям. Однак не поспішайте його приймати або відхиляти. Трохи часу на роздуми у Вас є, і використовувати його краще з розумом.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Ви і не знали, що у вашої коханої людини є такі чудові якості і він здатний на хороші вчинки. Що ж, сюрпризи – це завжди приємно. Проведіть цей день із своїми  людьми, говоріть їм компліменти, і все у Вас наладиться.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

В цей день варто розповідати своїй половинці про кожен свій крок. Навіть якщо по дорозі з роботи Ви будували оченята чарівній блондинці (чарівному брюнету), варто розповісти і про це. Це ще раз доведе, що Ви їй цілком і повністю довіряєте, і у Вас від коханої людини немає ніяких таємниць.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вашій людині захочеться з Вами пограти в хованки, в кішки-мишки і в інші ігри, подібні цим. Іншими словами, Вам цілий день доведеться відгадувати загадки, шукати чорну кішку в темній кімнаті і займатися іншими не менш цікавими речами.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page