Точний та детальний гороскоп закоханих на 16 жовтня: Діва, вам завадить щось зовсім несподіване

ОВЕН

Ви відчуєте себе куди старше, мудріше і досвідченіше вашого коханого, навіть якщо насправді все зовсім не так. Зірки рекомендують скористатися отриманою перевагою, витягти з нього максимум користі для ваших відносин. Дуже стане в нагоді у майбутньому. Краще не братися за нові починання, не здійснювати покупки

ТЕЛЕЦЬ

Перш ніж зважитися на будь-який відповідальний крок, обов’язково порадьтеся з Вашою коханою людиною. Швидше за все, він буде згідний, але при цьому може виявитися автором досить цінних порад, які  дуже знадобляться, коли почнете реалізовувати свій план. Це ідеальний місяць для спільної роботи, відкриття сімейного бізнесу або роботи над спільним проектом.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні Ваша кохана людина напрочуд буде несприйнятливою до Ваших жартів. Почуття гумору йому відмовить геть, і все сказане Вами він буде приймати за чисту монету. Не виключені образи і нерозуміння як результат подібного сприйняття.

РАК

У цей день у Вашої половинки буде важлива новина. Вона стосуватиметься безпосередньо ваших відносин. Швидше за все, вона буде приємною, хоча зірки  радять про всяк випадок підготуватися до неприємностей. Тоді від кращого можна буде отримати куди більше задоволення.

ЛЕВ

Намагайтеся відноситися з Вашою коханою людиною так само, як хотіли б, щоб вона поступала з Вами. Швидше за все, саме в цей день подібна система віддзеркалення спрацює найкращим чином, і Ви переконаєтеся в ефективності схеми «ти мені – я тобі».

ДІВА (24.08 – 23.09)

Мирне протягом Вашого особистого життя сьогодні може бути порушено. Вам завадить щось зовсім несподіване. Подія ця, однак, може обернутися на користь, зблизивши з тим, хто буде при цьому присутній.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

У цей день Вам знадобляться мудрість і розсудливість у відносинах з Вашою коханою людиною. В іншому випадку конфліктів сьогодні не уникнути, а любові вони, як відомо, не сприяють. Дорікнете недолугу половинку завтра, а сьогодні постарайтеся потерпіти.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні відчуєте особливу відповідальність за Вашу кохану людину. Причому відповідальність ця буде настільки велика, а  можливості – настільки незначними, що цей дисонанс дуже Вас налякає і засмутить. Втім, в Ваших руках щось в ньому змінити.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Ваше особисте життя буде сповнене всяких несподіванок, як приємних, так і не дуже. У будь-якому випадку,  доведеться досить серйозно задуматися над тим, як краще діяти в ситуації, що склалася і як збільшити кількість радощів і зменшити – туги.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Вам буде досить важко узгодити плани на найближче майбутнє з планами Вашої улюбленої людини. Чомусь компроміс ніяк не захоче перебувати. Напевно, цю діяльність просто краще відкласти.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

В цей день Ваша кохана людина буде над Вами жартувати, причому досить-таки щиро. Доведеться терпіти це, або отримувати від цього задоволення, або чесно йому зізнатися в тому, що Вам таке звернення не до вподоби. У будь-якому випадку, ситуацію до межі краще не доводити.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні відчуєте особливу відповідальність за свою кохану людину. Причому відповідальність ця буде настільки велика, а можливості – настільки незначними, що ця ситуація дуже Вас налякає і засмутить. Втім, в Ваших руках щось в цьому змінити.

Фото спеціально для Osoblyva.com