fbpx

Гороскоп закоханих на 2, 3, 4 січня: Козероги, ви у стосунках трикутника любовного треті зайві, Близнюки- не поспішайте погоджуватись на пропозицію

Овен

Цей день обіцяє стати приємним для закоханих Овнів. Якщо зустріч Нового року пройшла вдало, зірки радять закріпити успіх, не змінюючи вже обраного загального стилю поведінки та «арени дій». Якщо залишилися не виконаними якихось важливих романтичних планів, краще не відкладати їх на завтра.

Телець

Сьогодні Тельцям доведеться до кінця пройти повний пригод шлях, яким вони вступили напередодні. Можливо, їм доведеться пройти його пліч-о-пліч з коханою людиною в режимі хвацької новорічної авантюри – а можливо, терпляче чекати на пасію з подорожі або визволяти з незапланованої пастки.

Близнюки

Зірки радять Близнюкам утриматися від любовних ініціатив та від швидкої відповіді на дії партнера. «Підвісьте ситуацію»: якщо вам зробили пропозицію, не поспішайте на неї відповідати, якщо кинули виклик, не поспішайте піднімати рукавичку, а якщо у вас виникло питання, поки не шукайте відповіді.

Рак

Сьогодні зірки не радять Ракам призначати побачення: незважаючи на романтичний настрій, великий ризик розладу планів із зовнішніх чи інших причин. Якщо зустріч вже була запланована, має сенс перенести її. Не найкращий момент для важливої ​​розмови, для надсилання доленосного листа чи вітання.

Лев

Сьогодні Левів може зацікавити нова поведінка партнера, якась таємнича обставина чи передчуття. Зірки натякають, що душевний світ поки що дорожчий за істину. Не бомбардуйте партнера повідомленнями, а в мить розгубленості довіртеся долі: вона недарма зволікає з відкриттям своїх планів.

Діва

Сьогодні Дівам варто відкласти романтичне побачення: вони можуть опинитися в надто суперечливому настрої, а деякі Діви ризикують постати перед коханою людиною не в кращому вигляді. Приводів почекати ще більше, якщо змінюється ситуація, планується подорож або знайомство з сім’єю.

Терези

Цього дня зірки радять Терезам бути вдячними долі за будь-який подарунок у своєму особистому житті, нехай скромний та короткочасний. Навіть якщо це лише можливість вирватися з ланцюга рутинних обставин, щоб провести разом з коханою людиною кілька щасливих днів, годин або хвилин.

Скорпіон

Закоханих Скорпіонів перший день нового року підштовхує до випадкових імпровізацій – які, як підказують зірки, не завжди відповідають їхнім справжнім почуттям та інтересам. Якщо під впливом новорічної атмосфери ви не втрималися від неналежної витівки, краще вчасно звернути її жартома.

Стрілець

Сьогодні закохані Стрільці всього за один крок від смішної, сумнівної чи небезпечної ситуації. Причиною може стати як загальна невизначеність моменту, і власна манера поведінки – наприклад, непостійність, розсіяність чи неврівноваженість. Залишається сподіватися поблажливість партнера.

Козеріг

Сьогодні закоханим Козерогам створює дискомфорт чиясь неприємна думка. Їх може зачепити позиція близької людини або третіх осіб. У особисті стосунки може втрутитися фатальний чинник минулого, матеріальний чи професійний аспект. Ви завжди будете третім зайвим, якщо ще не порвали стосунки любовного трикутника.

Водолій

У другий день нового року зірки радять Водоліям тримати свої думки і почуття при собі, відкриваючи їх лише у виняткових випадках. Якщо кохана людина раптово зникла з горизонту або загадковим чином зникла з усіх радарів, не варто кидатися на пошуки: незабаром все проясниться.

Риби

Рибам не варто забувати, що в перехідний новорічний період їм легко заплутатися та зробити помилку. При цьому ненавмисний промах, який в інший час був би легко загладжений, в обставинах, що склалися, їм навряд чи вдасться приховати, а в деяких випадках він здатний грунтовно зіпсувати їм репутацію.

You cannot copy content of this page