fbpx

Гороскоп закоханих на 21 та 22 жовтня: самотнім Рибам варто озирнутися навколо. Цілком ймовірно, що ваша половинкая ходить із вами поруч

Гороскоп закоханих на 21 та 22 жовтня

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Не варто будувати фантастичних теорій, що пояснюють нелогічну поведінку Вашої улюбленої людини. Все одно не вгадаєте. По-перше, всі люди різні, а значить, і образ мислення у них різний, а по-друге, чоловікам жінок взагалі зрозуміти важко, втім, як і навпаки. Тому краще запитайте у нього особисто

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

У цей день Вашій коханій людині як ніколи захочеться, щоб Ви були самим чарівним і привабливим, тому він серйозно займеться Вашим іміджем. Зірки пропонують здаватися без опору, бо опір буде воістину марно.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Вам варто вибачитися. Попросіть вибачення у всіх, перед ким Ви винні і не винні (так, про всяк випадок). І у Вашої улюбленої людини в першу чергу. Значить, все дійсно добре.

РАК (23.06 – 23.07)

Будуючи плани на сьогоднішній день, постарайтеся узгодити їх з усіма, хто може на них якось вплинути як прямо, так і опосередковано. Інакше неприємних сюрпризів не уникнути. І якщо вони відбудуться, то звинувачувати Ваша половинка буде тільки Вас, нехай навіть зірветься щось з незалежних від Вас причин.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Вашій коханій людині буде непросто сконцентруватися на тому чи іншому процесі, тому що його постійно будуть відволікати радісні або, навпаки, безрадісні думки про Вас. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб випаруватися з його мрій хоча б на один день.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Цього дня, Ваша кохана людина може неправильно інтерпретувати Ваші дії, що матиме несприятливий вплив на ваші стосунки. Постарайтеся попередити непорозуміння і розбіжності, докладно пояснюючи причину кожного Вашого вчинку.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

В цей день коханій людині буде непросто переконати себе, що майбутнє у вас є, причому щасливе та довге. Якщо Ви хочете бути разом і надалі, задумайтесь про ваші вчинки.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні Вашій другій половинці буде. Якщо Ви ввійдете в його положення то до кінця дня все налагодиться.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Вашій коханій людині буде досить важко попросити Вас про щось, навіть якщо він сам з поставленим завданням справлятися не буде. Чомусь саме в цей день його основним кредо буде «я все зроблю сам». У Ваших силах запобігти цьому неподобство і протягнути руку допомоги.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Всі проблеми, які є у вашому тандемі, є не більше ніж образом Вашої фантазії. Це не означає, втім, що їх зовсім немає. Цілком можливо, що Ви просто робите з мухи слона, а слона, навпаки, перетворюєте в муху. Сьогодні зірки бажають Вам адекватного сприйняття дійсності.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сьогодні Вам доведеться стати гостинним господарем або привітною господинею для близьких і рідних людей Вашої улюбленої людини. Саме Вам доведеться правити балом в цей день, піклуючись про те, щоб усім було добре, затишно, весело і смачно. Це не дуже просто, зате досить-таки приємно.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Не слід ставитися до чого б то не було надто серйозно. Мабуть, навіть до порад зірок. Постарайтеся вірити тільки собі і своїм почуттям, не озираючись на сторонні фактори. Ваш улюблений чоловік обов’язково це помітить і оцінить. Йому напевно подобаються самостійні особистості. Самотнім Рибам варто озирнутися навколо. Цілком ймовірно, що ваше кохання ходить із вами поруч

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page