fbpx

Гороскоп закоханих на 23 жовтня: Водолії на вас чекають пригоди. Енергії достатньо для несподіваних подій

ОВЕН (21.03 – 20.04)

У цей день Ваша кохана людина може не зрозуміти Ваших благих намірів. Тому побажавши добра ближньому, тобто коханому своєму, Ви цілком можете отримати реакцію, яку вдячністю назвати буде досить важко. Проведіть цей день разом. Підіть в кіно чи посидьте в затишному кафе.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Сьогодні Ваша половинка піднесе Вам подарунок досить несподіваний і, цілком можливо, навіть непотрібний. Не забудьте все ж їй подякувати, інакше не отримаєте більш від неї сюрпризів. Про те, що Вам зовсім не потрібен розвідний ключ або що Ви не їсте кремові тортики, Ви розкажете їй як-небудь потім.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Ваша кохана людина буде прагнути до лідерства в вашому тандемі, причому найчастіше самими що ні на є грубими і незграбними методами. Постарайтеся віддати йому бажану пальму першості без бою, інакше день буде важким, безглуздим і нещадним.

РАК (23.06 – 23.07)

Зробіть так, щоб сьогодні привернути увагу вашого обранця, причому не поведінкою, а поглядом, посмішкою, зачіскою. Цей досвід і в спілкуванні з коханою людиною допоможе, причому значно.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Цього дня буде здаватися, що Ваша кохана людина – зовсім не та, з якою Ви спілку довгого часу, що його підмінили і тепер перед Вами стоїть нова, зовсім невідома особа.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Діві, схоже, належить зробити дуже важливу справу, причому негайно. Швидше за все, зараз вся сім’я виявиться відірвана від своїх занять, щоб допомогти Вам у цьому найважливішому процесі. Треба сказати, особливої ​​подяки домашні до Вас з даного приводу відчувати не будуть.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

У Терезів в цей день важливих подій в особистому житті не передбачається. Вірогідні дрібні розбіжності, які при Вашому невмілому поводженні можуть перерости у великий і затяжний конфлікт. Зірки радять Вам не йти на поводу у своїх емоцій. Розум сьогодні – Ваш найкращий помічник.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Якщо Вам соромно в чомусь зізнатися Вашому улюбленому, сьогодні це зробити все ж варто. Він Вас, швидше за все, прийме, зрозуміє і простить, та й відносини стануть набагато ближчі, простіші і радісніші. Вам сподобається!

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Багато дій, що стосуються Вашого особистого життя, Ви робите на автоматі, і ви це зрозумієте, не дуже замислюючись над тим, навіщо і чому все відбувається саме так, як відбувається. Якщо це вірно і для слова «люблю», варто задуматися про доцільність ваших відносин.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогодні варто говорити Вашій коханій людині про все, що Вас турбує або радує, чесно і без приховування. Тому що будь-яку фальш і нещирість він почує за версту і дуже не зрадіє тому, що вона є. Тому, незважаючи на всі труднощі, постарайтеся бути щирими.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сьогоднішній день буде для Вас своєрідним випробуванням. Він покаже, наскільки Ви любите Вашого обранця і наскільки Ваша кохана людина любить Вас. Постарайтеся зробити все від Вас залежне для того, щоб і завтрашній день провести разом, причому не тільки фізично, а й духовно. На вас чекають пригоди! Енергії достатньо для несподіваних подій

РИБИ (20.02 – 20.03)

Ви відповідаєте за Вашу кохану людину хоча б тому, що дали йому одного разу зрозуміти. Вам не байдуже те, що він думає і робить, як він живе. І сьогодні про цю відповідальність доведеться згадати. Постарайтеся попередити його помилку, але будьте морально готові і заплатити за неї.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page