Гороскоп закоханих на 24, 25 жовтня: Тельці, найімовірніше, збережуть або навіть зміцнять свої позиції аж у листопаді

Овен (21 березня – 20 квітня)

В особистому житті доведеться приймати важливі рішення. Для цього тобі потрібно абстрагуватися від емоцій і зберігати розум. Та не зациклюватися на помилках, які ти робила в минулому, і не втрачай самовладання. Перепади настрою можуть загострити відносини з близькими, тому стеж за тим, що говориш і як поводишся.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Зараз особливий інтерес у тебе викликають любовні авантюри. Чим більше недоступним здається партнер, тим сильніше тебе тягне до нього. Але будь обережна, не варто грати в подібні ігри з одруженими чоловіками. Є ризик, що результатом стане твоє розбите серце. Тельці, найімовірніше, збережуть або навіть зміцнять свої позиції у листопаді.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Настає час великих змін. Втім, тебе цим не здивувати – подібні процеси відбуваються в твоєму житті постійно. Хіба що не в такому масштабі. Вільних представниць знаку на найближчому майбутньому чекає доленосне знайомство, а у тих, хто в парі, вірогідні звістки про поповнення в родині.

Рак (21 червня – 22 липня)

В першій половині дня ти будеш дуже енергійна. Скористайся цим, щоб сходити на побачення або активно провести час, так як, у тебе виникне бажання злегка відпочити від суспільства, побути наодинці зі своїми думками або в компанії найближчих людей.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Незважаючи на твою любов до романів, зараз тебе зробить по-справжньому щасливою інше – спокійні і рівні відносини без зайвих пристрастей. Вони допоможуть відкрити нові грані почуттів. Ти побачиш, що любов – це не постійні сварки і примирення, а дбайливе ставлення до почуттів один одного.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

На романтичні пригоди в цей день не вистачить сил. Ти будеш занадто зосереджена на роботі, тому увага шанувальників і їх бажання зустрітися буде тебе скоріше дратувати. Однак не варто зовсім викреслювати особисте життя з планів. Адже є і наступні дні, щоб зустрітися з тим, хто запалює іскру в твоєму серці.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

В почуттях тобі зараз особливо потрібні стабільність і надійність. Тому навіть маленькі сюрпризи, що порушують звичний уклад життя, будуть виводити тебе з рівноваги. Але будь поблажлива до партнера, його дії спрямовані на те, щоб порадувати, а не розлютити тебе.

Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

В особистому житті тебе зараз привертають різноманітність і легкість. На щастя, навколо є чоловіки, які поділяють твої погляди. Якщо хочеш розвіятися, вибирай в партнери людей повітряних знаків. Легкий і приємний роман складеться із Близнюками або Водолієм, а ось від Тельців і Дів краще триматися подалі.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Період вельми вдалий – тобі будуть зустрічатися відповідні партнери. І, якщо ти в пошуку, то великі шанси влаштувати особисте життя. У заміжніх представниць знаку відносини з другою половинкою також будуть складатися гармонійно. Кохана людина дасть тобі можливість відчути себе тендітною і беззахисною, взявши вирішення проблем на себе.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

У відносинах з коханим буде багато пристрасті, але одночасно і багато образ і претензій. Причому, по обидва боки. Спроби переробити партнера під себе не принесуть успіху. Набагато більш ефективною буде стратегія пошуку компромісу. Постарайся бути менш упертою і більш відкритою до діалогу.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

В цей день тобі доведеться зіткнутися з надмірною самовпевненістю партнера. Якщо вас пов’язують давні стосунки, не варто переживати. Просто спокійно позначити, що саме тебе бентежить в поведінці чоловіка. Якщо ж так себе веде новий шанувальник, всерйоз задумайся, чи потрібна тобі така людина.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Цього дня тобі буде важко знайти рівновагу. Бажання пригод буде змінюватися мріями про стабільність. Всі твої дії у відносинах будуть залежати від змін настрою. В такому стані не варто приймати серйозних рішень про початок або закінчення роману, краще взяти тайм-аут хоча б до вихідних.