fbpx

Гороскоп закоханих від 4 по 6 листопада: Це не найкращі дні для прийняття відповідальних рішень

Гороскоп закоханих

Овен

Сьогодні Ваша кохана людина буде дуже зворушливо про Вас піклуватися. Настільки зворушливо, що Вам іноді навіть здаватиметься, що все це надто добре для того, щоб бути правдою. Швидко ущипніть себе, переконайтеся в тому, що це не сон, і радійте життю та щастю.

Телець

Будьте сьогодні готові до різноманітних сюрпризів, приємних і не дуже. Насамперед вони торкнуться Вашого особистого життя і всього, що з нею так чи інакше пов’язано. Звичайно, все передбачити Ви не зможете, однак стати в бойову стійку, щоб гідно відбити удари, цілком у Ваших силах.

Близнюки

У цей день виявиться, що справи не зовсім так, як Ви припускали. Виявляється, Ваша кохана людина розповідала Вам правду, але не всю. І тепер Вам по крихтах доведеться відновлювати недомовлене і з’ясовувати, що було насправді.

Рак

На жаль, у списку пріоритетів Вашої коханої людини Ви в цей день знаходитиметеся далеко не на першому місці. Навіть, можливо, не в першій десятці. Не намагайтеся розіпхати всі інші його життєві цінності, щоб над ними піднятися, ризикуєте скотитися ще нижче, причому вже назавжди.

Лев

Це не найкращий день для прийняття відповідальних рішень, але цілком вдалий для того, щоб почати їх обмірковувати. Можна навіть разом. Тільки не намагайтеся натиснути на партнера для прискорення процесу.

Діва

У цей день Вам варто якнайбільше і ширше посміхатися, причому не тільки Вашій коханій людині, але й усім, хто її оточує. Чим щирішим буде Ваш вираз обличчя та радість від того, що відбувається, тим більше хороших подій з Вами сьогодні станеться.

Терези

Цього дня не варто все вирішувати за Вашу кохану людину. Він може прийняти рішення і самостійно, причому цілком може зробити це оригінальним і несподіваним для Вас чином. Використовуйте ще один шанс краще дізнатися про Вашу другу половинку!

Скорпіон

Це не найкращий день для прийняття відповідальних рішень, але цілком вдалий для того, щоб почати їх обмірковувати. Можна навіть разом. Тільки не намагайтеся натиснути на партнера для прискорення процесу.

Стрілець

У цей день Ви будете почувати себе не комфортно, і найкращим лікарем виявиться Ваша кохана людина. Саме він найточніше поставить діагноз, випише найправильніші і необхідні ліки, проведе приголомшливий курс лікування. Вже завтра будете здорові!

Козеріг

Цього дня Вашій коханій людині захочеться певності у Ваших стосунках, і вона добиватиметься її за всяку ціну. Так що якщо нічого конкретного на його запитання Ви йому відповісти не зможете, доведеться на ходу вигадувати щось переконливе, щоб дати собі відстрочку.

Водолій

Сьогодні Вашій коханій людині приємно буде зробити для Вас якийсь сюрприз, який повинен Вас порадувати і здивувати одночасно. Втім, якщо Ви не зрадієте і не здивуєтеся, розчарування буде настільки сильним, що може завдати серйозних збитків вашим відносинам.

Риби

Цього дня зірки не рекомендують Вам проводити багато часу на вулиці, нехай навіть у товаристві Вашої коханої людини. Постарайтеся усамітнитися вдома, в кафе, в кіно або на крайній кінець у транспорті, громадському чи приватному. Так воно вірніше буде і для Вас, і для нього.

You cannot copy content of this page