fbpx

Гороскоп на 22 жовтня: Риби до вас гроші, як магнітом притягнуться, Левам доведеться економити, щоб не потрапити в неприємності

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Овнів сьогодні відрізняють завзятість та цілеспрямованість, якщо вони чогось хочуть, то неодмінно цього доб’ються, будь якою ціною. До оточуючих ви пред’являєте високі вимоги, на компроміси йдете вкрай неохоче, але суперечок через це не виникає.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Працювати в цей день доведеться більше звичайного, не виключено, що ви будете змушені відмовитися від якихось приємних планів на вечір, щоб довести до кінця справи. Але, отримавши потрібний результат, зрозумієте, що працювали не даремно.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Дуже відчувається ділове чуття, день відмінно підходить для будь-якої комерційної діяльності та обіцяє бути надзвичайно сприятливим з точки зору фінансів. Можливо початок співпраці, яка принесе багаті плоди. Близнюкам, які на новій роботі, варто бути готовими до того, що не відразу на новому місці буде легко.

РАК (23.06 – 23.07)

Вам належить прийняти непросте рішення, що стосуються роботи чи фінансів. Обдумуючи ситуацію, що склалася, не забувайте про те, що події можуть розвиватися несприятливим для вас чином, тому краще підготувати шляхи до відступу. Небажано вступати в суперечки з керівництвом, більш досвідченими колегами та іншими людьми, які можуть вплинути на розвиток вашої кар’єри.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Вдалий день, особливо для тих, хто ставить перед собою високі цілі і не боїться поодинці братися за вирішення найтяжчих завдань. Можна експериментувати, шукати нові способи і методи роботи, по-новому розставляти акценти в спілкуванні з людьми, з якими вас пов’язують ділові відносини. Доведеться економити, щоб не потрапити в неприємності

ДІВА (24.08 – 23.09)

Особливо вдалим цей день не назвеш. З труднощами ви стикаєтеся частіше звичайного, здійснення бажань відкладається на невизначений термін, до того ж доводиться мати справу з неприємними людьми. Можливі переживання і хвилювання, в цій ситуації буде важко взяти себе в руки, але ви все ж приймете правильне рішення.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Можна братися за якісь важливі проекти, але лише в тому випадку, якщо ви абсолютно впевнені, що вас підтримають. Можливі фінансові труднощі. В середині дня буде можливість справити приємне враження на начальство. Скористайтесь цією можливістю.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ні серйозні справи, ні важливі зустрічі не відкладайте на завтра. Вранці можна займатися вирішенням фінансових питань, обговорювати з зацікавленими особами перспективи вашого кар’єрного росту і просто займатися тим, чого бажаєте.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Причин для занепокоєння немає, день складеться виключно вдало. Навіть якщо ви не ставите перед собою масштабних цілей і не виявляєте бажання трудитися в поті чола, день буде прибутковий. Удача сама йде вам в руки, і ви не втрачаєте її. Можливі несподівані ділові пропозиції, в тому числі дуже привабливі.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Якщо в цей день удача вам і посміхається, то дуже вже швидкоплинна. В першу чергу це стосується професійної сфери, де визначено намічаються не найприємніші для вас зміни. Уникайте суперечок з керівництвом і колегами, якщо ваша думка буде відрізнятися від думки більшості, промовчіть.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

День добре підходить для завершення справ, розпочатих напередодні. Добре проходять і зустрічі, про які ви домовилися ще минулого тижня, в тому числі – романтичні. За щось нове потрібно братися з обережністю, до нових знайомих – ретельно придивлятися, не все так гладко як здається.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вдалий день. Ваша інтуїція дуже сильна, і ви швидко розумієте, в якій ситуації і як слід себе вести, щоб домогтися потрібного результату. Представники цього знаку набувають корисні знання і навички, а також знаходять друзів, за підтримки яких зможуть вирішити не тільки професійні, а й особисті питання. Гроші, як магнітом притягнуться до вас

Фото для osoblyva.com

You cannot copy content of this page