fbpx

“Господарі” серпня і неймовірні щасливчики. Що приготував прийдешній місяць

За прогнозами астрологів, у серпні Левів буде просто переповнювати позитив. Дайте хід новому і в справах, і в особистому житті – все вийде. Якщо доля кине вам виклик, не думайте від нього ухилятися. Зараз найкращий момент не тільки утримати взяті висоти, але й завоювати нові. Перемога буде за вами. Тільки в поспіху не ображайте колег та близьких людей, а то відгукнеться.

Сприятливі дні в серпні для Лева: 2, 6, 14, 17, 19, 29

Несприятливі дні серпня для Лева: 1, 5, 10, 13, 20, 26, 27, 31

Кар’єра і фінанси Левів у серпні:

У кар’єрній діяльності в серпні Леви багато чого зможуть досягти завдяки своєму красномовству. Але не забувайте, що іноді язик людини – його найлютіший ворог. Не базікайте зайвого. З колегами підтримуйте теплі стосунки, але не присвячуйте їх в нюанси вашої особистого життя. Дізнавшись деякі подробиці, дехто намагатиметься поширити їх, причому в перебільшеній формі.

Якщо чутки все ж поповзуть, виправдовуватися не поспішайте – зберігайте царське мовчання, тим самим показуючи, що ви вище від пліток. Начальство зараз буде налаштоване до вас вельми лояльно. Сміливо висувайте конструктивні пропозиції, оригінальні ідеї. Просіть більшого, кращого, загадуйте неможливе. Зараз хороший час, щоб отримати те, чого ви бажали так сильно і так довго.

Фінансове становище Левів у серпні обіцяє радувати. Дірка в бюджеті, викликана недавніми витратами, дуже швидко залатається завдяки значному грошовому надходженню. Це може бути премія, оплата за роботу. Однак намагайтеся обмежувати себе у витратах і менше спілкуйтеся з тими, хто має звичку жити в борг.

Особисте життя Лева у серпні:

В особистому житті у серпні сімейним Левам доведеться на деякий час поринути в минуле і виправити ті помилки, яких ви колись припустилися. Ваш партнер згадає про застарілі образи, а вам залишається тільки прийняти цю ситуацію зі смиренням. Не намагайтеся чинити опір й удавати, ніби нічого не відбувається. Уважно вислухайте кохану людину, дайте їй зрозуміти, що усвідомили свою провину, і попросіть вибачення. Ваш піднесений настрій буде сприяти налагодженню конфліктів.

Для тих представників знаку, хто ще самотній, зірки приготували приємний сюрприз. Людина, до якої ви відчуваєте симпатії, виявить відповідне відчуття. Будьте відкритими й щирими, і тоді ваше перше побачення буде мати продовження.

Здоров’я Левів у серпні:

У серпні зі здоров’ям у Левів все буде складатися благополучно. Ви будете вести здоровий спосіб життя. Деяка небезпека загрожує з боку тварин, яких ви обожнюєте. Крім того, слід уникати зловживання алкоголем. Лев – п’ятий знак Зодіаку, період якого триває з 23 липня по 21 серпня. Один з найбільш самовпевнених знаків, його стихія – вогонь, символ – лев, пов’язаний з вогнем. Планета-покровитель – Сонце.

Камені-талісмани: бурштин, алмаз, смарагд, рубін, топаз і хризоліт. Основні риси характеру, які відрізняють Левів від решти: енергійність, душевність, марнославство, гордість, рішучість і впертість.

You cannot copy content of this page