Гості пішли, а бабуся вирішила перевірити чи не залишив хто негативу в будинку. Результат нас вразив

Незважаючи на те, чи вірите ви в мaгію або міcтику, у кожного з нас є своя власна енергетика. Вона залишається в місцях, де ми живемо, і в об’єктах, які використовуємо. У наших будинках зустрічаються різні енергії, як нас самих, так і членів сім’ї.

Негативна енергія викликає стpес, проблеми зі здоpров’ям, фінансові проблеми і погані відчуття. Якщо ви думаєте, що така енергія присутня у вашому будинку, то зробіть те, що виправить ситуацію. Джерело

Насипте сіль (на 1/3) в прозору скляну. Після залийте на 1/3 холодною водою і 1/3 білим оцтом. Помістіть склянку в кімнату, де на вашу думку зібрана негативна енергія.

Читайте також: Сильні і влучні поради від прopoчиці Ванги, які змінять ваше життя назавжди

Як проводити ритуал?

Після того як ви встановите склянку, ніхто не повинен торкатися її протягом наступних 24 годин. Якщо колір рідини не змінюється, то ви можете зітхнути з полегшенням, так як в цій кімнаті немає негативної енергії. Але якщо ви помітили бульбашки в склі або рідина стала непрозорою, то, очевидно, у вас є деякі проблеми.

Після того, як рідина в склянці поглине негативну енергію, вилийте її в унiтаз і дайте воді стекти. Повторюйте процес щодня, поки рідина в склянці не стане прозорою.