fbpx

Готується грандіозна подія: Дівам 2022 Рік обіцяє сприятливу обстановку в будинку, Новий рік подарує Водоліям нове відчуття життя. Гороскоп на перший місяць Нового Року

Овен

У січні 2022 року в Овнів з’являться нові грандіозні ідеї, а оточуючі люди будуть дуже сприйнятливими до ваших прохань, які так чи інакше будуть пов’язані з новими проектами. Пам’ятайте, що січень – це час планування та постановки нових завдань. Зараз, як ніколи, ви здатні вплинути на майбутні події, направивши устремління колег та близьких людей у ​​відповідне вашим інтересам русло.

Телець

Новий 2022 рік у січні ще не встигне повністю вступити у свої права, отже, з самого початку року обіцяне фінансове благополуччя та успіх у справах, прописаних у гороскопі на наступний рік, Тельцям очікувати не слід. Відносини з партнером будуть гармонійними і особливо ніжними цього зимового місяця.

Близнюки

В житті готується якась грандіозна подія, не залишатиме Близнюків весь січень. У цьому є частка правди, проте Близнюки отримають навіть нововведення до останнього дня місяця.

Рак

Наприкінці січня можливі деякі відступи від загальної сприятливої ​​картини місяця. Імовірні фінансові труднощі, загострення невирішених у минулому році проблем, а також поява фінансових претензій з боку третіх осіб. Втім, до кінця січня 2022 року Ракам під силу впоратися з подібними негараздами.

Лев

З приходом нового року Леви відчують необхідність у стабільності. У січні 2022 року Леви увійдуть у контакт зі знанням та енергіями, які здатні дозволити їм втілити у реальність внутрішню потребу у стабільності або провести добре структуровані та сплановані зміни у оточуючих Левів подіях.

Діва

Рік, що настав, обіцяє Дівам сприятливу обстановку в будинку, позитивне забарвлення взаємин з партнером, романтика і гармонія будуть йти поряд з вами протягом усього року. Проте січень може піднести кілька несподіваних сюрпризів, стосунки меду коханими можуть набути характеру суперництва з ледь вловимими нотками ревнощів.

Терези

Весь місяць володарів знаку зодіаку Терези будуть хвилювати сімейні проблеми, питання взаємини з родичами та коханими. Якщо на самому початку року такі питання носитимуть химерний, веселий і святковий характер, то в другій половині січня проблеми з родичами аж до сьомого коліна знайдуть прагматичну спрямованість. Цілком можливо, вам доведеться надавати близьким людям допомогу як моральну, так і матеріальну.

Скорпіон

У діловій сфері, січень для Скорпіона — це час заробітку грошей, підвищених витрат, фінансового ризику, надихаючого успіху та незабутнього почуття влади, могутності, всього того, про що говорять «перебувати на вершині світу».

Стрілець

У січні турботи, тривоги та проблеми минулих років зникнуть з вашого життя як за помахом чарівної палички. Ваша щедра і благородна натура самостійно знайде правильні шляхи самовираження, тільки не домішуйте сюди бажання вашого розуму, все має йти своєю чергою. Кількісні та якісні характеристики змін, що відбуваються на ваших очах, будуть розбурхувати вашу уяву.

Козеріг

Січень сприятливий для спілкування та поїздок на далекі відстані. Юне покоління Козерогів під впливом нового оточення буде здатне генерувати оригінальні ідеї та проекти. Зірки радять Козерогу не стояти на місці, чим більше місць ви зможете відвідати в січні цього року, тим краще і різноманітнішим буде ваше життя.

Водолій

Новий рік подарує Водолію нове відчуття життя. З самого початку року зірки нададуть Водолію весь необхідний захист, але головною ідеєю січня стане початок внутрішньої перебудови, зміни внутрішньої гармонії. Потужні надихаючі та зцілюючі сили у січні 2022 року перебувають у контакті з вашим внутрішнім світом.

Риби

Варто ще раз нагадати, що Рибам у січні 2022 року необхідно ясно дивитися на речі, реалістично підходити до питань навколишньої ситуації та обирати лише той єдиний шлях, який відповідає вашим інтересам. Початок 2022 року це час новорічного чаклунства, але для Риб це ще й період ілюзій та самообману.

You cannot copy content of this page