fbpx

Гроші будуть липнути: знаки Зодіаку, які у серпні зможуть збільшити свої прибутки

Козеріг

Козероги знають ціну грошам, вони справжні матеріалісти. Крім того, під цим знаком народжуються працьовиті і наполегливі люди, які при крайній потребі можуть продати “повітря в банках”. У серпні зірки значно підвищать шанси представників цього знаку на фінансові успіхи

Діва

Ще один земний знак, до якого гроші “липнуть”. Вважається, що саме під цим сузір’ям народжуються мільйонери. На відміну від Козерогів, Діви більш педантичні, стежать за бюджетом, а головне – люблять і вміють економити. Проте, і у них в останній місяць літа буде можливість збільшити свої прибутки.

Терези

Повітряні і збалансовані – ці знаки справжні улюбленці долі. Саме вони найчастіше стають переможцями лотерей або азартних ігор. Гроші ніби сиплються їм в руки, через що в бізнесі їх теж може чекати велика удача. У серпні вони ще раз в цьому переконаються.

Водолії

Ці повітряні знаки теж дуже талановиті і креативні. Велика кількість ідей дозволяє їм знайти ту саму прибуткову справу. Однак їм деколи не вистачає обережності, через що можуть разом втратити все зароблене. Астрологи радять Водоліям навчитися економити і вкладати гроші в щось корисне замість того, щоб спускати їх на швидкоплинні радості, тоді у серпні у них буде можливість покращити свій фінансовий стан.

You cannot copy content of this page