fbpx

Гроші будуть сипатися благополучно. Точний гороскоп на 11 грудня для всіх: Терези, якщо ви безробітний – саме час шукати роботу, Леви для вас буде відчутна матеріальна допомога від родичів

Овен

Сьогодні все буде у Ваших руках, а це означає, що якщо Вам щось не сподобається, Ви цілком можете це змінити. Це правило відноситься як до емоційних питань, так і до ситуацій, пов’язаних із роботою. Будьте готові до того, що доведеться відкликати когось у бік для розмови віч-на-віч, щоб обговорити непросту тему. Для того щоб протистояти можливим проблемам та конфліктам, постарайтеся уникати всього, що змушує Вас почуватися не комфортно або псує настрій.

Телець

Якщо Ви зараз займаєтесь якоюсь важливою справою чи проектом, то сьогодні саме час для того, щоб довести її до кінця. Будь-яка Ваша дія в цьому напрямку може призвести до успіху або навіть уславить Вас. Якщо Ви хочете взятися за щось нове, то спочатку переконайтеся, що не залишилося жодних незакінчених справ. Намагайтеся не залишати нічого на потім. Ви не зможете відчути повного задоволення, доки не перевернете останню сторінку.

Близнюки

Сьогодні Вам дуже заважатимуть люди, які більше говорять, ніж роблять. Тримайтеся подалі від тих, хто звеличує себе вище за всіх, тому що насправді їм навряд чи є за що себе хвалити. Вони лише базікають, а ось дій від них не дочекаєшся. Найкраща тактика — не звертати на них уваги та сконцентруватися на своїх вчинках, а не на словах. Робити багато шуму з нічого не у Вашому стилі, тож нехай за Вас кажуть Ваші дії.

Рак

Найкраще провести сьогоднішній день із друзями. Знайдіть якесь звичайне заняття, щоб нікому не довелося надмірно напружувати фантазію. Це може бути спільна вечеря або подорож кудись. Ніхто так не допоможе вам розібратися в останніх подіях, як друзі. Немає нічого цікавішого та кориснішого, ніж обговорювати свої надії та мрії з людьми, які Вас розуміють. До того ж, комусь із них дуже хочеться поділитися з Вами своїми новинами, тому є ще один привід для свята.

Лев

Немає нічого поганого в тому, щоб сьогодні заохотити викид кокетливої ​​енергії при спілкуванні з незнайомцем — навіть якщо один із Ваших стриманіших друзів усім своїм виглядом демонструє несхвалення. За умови, що Ви не обіцяєте і не маєте на увазі нічого серйозного, Ви можете без побоювання фліртувати та зачаровувати людину, яка Вас цікавить. Ваше почуття гумору — це, найімовірніше, найефективніший спосіб змусити чиїсь очі засяяти, тому розкажіть смішний анекдот і нехай сміх зігріє Вас.

Діва

Будь-які заняття будуть для Вас хороші, крім походу по магазинах разом з друзями. І навіть якщо Ви відчуваєте, що здатні утриматися в рамках бюджету, не варто випробовувати долю. Краще запропонуйте подивитися кіно або зайнятися чимось, що надовго займе компанію. А якщо погода дозволить, відправтеся з товаришами на тривалу прогулянку на свіжому повітрі.

Терези

Активне спілкування, подорожі – все це дуже пожвавлює життя, проте сьогодні постарайтеся всього цього уникати. Тримайтеся подалі від усього, що може відвернути Вас від першочергових завдань. Це може бути будь-що: спроби довести до кінця справу, пов’язану з роботою, підготовка до важливого іспиту або спроби набратися рішучості, щоб запросити когось на побачення. У жодному разі, Вам зараз не можна відволікатися. Тримайтеся подалі від шуму та вечірок. Зосередьтеся на тому, що справді важливо. Якщо ви безробітний – саме час шукати роботу.

Скорпіон

Спогади про минуле сьогодні не принесуть нічого доброго, а лише затьмарять Ваше сприйняття сьогодення. А у деяких питаннях як ніколи потрібна ясність. Тому постарайтеся жити сьогоденням. Дивіться вперед і думайте про чудові пригоди, які чекають попереду, замість того, щоб шкодувати про колишнє. Роздуми про давні помилки чи досягнення — це марна трата часу. Зосередьтеся краще на можливостях, які відкриваються перед Вами прямо зараз.

Стрілець

Ви останнім часом відчували нестачу часу? Якщо хочете, щоб його побільшало, то подумайте, навіщо воно Вам. Якщо час Вам потрібний для того, щоб приділити увагу близьким людям, тобто дуже просте рішення – перебудуйте свій робочий розклад, щоб було більше часу для особистих справ. А якщо Ви хочете побути наодинці із собою, то доведеться трохи почекати. Зараз головне завдання – більше спілкуватися з людьми, яких любите та які люблять Вас.

Козеріг

У Вашому житті починається спокійний і безтурботний етап, де від Вас потрібно лише розслабитися та насолоджуватися тим, що відбувається. Весь світ буде нагадувати величезний парк розваг із захоплюючими видами та веселими атракціонами на кожному кроці. Зараз саме час обзавестися новим хобі або просунутися вище кар’єрними сходами. Ваш розум як ніколи відкрито для нових ідей.

Водолій

Іноді дуже корисно змінювати коло спілкування, тому постарайтеся сьогодні поспілкуватися з людиною, з якою зазвичай не проводите час. Це не обов’язково має бути довга, насичена подіями зустріч. Досить просто познайомитись трохи ближче. Підсядьте у їдальні за обідом до малознайомої людини або зав’яжіть у черзі розмову з незнайомцем. Навіть короткої розмови ні про що буде достатньо, щоб нагадати Вам про те, наскільки бувають примітні люди, що оточують Вас.

Риби

Під час спільного обговорення хтось із членів команди може висловити незвичайну ідею, яка змусить інших незручно замовкнути. Причина в тому, що будь-які інновації викликають у людей подив. Якщо вони раніше ніколи не чули ні про що подібне, то не знають, як на це реагувати. Але якщо Ви зможете розібратися в цьому реченні та зрозуміти, як його вдосконалити, висловіть свої думки вголос. Виявіть хоробрість та повагу до чужих ідей – це ключові якості для справжнього лідера.

You cannot copy content of this page