fbpx
Гороскоп

Гроші будуть з’являтися, як за помахом чарівної палички: кого за знаком Зодіаку багатство чекає вже у грудні

Близнюки

Прихід коштів чекає у середині грудня Близнюків. Фінансова сторона життя налагоджуватиметься з кожним днем. Крім основних, звичних виплат вдасться отримати кошти з низки джерел. Близнюкам вдасться знайти додатковий заробіток, а також повернути великий борг.

Приємно порадує роботодавець – можна розраховувати не лише на преміальну виплату, а й на підвищення заробітної плати. Несподівано Близнюкам можуть запропонувати підробіток, відмовлятися від нього не варто, адже він може стати постійним і приносити непоганий дохід.

Лев

Завдяки своєму пробивному характеру не знатимуть фінансових проблем у середині грудня Леви. Їм буде легко та просто знайти джерела додаткового доходу. Це може виявитися дуже відчутним підробітком, а можливо, джерелом доходу стане хобі.

Декому вдасться отримати дохід за рахунок зроблених раніше вкладень. Це може бути як прибуток від спільного з кимось бізнесу, так і дивіденди від цінних паперів.

Терези

Чарівним чином з’являтимуться гроші у Терезів. Насамперед варто сказати про роботу, тут може чекати приємний сюрприз – премія. Також може бути підвищення заробітної плати. Все буде Терезам тільки на користь.

Вийде у них зірвати непоганий куш на продажу чогось дуже недешевого. Ймовірно, що об’єктом буде нерухомість. У будь-якому випадку навар від угоди буде непоганий, а Терези виявляться їм цілком задоволені.

You cannot copy content of this page