Гроші на лікування чоловік дав у борг: “Відчуття, що він мене не кохає. Одружився тільки тому, що вже час створити сім’ю”

Я досить рано вийшла заміж. На першому курсі інституту випадково познайомилася з Вадимом, який був старший за мене на 10 років. Різниця у віці не лякала, мені було цікаво з ним.

Галантний чоловік, жодного разу не був одружений. У нього свій бізнес і невелика однокімнатна квартира, куди я через місяць стосунків і переїхала. Всяко краще, ніж в гуртожитку. Через півроку спільного життя Вадим зробив мені пропозицію. Джерело.

Поки я думала, він наводив аргументи на користь шлюбу і майбутніх дітей. Я здалася і відповіла: «Так».

Через тиждень після весілля відбулася серйозна розмова, мій чоловік озвучив, що сімейним бюджетом в сім’ї керуватиме він, так як я ще молода і недосвідчена. Мені здалося це розумним, і я знову погодилася.

З цього моменту Вадим став мене лаяти за невиправдані витрати, зокрема за зайву на його думку, косметику і одяг. Хоча я все купувала на свою зарплату, у нього нічого не просила.

В результаті чоловік заявив, що оплата комуналки і покупка продуктів тепер на мені. А він все відкладає на трикімнатну квартиру для нашої сім’ї.

Я дурепа, знову погодилася, я ж мріяла про просторе житло.

Далі тільки гірше, я зaвагiтніла. Вадим спочатку літав на крилах щастя, а потім все повернулося на круги своя. В результаті пішла в декрет, нapoдилася дочка.

Всі витрати, пов’язані з дитиною виявилися теж на мені. Я стала просити у чоловіка грошей на памперси, на одяг малюкові. Зглянувся і виділив рівно 1000 тис. на місяць! Про себе я давно забула, економлю буквально на всьому.

Тут варто зауважити, що і чоловік зайвого собі не купує. Мaніaкaльно збирає на майбутню квартиру. Я живу надією, що коли сума набереться, то ми заживемо нормальним життям.

Читайте також: Мотря не проти купити нову теплу хустину, але мусить берегти гроші для Антона. Він у місті повинен вдягатися «по-модньому». А син соромився сільської родини і бідної матері, навіть на весілля не покликав

Я дуже хочу балувати дочку, купувати їй гарний одяг та іграшки, але не можу цього зробити. Ходжу в рваних колготках, чоловікові все одно. Каже під брюками ніхто не бачить.

Останньою краплею стало те, що мені терміново треба було пройти YЗД. Місць на безкоштовну процедуру не було, я попросила у чоловіка грошей. Пояснила ситуацію, і він знехотя дав мені необхідну суму в борг!

У мене таке відчуття, що він мене не кохає. Одружився просто тому, що вже час створити сім’ю, і тут я вдало підвернулася.