Гроші не затримуються: 6 марнотратів за знаком Зодіаку. Саме вони люблять витрачати більше, ніж можуть собі дозволити

Овен

Цей знак стихії Вогню особливо імпульсивний. Егоцентризм у них від народження. Овни роблять, а вже згодом думають.

Саме тому вони схильні купувати все, що є на касі. Для таких людей і розкладають товари. Овни багато трудяться, і всі їхні покупки виправдовуються лише одним — «я це заслужив».

Їм важливо мати нагороду за свої здобутки. Ці люди балують себе за велику працездатність та вміння заробляти гроші.

Лев

Це люди із добрим серцем. Вони люблять порадувати дорогих людей смаколиками, купують останні моделі гаджетів своїй дівчині і взагалі їм подобається справляти хороше враження.

Їм важливо здаватися найкращими. Все криється через бажання отримати кохання та повагу. Але й про себе ці представники котячих не забувають.

Леви часто купують наймиліші та найкрасивіші речі у подарунок собі. Саме тому вони так багато витрачають, часто перевищуючи свої можливості.

Риби

Представники водної стихії – це особливо чутливі особи. Саме цим і користуються багато хитрих маркетологів, наживаючись на слабкостях Риб.

Такі люди добре купують товари та послуги, які обіцяють їм заповнити порожнечу у душі. Грамотна реклама завжди допоможе Рибам легко попрощатися зі своїми грошима.

Цим милим мрійникам легко вселити що завгодно, вони дуже довірливі і вміють співчувати людям. М’якосердечність і нездатність вчасно сказати «ні» дуже часто спричиняють зайві витрати.

Стрілець

Ці люди не знають турбот ні в чому, вони люблять веселість і гарне проведення часу. Тому їхні гроші ллються рікою, доки не закінчаться.

Ніхто не зможе зупинити це, бо волелюбні Стрільці роблять те, що їм заманеться. Вони можуть витрачати великі суми задоволення свого его. З ними ніколи не буває нудно, тому вони мають багато друзів.

Стрільці ніколи не забувають робити своїм близьким прекрасні подарунки, та й взагалі радувати всіх, хто є в їхньому оточенні. Реальність у тому, що вони залишається багато місяця наприкінці грошей.

Близнюки

Ці люди ненавидять нудьгувати, тому, щоб знайти собі заняття, вони втечуть за покупками. Шопінг для них є свого роду хобі.

Близнюки не можуть встояти перед красивими чи унікальними дрібнички. Тому вони смітять ліворуч і праворуч своїми купюрами. Друзів теж не забувають балувати, купуючи для них найкращі подарунки, передбачаючи їхні бажання.

У результаті багатьом Близнюкам доводиться сидіти на гречці до наступної зарплати. Зате вони повеселилися як слід і близьких не обділили.

Водолій

Це люди із великим серцем. Природа не образила Водоліїв щедрістю. Ці знаки Зодіаку цінують у всьому красу, розкіш та зручності.

Вони вибиратимуть найнеймовірніші речі, які вимагатимуть від них великих фінансових вливань. Але це не стане перепоною для Водоліїв.

Ціна не має значення, якщо йдеться про ексклюзивність. Водолії також дуже добродушні, вони прагнуть допомогти всім, хто її потребує. Саме вони жертвують значну частину своїх доходів на благодійні цілі.