Гроші пливуть річкою до вас. Удача любить 5 знаків зодіаку, всесвіт підкидає їм пару козирів у кишеню

Водолії люблять пригоди та експерименти, але з усіх колотнеч виходять сухими з води. Вони бачать знаки згори і вміло їх розшифровують. Їм доля допомагає не лише знайти своє покликання, а й реалізуватись, бути успішними. При цьому таланти Водолія безмежні: від кіно до математичних здібностей. Найголовніше, щоб вони знайшли свої найсильніші сторони.

Близнюкам фортуна допомагає влаштуватися у житті. Найчастіше їм досить просто опинитися у потрібний час у правильному місці, і доля щедро дарує їм такі шанси. До речі, Близнюки вміють будь-яку не найсприятливішу ситуацію звернути на свою користь завдяки своїй уяві та таланту. Ти маєш лимони — зроби лимонад. Це життєве правило їх ніколи не підводить.

Лев народжений під щасливою зіркою. Він уміє справляти потрібне враження на потрібних людей, підтримувати вдалі знайомства. Успіх супроводжує Левам і в грошовій сфері, і в любовній. Вони вміло підкорюють найнеприступніші серця. Вони всюди можуть влаштуватися з комфортом.

Терези бувають сентиментальними, можуть зустрітися і з нерозділеним коханням, і зі складним життєвим вибором. Така суть цього знаку – весь час робити вибір. Але Фортуна допомагає схилити цю чашу у потрібний бік, допомагаючи прийняти правильне рішення. Вона підказує творчим Терезам, де шукати натхнення, Терезам-підприємцям — ідеї перспективних стартапів та вдалих інвестицій. Словом, Терези — ті ще везунчики, але вони цього часто не помічають.

Тельці бракують зірок із неба. Вони планомірно йдуть до мрії, не намагаючись побити світові рекорди, але не відступаючи ні на крок. Адже саме доля подарувала їм цілеспрямованість і працьовитість. Завдяки цій завзятості перед ними відчиняються будь-які двері.