fbpx

Гроші поллються річкою: гороскоп на січень 2022 року. Меркурій у Водолії 30 січня розпочинає ретроградний рух

Юпітер, який перейшов у грудні з Козерога на знак Зодіаку Водолій, пробуде тут увесь січень, вказуючи на початок нового річного циклу в житті кожного з нас, коли настає час нових ідей та перетворень. У періоди, коли Юпітер знаходиться у Водолії все те нестандартне, що досі знаходилося глибоко в нас і припадало пилом на полицях підсвідомості, нарешті, може гідно заявити про себе.

За Юпітера в Водолії вміння уникати традиційних поглядів і принципів, що встановилися, багатьма буде оцінено належним чином. Гроші поллються річкою у цей період.

8 січня 2022 року Меркурій із знаку Козерога переходить у знак Водолія. З Меркурієм у Водолії нас починає володіти потреба знань, новизни та оригінальних ідей. Думки і рішення у період розвиваються просто чудово і легко втілюються у життя.

19 січня Сонце входить на знак Водолія, пробуджуючи в нас бачення до всього нового, незвичайного та незвіданого. Свобода в діях і прийнятих рішеннях на найближчий місяць буде для нас важливою, як ніколи раніше.

У районі дати 20 січня при з’єднанні Марса та Урану в Тельці ми можемо робити несподівані вчинки, спровоковані діями інших людей. Вони можуть нести як творчий, і руйнівний характер. Також у цей час зростає інтерес до всього таємничого, більша довіра виявляється астрології, а також незвичайні факти та нові методи привертають нашу увагу до суспільних наук.

Меркурій у Водолії 30 січня розпочинає ретроградний рух, який триватиме до 21 лютого 2022 року. Ретроградні періоди Меркурія вказують на необхідність повторної перевірки всього, що було заплановано нами раніше. Це також сприятливий час для завершення старих проектів, але зовсім не вдалий час для початку чогось нового.

You cannot copy content of this page