Гроші, робота і покупки складають важливу частину нашого життя. Фінансовий гороскоп допоможе вам у залученні удачі в цій сфері. Астрологи розповіли про те, яким буде грудень

Всім нам в грудні необхідно позбутися від негативних думок, тому що вони будуть блокувати енергетику і сповільнювати фінансові потоки. В кінці 2020 року немає місця сумнівам, страхів і безпричинним самокопання. Астрологи нагадують: гроші не люблять тих, хто мислить песимістично.

Овен

У Овнів починається сприятливий період не тільки для фінансової активності, але і для роботи. Поки всі будуть зайняті покупками, їм варто сфокусуватися на справах і роботі. Цілком можливо, що Овнам вдасться істотно підвищити свій дохід. У цьому їм може допомогти хтось із оточення або нова людина. Ця людина подасть Овнам ідею для розвитку бізнесу або своїми порадами направить по вірному шляху, подарує потужну мотивацію.

Телець

Тельцям почати грудень варто з очищення карми. Необхідно відновити баланс добра і зла в собі, зробивши щось добре. Це підвищить удачу у всіх сферах життя, включаючи фінансову. Тельці з добрими намірами і чистою душею зможуть правильно направити свої сили, заробити більше грошей, отримати задоволення від життя. Їх позитивну енергію зможуть відчути навколишні, тому легше буде справити хороше враження.

Близнюки

Гроші підуть Близнюкам в руки. Це ідеальний час для активної роботи, посвячення себе справам. Перед новорічними святами краще не робити дорогих придбань. Астрологи рекомендують Близнюкам зробити все найважливіші покупки до початку третьої декади місяця. 21 число – негативний день, після якого інтуїція і фінансове чуття підуть на спад.

Рак

У грудні можна жити в полоні зіпсованих і непотрібних речей. Кінець року потрібно провести в чистоті і порядку. Якщо хочеться, щоб цей рік закінчився позитивно, а новий почався зі сприятливої ноти, варто позбутися від усього, що блокує струми творчої енергії. Це дозволить Ракам підвищити фінансову удачу і стати більш успішними. Також астрологи радять остерігатися необдуманих покупок.

Лев

Левам не можна перевтомлюватися. У грудні можна залишати на роботі все своє здоров’я і особистий час. Необхідно приділяти увагу другій половинці і близьким. Левам необхідно взяти паузу в роботі і перестати ризикувати. Фінансова сфера стане другорядною. Набагато важливіше подарувати собі спокій і умиротворення.

Діва

Дівам для того, щоб досягти успіху в сфері грошей і роботи, необхідно підвищити енергетику і життєвий тонус. У грудні сили можуть покинути Дів, їм захочеться розслабитися, забути про справи. Поки що це робити рано, адже в другій половині грудня на голову Дів можуть звалитися нові обов’язки. Боятися їх не варто, адже вони зможуть зробити Дів більш впевненими в собі. Це буде дуже важливий період. Якщо не відкладати важливі справи на потім, доходи підвищаться.

Терези

У Терезів духовна і фінансова сфера можуть переплестися. У зв’язку з цим в грудні можна спробувати скористатися мантрами для залучення благополуччя. Правильний настрій дасть Терезам можливість знайти нову роботу, підвищити дохід і здійснити важливі придбання. Астрологи зазначають, що особливо позитивними стануть віддалені покупки в інтернеті. Саме так краще придбати всі подарунки для себе і для близьких людей. Для підвищення доходу на початку місяця варто попрацювати над власним стилем.

Скорпіон

Є три Знака Зодіаку, яким не щастить з грошима. Скорпіонам ні в якому разі не можна прислухатися до порад і рекомендацій цих людей. Це може призвести до великих проблем і втрати фінансів. Замість цього краще спертися на власний досвід, мудрість й інтуїцію. Так буде краще для продуктивності.

Скорпіонам варто остерігатися великих витрат з 19 по 23 число включно. У цей період зірки і планети будуть не в дусі. Також в грудні не варто брати гроші в борг, оформляти кредити. У 2021 рік краще увійти без боргів.

Стрілець

Стрільцям варто спертися на силу самонавіювання. Вона допоможе їм налаштувати себе на фінансовий успіх, перемоги і перетворення життя. Якщо впевненість пропаде, можна згадати свої минулі перемоги: це сприятливо позначиться на мотивації. Астрологи радять частіше носити одяг під колір очей. Це істотно посилить енергетику Стрільців і приверне удачу у фінансовій сфері. Найактивнішою і позитивною стане друга декада грудня.

Козеріг

Козерогів на початку грудня може наздогнати зневіру і негатив. Змови від туги і зневіри допоможуть відновити сили і продовжити рух вперед по фінансовій дорозі. Відзначається, що з 11 по 29 грудня Козерогів буде чекати море нових можливостей. Їх відвідає натхнення і бажання більше працювати. Успіх очікує всіх Козерогів, які постійно перебувають в роз’їздах і відрядженнях або працюють за кермом автомобіля.

Водолій

Водоліям зірки допоможуть знайти фінансову удачу, причому вже з першого дня зими. Це дуже сприятливий місяць для фінансової активності, роботи, зміни ділового напрямку. Втілити будь-яку мрію в реальність допоможе сила думки. Через те, що нічні світила перебувають в дуже сприятливому положенні, Водоліїв чекає успіх і в творчій сфері. Астрологи радять приділяти увагу діловим зустрічам, спробам вибити собі кращі умови – підвищення на посаді або за зарплатою.

Риби

Не можна недооцінювати силу позитивного мислення. Риби, які мислять в оптимістичному ключі, будуть на крок попереду всіх інших. Грудень стане часом великого фінансового успіху. Можна відкривати новий бізнес, шукати джерела альтернативного доходу, влаштовуватися на нову роботу. Зараз найкращий час для заробітків, так що варто обережніше ставитися до витрат. Не потрібно робити емоційні, необдумані покупки. У грудні можна сміливо купувати гаджети, одяг, електроніку, побутову техніку.