Гроші впадуть на голову: хто з щасливчиків Зодіаку зірве джекпот в 2022 році

Астрологи назвали представників знаків Зодіаку, яким точно пощастить у 2022 році. Хтось зможе виграти грошову лотерею, інші просто зловлять фінансову удачу за хвіст.

Скорпіонів по праву можна вважати лідерами рейтингу, адже вони належать до тих людей, які знаходять п’ятисотні купюри і отримують дорогі путівки на закордонні курорти в подарунок. Їм вдається вийти переможцем з будь-якої ситуації без особливих зусиль. Тому розіграш або лотерею вони неодмінно повинні взяти з собою.

Водолія не можна назвати на сто відсотків щасливчиком. Кожен раз, коли їм доводиться робити серйозний вибір, вони зіштовхуються з невизначеності, яка їх покриває. Однак вони, як і Скорпіони, можуть знайти гроші, а потім витратити їх на лотерейний квиток. Представники цього знака Зодіаку ніколи не зациклюються на своїх мріях, адже Всесвіт вже віддає їм все прямо в свої руки.

Стрілець займає третє місце в списку щасливчиків-2022. Інші можуть здогадатися і позаздрити, як просто Стрілець може отримати, як то кажуть, все відразу. Наприклад, випадково купити лотерейний квиток і виграти, не менше того, розкішну квартиру на Лазурному узбережжі.

Риби використовують можливість «тягнути щасливий квиток» на свою користь, хоча самі цього не підозрюють. Вони не проти жартувати про свою удачу в колі родичів. Всупереч сумнівам, їм вдається довіряти своїй інтуїції, але зловживаючи здібностями, вони також ризикують втратити свій рідкісний дар.

Діви в будь-якій ситуації залишаються розумними і вдумливими, особливо коли мова йде про гроші. Вони не будуть витрачати свої останні заощадження, щоб інвестувати в сумнівну фінансову піраміду. Однак вони будуть дуже скептично ставитися до призу – Діви, безсумнівно, розділять половину виграшу або навіть віддадуть всю суму людині, яка одного разу здивувала їх хорошим подарунком. Вони не шкодують, тому що самі гроші падають їм на голову.