fbpx

Гроші як вода: яким знакам Зодіаку постійно не вистачає коштів

Овен

Розпоряджатися фінансами люди цього знаку не вміють не через відсутність грамотності. Овни просто ніколи не рахують гроші. Вони імпульсивні, ними часто керують емоції, а не здоровий глузд. Здійснювати спонтанні покупки за такого розкладу вони будуть часто. А це здатне підірвати будь-який бюджет.

Терези

Представники даного знаку відрізняються щедрістю, що саме по собі не так погано, але зберегти стабільним матеріальне становище ця риса не допомагає. Терези будуть при кожній нагоді показувати свої можливості, демонструвати, що вони в чомусь краще.

Якщо на це потрібно витратити гроші, вони погодяться, не вагатимуться навіть. Від такої моделі поведінки Терези можуть відмовитися тільки в тому випадку, якщо поруч хтось, хто їх мотивуватиме, спрямовуватиме іншим шляхом.

Риби

Усі риси, які необхідних ведення бізнесу, у Риб є. Але це не має жодного значення, тому що Риби не можуть відкритися. Вони багато витають у хмарах, постійно мріють, а ось до активних дій не переходять. Це заважає представникам знаку не лише одержувати бажане, а й збільшувати свої доходи. У результаті виходить так, що Риби ледве зводять кінці з кінцями.

Близнюки

Лінуватися представникам сузір’я не властиво. Якщо Близнюкам подобається їхня робота, то вони проявлятимуть активність, працюватимуть. Але при цьому зберегти все зароблене вони навряд чи зможуть.

Справа в тому, що ці особи купуватимуть непотрібні речі, намагатимуться придбати все, що їм сподобалося. Відсутність економії і призведе Близнюків у якийсь момент до того, що кишені виявляться у них пустими.

Діва

Приземлені представники даного зодіакального сузір’я, здавалося б, не повинні знати жодних проблем із грошима. Але практика показує, що Діви не вміють розпоряджатися грошима. Вони багато в чому відмовляють, не купують при цьому те, що може полегшити їм життя, подарувати пару годин вільного часу на день, який можна витратити на те, щоб заробити додаткові гроші. Так Діви виявляються без запасу коштів.

You cannot copy content of this page