fbpx

Грошолюбні скнари та найщедріші, хто вони за знаком Зодіаку

“Щедра людина – це той, хто дає відповідній людині відповідну річ у відповідний час”, – сказав Аристотель. Хто ці чоловіки, що мають настільки цінний характер?

Близнюки

Подвійність Близнюків виявляється і у фінансових питаннях. З одного боку, вони готові витрачатися, не думають, скільки платять за вас, але, з іншого боку, їх весь час щось зупиняє.

Чоловік-Близнюки постійно підраховує, скільки він заплатив і коли, вголос не вимовляє, але якщо йому здається, що витрати надмірні, буде дратуватися, на необхідність оплачувати ваші потреби.

Діви

Дуже обачні, а найголовніше, ощадливі натури. Де проходить тонка грань між ощадливістю та скупістю, потрібно дивитися у кожному конкретному випадку.

Але те, що чоловік-Діва підраховує свій бюджет і чітко знає, що варто купити, а чим можна знехтувати, — це факт. Стосовно жінок він може дозволити собі більше, ніж зазвичай, але все одно буде задумуватися: чи правильно він зробив, купивши вам новий телефон.

Скорпіон

Ці знаки щедрі, люди ними захоплюються. Вони готові обсипати жінку грошима з ніг до голови. Але фінансова широта їхня закінчується рівно тоді, коли вони одержують від жінки своє.

Не має значення, про що йдеться, але отримавши бажане, Скорпіон починає відступати, його інтерес — танути, а за цим слід неминуче скорочення витрат на вас.

Овен

Представник цього знаку дуже щедрий, але лише у статусі постійного партнера. Не переймайтеся – гроші є, гроші будуть. Якщо ж ваші відносини у початковій стадії, доведеться трішки потерпіти.

Пояснення такої поведінки Овнів просте: навіщо йому на вас витрачатися, доки не до кінця зрозуміло, чи складеться між вами чи ні. А якщо не складеться, виходить, гроші були на вітер? А от попросту гроші Овен не любить витрачати.

Водолій

Водолії можуть бути щедрими, зможуть здивувати, порадувати подарунками, і пред’явити, по суті, претензії нема до чого. Питання в тому, що ці подарунки підозріло несподівані, і чи не хоче він загладити свою провину подібним чином?

Пояснити це складніше, ніж відчути. Так що вмикайте жіночу інтуїцію і спробуйте відокремити параною від реальних сумнівів.

Стрілець

Стрільці не лише люблять робити подарунки а й отримувати, запам’ятайте це. Проблема не в тому, що вони щедрі, а в тому, на що саме вони витрачаються. З цим у Стрільців не дуже добре: смак, як правило, відсутній, так само як і почуття міри.

Так, представники цього знаку будуть радувати вас сюрпризами, але очікування буде зовсім не те.  Якщо ви хотіли отримати красиву сумочку, то сміливо можете очікувати рюкзак.

Лев

Леви люблять широкі жести, їм подобається справляти враження, виглядати у власних очах краще за інших — тим паче вони апріорі вважають себе №1. Використовуйте це, якщо у вас немає серця. А якщо є серце та любов до представника цього знаку, тоді тисніть на гальмо і не дозволяйте йому безглуздо кидатися грошима.

Проникливо скажіть йому, що він найкращий просто за фактом і не варто так витрачатися. А взагалі, ось вони, найщедріші чоловіки за знаком зодіаку – Леви. Тож якщо ви зустріли Лева і маєте сумніви, на рахунок його фінансів, відкиньте все геть і тримайтеся біля нього і все у вас буде і завжди.

You cannot copy content of this page