Грошове дерево: як правильно посадити і де поставити, щоб у домі завжди водились гроші

Грошове дерево відоме багатьом, адже ця квітка приносить в будинок гармонію і матеріальне благополуччя. Експерти радять звернутися до вчення фен-шуй, щоб правильно розташувати рослину в будинку і активувати зону грошей. Завдяки нехитрим маніпуляціям можна з легкістю позбавитися від проблем з фінансами.

Грошове дерево по фен-шуй: як правильно посадити

Грошовим деревом товстянку називають через її листочки, схожих на монетки. Цю рослину можна зустріти в багатьох будинках. Вона невибаглива у догляді і не вимагає пильної уваги. Тим, хто вирішив зробити товстянку своїм грошовим талісманом, не варто приймати рослина в дар. Вважається, що рослину потрібно купити, а ще краще – «вкрасти» з дому, де немає проблем з грошима. Джерело.

Для цього можна непомітно відламати невеликий відросток, принести його додому і поставити в воду, щоб він пустив коріння. Садити грошове дерево потрібно в невеликий горщик, поклавши на дно кілька монет.

У міру зростання рослину пересаджують в більш просторі ємності, не забуваючи підкладати дрібницю, а також прикрашаючи деревце символами багатства фен-шуй : монетами, червоними стрічками і конвертами.

Куди поставити грошове дерево для залучення багатства

Правильне розташування грошового дерева в приміщенні допоможе активувати фінансові потоки і позбутися від проблем з грошима. Згідно з ученням фен-шуй, за багатство відповідає південно-східна зона – саме туди варто помістити рослину, щоб активувати сектор грошей. Знайти південно-східну зону можна за допомогою звичайного компаса.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, які найчастіше розлучаються

Після того, як зона багатства буде визначена, її потрібно правильно оформити. Для цього потрібно прибрати зайві предмети, які заважають циркуляції грошової енергії. Там, де стоїть товстянка, варто розмістити символи багатства і процвітання, а під горщик покласти кілька купюр. Поруч з грошовим деревом можна поставити скарбничку, щоб гроші не переводилися в будинку.

З рослиною, розташованою в секторі багатства, розмовляють, а також поливають її грошової водою. Важливо не допускати появи пилу на листочках, інакше фінансові потоки будуть заблоковані. У секторі багатства можна розмістити невеликий фонтан, акваріум із золотими рибками або вазу з чистою водою. Також в грошовому секторі можна повісити картину, на якій зображено водоймище.

Грошове дерево, за яким правильно доглядають, обов’язково відповість взаємністю і буде притягувати до хати фінанси. Мало хто знає, що товстянка здатна цвісти. Вважається, що в тих будинках, де рослина порадувала своїх господарів ніжними суцвіттями, ніколи не буде проблем з грошима.