Грошові щасливчики: 4 знаки Зодіаку розбагатіють на початку 2022 року

Овен

Непогано почнеться 2022 для Овнів. Гроші почнуть приходити до них із низки джерел.

Серйозно збільшиться базове джерело доходу – зарплата. Прекрасним доповненням до нього будуть заслужені премії, дивіденди від цінних паперів або депозитних вкладів, заробіток за рахунок понаднормової роботи або інших видів підробітку.

Овни не відмовлятимуться від роботи, особливо коли за неї пропонують добрі гроші. Можуть виникнути проблеми із витратою коштів.

До весни великих сум краще не витрачати. Накопичення розумніше довірити перевіреному банку, це не тільки принесе додатковий дохід, а й убереже від кримінальних посягань.

Близнюки

Зможуть отримати непоганий дохід на початку року Близнюки. Найбільше допоможе цьому існуюча у деяких з них зайва нерухомість, яку можна продати або здати в найм.

Тут сума доходу буде дуже непоганою, тільки оформити договір оренди варто обов’язково, надалі він може стати в нагоді, якщо виникнуть розбіжності з орендарями. Також порадує Близнюків підвищена заробітна плата, а разом із нею і премія.

Ці кошти вони справді заслужили своєю працею. Щоб зберегти отримані кошти, не варто позичати великі суми, а також тримати накопичення будинку.

Рак

Порадіти на початку року грошовому дощу можуть Раки. Вони дуже давно чекали, що їх помітять і гідно оцінять. Схоже, на початку 2022 року цей момент настане.

Вони можуть розраховувати на підвищення по службі і заробітну плату, що при цьому належать. Вона збільшиться, трохи більше, ніж розраховували Раки. Приємною несподіванкою виявиться можливість додаткового заробітку.

Працелюбні представники цього знаку її точно не проґавлять. Отримані кошти найкраще вкласти в покупку чогось дорогого, наприклад нерухомості або автомобіля, також можна зробити непоганий ремонт у житлі та поміняти меблі.

А ось вплутуватися в сумнівний бізнес не варто, є ймовірність втратити не лише гроші, а й отримати великі проблеми.

Скорпіон

Поповнять свою кишеню на початку року Скорпіони. Відбудеться це насамперед завдяки тому, що поки що всі відпочивали, вони працювали.

Це серйозно позначиться на їхніх доходах і вони будуть приємно вражені отриманими грошима. До кінця лютого гроші самі приходитимуть до них без особливих зусиль.

Скорпіони мають всі шанси виграти в лотерею, отримати спадщину або повернути старий борг. На порядку денному залишиться одне питання, що робити з багатством? Відповідь проста – збирати.

Надлишки коштів найкраще тримати на банківському рахунку, так більше шансів уникнути зустрічі з шахраями та іншим маргінальним елементом.