Гороскоп фінансів на кожен день тижня з 18 по 24 квітня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Овен

Тиждень досить складний з фінансової точки зору, тому з придбаннями вам зараз краще почекати. Однак у п’ятницю ймовірно отримання прибутку.

Телець

У вівторок можливі незначні фінансові надходження. На роботі буде багато суєти і плутанини. Авантюри у четвер просто неприпустимі. У суботу, схоже, не вдасться забути про справи.

Близнюки

У середу можливі нові фінансові надходження, причому великі. Ваша кар’єра йде в гору і це вас радує, вам збільшать зарплату, грошей стане відчутно більше, а з ними з’являться нові можливості.

Рак

Фінансове становище стабілізується, що сприятиме появі бажання придбати щось нове для себе і для дому. У вихідні варто пройтися магазинами. Зірки обіцяють вдалі покупки.

Лев

Щоб уникнути помилок, поверніться до відкладених справ, перевірте документи та угоди. Ваша старанність буде помічена та відзначена зростанням заробітної плати, хоч і не відразу. У другій половині тижня можливі фінансові надходження.

Діва

Сприятливий час для зміни роботи, пошуку нових ділових партнерів, укладання договорів та угод у різноманітних сферах діяльності. Імовірні раптові поїздки, відрядження. Гроші є і будуть стабільно весь тиждень, але на великі покупки коштів може бракувати.

Терези

Фінансове становище стабільне. Робота є, але вона вас не втомлює. Ви задоволені собою, начальством та колегами. У середу можливі великі надходження.

Скорпіон

Гарний тиждень. Вас чекає цікава робота та вигідні ділові пропозиції. Ваш досвід і знання будуть дуже потрібні. Четвер – один із найвдаліших днів, є ймовірність отримання великої суми, яка стабілізує ваш бюджет.

Стрілець

Вашим фінансовим ресурсам нічого не загрожує. У четвер можливі нові вигідні пропозиції. Може також надійти важлива інформація. Але врахуйте, що можливі спотворення та неточності. Неділя – найкращий день для покупок.

Козеріг

У вівторок вам не варто покладатися лише на інтуїцію, необхідне раціональне осмислення справ та точний розрахунок. У четвер та п’ятницю не виключені конфлікти на роботі, вам може здатися, що начальство вимагає від вас неможливого.

Водолій

У понеділок не варто довіряти улесливим промовам і обіцянкам ділових партнерів, краще перевірити, як все насправді. У другій половині тижня можливі довгоочікувані грошові надходження. У п’ятницю зірки не радять розпочинати нових справ, пов’язаних із фінансовою сферою.

Риби

Вас може чекати перспективний з точки зору фінансів тиждень, тільки не забувайте про здоровий глузд. Не йдіть на поводу у телефонних шахраїв. У вівторок будуть вдалі покупки та придбання. У суботу чи неділю вам, схоже, доведеться працювати.