fbpx

Грошовий місячний календар на квітень: астрологи розповіли, як Місяць в квітні буде впливати на нашу фінансову удачу

У квітні 27 числа закінчується найсприятливіший період 2021 року, але це не означає, що про гроші і успіх можна буде забути. Не сумуйте і пам’ятайте про те, що успіх народжується всередині нас. Дивіться на проблеми простіше і не забувайте довіряти своїй інтуїції.

1, 2 квітня: спадний Місяць у Стрільці впливає позитивно на сферу роботи і бізнесу, але чекати великого прибутку в перші два дні місяця не варто. У ці дні краще не витрачати багато грошей безцільно і не давати нікому в борг.

3, 4 і 5 квітня: старіючий Місяць в Козерозі – прекрасний час для вирішення складних завдань. У ці три дні підвищена працьовитість принесе вам відчутну прибавку до зарплати.

6, 7 квітня: фаза спаду продовжиться і в ці дні, але вже під впливом стихії Повітря, представленої Водолієм. У ці дні можна міняти роботу, займатися незвичайними справами, але від покупок краще відмовитися повністю.

8, 9 квітня: на Місяці в Рибах станеться вибух творчої енергії. Можна буде займатися розробкою нових ідей, їх просуванням. Найголовніше – не забувати про внутрішній голос. Інтуїція допоможе прийняти важливе рішення без втрати часу і сил.

10, 11, 12 квітня: 10 і 11 число – останні дні спадного Місяця. Для роботи та фінансової активності вони підходять дуже погано. Краще повністю сфокусуватися на інших сферах життя. Те ж саме буде стосуватися і Молодика 12 квітня. У цей день бажано не займатися вирішенням фінансових проблем.

13, 14 квітня: зростання Місяця в Тельці – це завжди хороша новина. Люди будуть сповнені сил і впевненості, але буде і вада. Цієї впевненості може стати занадто багато, що призведе до прийняття неправильних рішень і непотрібним фінансових ризиків.

15, 16 і 17 квітня: зростаючий Місяць під впливом Близнюків принесе багато фінансової удачі. У цей день найбільше буде щастити тим, чия робота пов’язана з постійним спілкуванням, укладенням угод.

18, 19 квітня: в ці два дні сили людей будуть на нулі. Зростаючий Місяць і Рак – команда не з кращих, тому експерти радять з обережністю підходити до будь-яких витрат. На роботі удача буде посміхатися самостійним особистостям.

20, 21, 22 квітня: поки Місяць росте у Леві, велика удача чекає тих, хто займає високі посади і має в підпорядкуванні багато людей. Стихія Вогню допоможе вам в ці дні зробити дуже важливий вибір, від якого залежатиме майбутнє.

23, 24 квітня: в ці два дні правити світом буде зростаючий Місяць у Діві. У фінансовій сфері це не обіцяє нічого хорошого. Очікується безлад в документах, помилки при складанні звітів. Будьте уважнішими.

25, 26 квітня: останні дні зростання Місяця в квітні пройдуть під керуванням Терезів. Це відмінні дні для торгівлі, обміну речами. Можна займатися покупками для будинку, робити сюрпризи близьким людям. Головне – не економити на собі і на своєму щасті.

27, 28 квітня: 27 число – Повний Місяць у Скорпіоні. Дуже яскравий, але непередбачуваний день. Будь-хто може стати багатшими або, навпаки, втратити велику суму грошей. 28 число – спадний Місяць в тому ж Знаку. Ідеальний день для колективної праці.

29, 30 квітня: це прекрасні дні для відряджень, покупки машини, квитків на літак, потяг чи автобус. Зміна обстановки сприятливо позначиться на натхненні і продуктивності.

You cannot copy content of this page